Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dżem,mydło,powidło... ROMANTICA

10897
#Anonim10897 nieaktywny
30 października 2013r. o 16:41


Tekst w oryginale i tłumaczenie:

Кто приходит и заводит эти часы? - Kto przychodzi i ustala te godziny?
Словно наших дней возводит солнце на весы. - Jakby nasze dni słońce wznosiło na wagę
Дней до разлуки. - Dni do rozstania.
Как мы жили, не ценили каждый светлый час. - Tak żyliśmy, nie docenialiśmy jasnych godzin
Мы с тобою позабыли все, что выше нас. - Zapomnieliśmy o wszystkim
Там даль Вселенной... - Tam w oddali Wszechświat...

Знаю, сердце разорваться может любя. - Wiem, że serce może pęknąć, gdy kocha
Это как с душой расстаться - жить без тебя. - Życie bez ciebie to tak, jakby rozstać się z duszą.
Ты боль моя, любовь моя, - Ty jesteś moim bólem, moją miłością.
Я все тебе отдам, любовь моя, всю себя. - Oddam ci wszystko, miłości ty moja, oddam całą siebie.
Океаны расплескаться могут любя, - Oceany, gdy kochają, mogą wylać
Это как с душой расстаться - жить без тебя. - Życie bez ciebie to tak, jakby rozstać się z duszą.
Ты боль моя, любовь моя, - Ty jesteś moim bólem, moją miłością.
И над тобою стану солнцем я для тебя. - I nad toba stanę się słońcem, jestem dla ciebie

Утром темным, днем холодным тихо войду, - W ciemny poranek, w chłodny dzień cicho wejdę
Отведу лучом покорным от тебя беду, - Odciągnę pokornym promieniem nieszczęście od ciebie
Друг мой сердечный. - Przyjacielu mój miły
Ты поверь мне, я не стану солнцем для других, - Uwierz mi, nie stanę się słońcem dla innych
На твоем плече оставлю след своей руки. - Na twym ramieniu zostawię ślad swej ręki.
Свет всей Вселенной... - Światło całego Wszechświata...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
30 października 2013r. o 17:25
szanowna virgo...udalem sie do wujka GOOGLE i poprosilem o szczególowe tlumaczenie powyższego teksu...tadaaaaaammmm...:)


Кто приходит и заводит эти часы? - Kto przychodzi i ustala te godziny? Словно наших дней возводит солнце на весы. - Jakby nasze dni słońce wznosiło na wagę Дней до разлуки. - Dni do rozstania. Как мы жили, не ценили каждый светлый час. - Tak żyliśmy, nie docenialiśmy jasnych godzin Мы с тобою позабыли все, что выше нас. - Zapomnieliśmy o wszystkim Там даль Вселенной... - Tam w oddali Wszechświat... Знаю, сердце разорваться может любя. - Wiem, że serce może pęknąć, gdy kocha Это как с душой расстаться - жить без тебя. - Życie bez ciebie to tak, jakby rozstać się z duszą. Ты боль моя, любовь моя, - Ty jesteś moim bólem, moją miłością. Я все тебе отдам, любовь моя, всю себя. - Oddam ci wszystko, miłości ty moja, oddam całą siebie. Океаны расплескаться могут любя, - Oceany, gdy kochają, mogą wylać Это как с душой расстаться - жить без тебя. - Życie bez ciebie to tak, jakby rozstać się z duszą. Ты боль моя, любовь моя, - Ty jesteś moim bólem, moją miłością. И над тобою стану солнцем я для тебя. - I nad toba stanę się słońcem, jestem dla ciebie Утром темным, днем холодным тихо войду, - W ciemny poranek, w chłodny dzień cicho wejdę Отведу лучом покорным от тебя беду, - Odciągnę pokornym promieniem nieszczęście od ciebie Друг мой сердечный. - Przyjacielu mój miły Ты поверь мне, я не стану солнцем для других, - Uwierz mi, nie stanę się słońcem dla innych На твоем плече оставлю след своей руки. - Na twym ramieniu zostawię ślad swej ręki. Свет всей Вселенной... - Światło całego Wszechświata...
Kto prikhodit i zavodit eti chasy? - Kto przychodzi i ustala te godziny? Slovno nashikh dney vozvodit solntse na vesy. - Jakby nasze dni słońce wznosiło na wagę Dney do razluki. - Dni do rozstania. Kak my zhili, ne tsenili kazhdyy svetlyy chas. - Tak żyliśmy, nie docenialiśmy jasnych godzin My s toboyu pozabyli vse, chto vyshe nas. - Zapomnieliśmy o wszystkim Tam dal' Vselennoy... - Tam w oddali Wszechświat... Znayu, serdtse razorvat'sya mozhet lyubya. - Wiem, że serce może pęknąć, gdy kocha Eto kak s dushoy rasstat'sya - zhit' bez tebya. - Życie bez ciebie to tak, jakby rozstać się z duszą. Ty bol' moya, lyubov' moya, - Ty jesteś moim bólem, moją miłością. YA vse tebe otdam, lyubov' moya, vsyu sebya. - Oddam ci wszystko, miłości ty moja, oddam całą siebie. Okeany raspleskat'sya mogut lyubya, - Oceany, gdy kochają, mogą wylać Eto kak s dushoy rasstat'sya - zhit' bez tebya. - Życie bez ciebie to tak, jakby rozstać się z duszą. Ty bol' moya, lyubov' moya, - Ty jesteś moim bólem, moją miłością. I nad toboyu stanu solntsem ya dlya tebya. - I nad toba stanę się słońcem, jestem dla ciebie Utrom temnym, dnem kholodnym tikho voydu, - W ciemny poranek, w chłodny dzień cicho wejdę Otvedu luchom pokornym ot tebya bedu, - Odciągnę pokornym promieniem nieszczęście od ciebie Drug moy serdechnyy. - Przyjacielu mój miły Ty pover' mne, ya ne stanu solntsem dlya drugikh, - Uwierz mi, nie stanę się słońcem dla innych Na tvoyem pleche ostavlyu sled svoyey ruki. - Na twym ramieniu zostawię ślad swej ręki. Svet vsey Vselennoy... - Światło całego Wszechświata...
Kto przychodzi i zaczyna zegar? - KTO przychodzi i ustala te sklepie ?
Jakby nasze dni rodzi się słońcem na wadze . - Jakby Nasze dni SŁOŃCE wznosiło na płac
Dni przed separacji . - Dni zrobić rozstania .
Jak żyliśmy , nie doceniają każdego światła godziny . - Tak żyliśmy , nie nie docenialiśmy jasnych godzin
Ty i ja zapomnieliśmy wszystko nad nami . - Zapomnieliśmy o wszystkim
Tamodległość Wszechświata ... - Tam w oddali Wszechświat ...

Wiem, że mogę kochać serce do łez . - WIEM , ZE serce moze pęknąć , GDY Kocha
Jest jak część duszy - bez ciebie żyć . - Życie Bez CIEBIE do Tak , jakby rozstać Się z Duszą .
Jesteś mój ból , moja miłość , - Ty jestes moim bólem , moja miłością .
Dam ci całą moją miłość , wszystko o mnie . - Oddam ci WSZYSTKO , milosci ty moja , oddam cala siebie .
Oceans rozlewać może kochać , - Oceany , GDY kochają , MOGA wylać
Jest jak część duszy - bez ciebie żyć . - Życie Bez CIEBIE do Tak , jakby rozstać Się z Duszą .
Jesteś mój ból , moja miłość , - Ty jestes moim bólem , moja miłością .
A na ciebie będęsłońce dla Ciebie. - I nad toba Stane Się Słońcem , JESTEM DLA CIEBIE

Rano ciemnym, dzień zimnej wejdę spokojnie - W ciemny poranek , w chłodny sprawdź Cicho wejdę
Sprowadzęray zrezygnował z tobą kłopoty - Odciągnę pokornym promieniem nieszczęście od CIEBIE
Przyjaciel mojego serca. - Przyjacielu Mój Miły
Uwierz mi, nie mam zamiaru na słońce dla innych, - Uwierz MI, NIE Stane Się Słońcem DLA innych
Na swoim śladu ramię dłoni . - Na twym ramieniu zostawię Ślad swej Ręki .
Light of the Universe ... - Światło całego Wszechświata ..


Dopisane 30.10.2013r. o godz. 17:23:

WUJEK GOOGLE.....byl pod wplywem alkoholu...sprubóję jeszcze raz...POTRZĄSNE NIM... :]



Dopisane 30.10.2013r. o godz. 17:25:

Кто приходит и заводит эти часы? - Kto przychodzi i ustala te godziny? Словно наших дней возводит солнце на весы. - Jakby nasze dni słońce wznosiło na wagę Дней до разлуки. - Dni do rozstania. Как мы жили, не ценили каждый светлый час. - Tak żyliśmy, nie docenialiśmy jasnych godzin Мы с тобою позабыли все, что выше нас. - Zapomnieliśmy o wszystkim Там даль Вселенной... - Tam w oddali Wszechświat... Знаю, сердце разорваться может любя. - Wiem, że serce może pęknąć, gdy kocha Это как с душой расстаться - жить без тебя. - Życie bez ciebie to tak, jakby rozstać się z duszą. Ты боль моя, любовь моя, - Ty jesteś moim bólem, moją miłością. Я все тебе отдам, любовь моя, всю себя. - Oddam ci wszystko, miłości ty moja, oddam całą siebie. Океаны расплескаться могут любя, - Oceany, gdy kochają, mogą wylać Это как с душой расстаться - жить без тебя. - Życie bez ciebie to tak, jakby rozstać się z duszą. Ты боль моя, любовь моя, - Ty jesteś moim bólem, moją miłością. И над тобою стану солнцем я для тебя. - I nad toba stanę się słońcem, jestem dla ciebie Утром темным, днем холодным тихо войду, - W ciemny poranek, w chłodny dzień cicho wejdę Отведу лучом покорным от тебя беду, - Odciągnę pokornym promieniem nieszczęście od ciebie Друг мой сердечный. - Przyjacielu mój miły Ты поверь мне, я не стану солнцем для других, - Uwierz mi, nie stanę się słońcem dla innych На твоем плече оставлю след своей руки. - Na twym ramieniu zostawię ślad swej ręki. Свет всей Вселенной... - Światło całego Wszechświata...
Kto prikhodit i zavodit eti chasy? - Kto przychodzi i ustala te godziny? Slovno nashikh dney vozvodit solntse na vesy. - Jakby nasze dni słońce wznosiło na wagę Dney do razluki. - Dni do rozstania. Kak my zhili, ne tsenili kazhdyy svetlyy chas. - Tak żyliśmy, nie docenialiśmy jasnych godzin My s toboyu pozabyli vse, chto vyshe nas. - Zapomnieliśmy o wszystkim Tam dal' Vselennoy... - Tam w oddali Wszechświat... Znayu, serdtse razorvat'sya mozhet lyubya. - Wiem, że serce może pęknąć, gdy kocha Eto kak s dushoy rasstat'sya - zhit' bez tebya. - Życie bez ciebie to tak, jakby rozstać się z duszą. Ty bol' moya, lyubov' moya, - Ty jesteś moim bólem, moją miłością. YA vse tebe otdam, lyubov' moya, vsyu sebya. - Oddam ci wszystko, miłości ty moja, oddam całą siebie. Okeany raspleskat'sya mogut lyubya, - Oceany, gdy kochają, mogą wylać Eto kak s dushoy rasstat'sya - zhit' bez tebya. - Życie bez ciebie to tak, jakby rozstać się z duszą. Ty bol' moya, lyubov' moya, - Ty jesteś moim bólem, moją miłością. I nad toboyu stanu solntsem ya dlya tebya. - I nad toba stanę się słońcem, jestem dla ciebie Utrom temnym, dnem kholodnym tikho voydu, - W ciemny poranek, w chłodny dzień cicho wejdę Otvedu luchom pokornym ot tebya bedu, - Odciągnę pokornym promieniem nieszczęście od ciebie Drug moy serdechnyy. - Przyjacielu mój miły Ty pover' mne, ya ne stanu solntsem dlya drugikh, - Uwierz mi, nie stanę się słońcem dla innych Na tvoyem pleche ostavlyu sled svoyey ruki. - Na twym ramieniu zostawię ślad swej ręki. Svet vsey Vselennoy... - Światło całego Wszechświata...
Czy chodziło Ci o: Кто приходит и заводит эти часы? - Kto przy chodzi i ustal te godziny? Словно наших дней возводит солнце на весы. - Jakby nasze dni słońce wznosiło na wagę Дней до разлуки. - Dni do rozstania. Как мы жили, не ценили каждый светлый час. - Tak żyliśmy, nie docenialiśmy jasnych godzin Мы с тобою позабыли все, что выше нас. - Zapomnieliśmy o wszystkim Там даль Вселенной... - Tam w oddali Wszechświat... Знаю, сердце разорваться может любя. - Wiem, że serce może pęknąć, gdy kocha Это как с душой расстаться - жить без тебя. - Życie bez ciebie to tak, jakby rozstać się z duszą. Ты боль моя, любовь моя, - Ty jesteś moim bólem, moją miłością. Я все тебе отдам, любовь моя, всю себя. - Oddam ci wszystko, miłości ty moja, oddam całą siebie. Океаны расплескаться могут любя, - Oceany, gdy kochają, mogą wylać Это как с душой расстаться - жить без тебя. - Życie bez ciebie to tak, jakby rozstać się z duszą. Ты боль моя, любовь моя, - Ty jesteś moim bólem, moją miłością. И над тобою стану солнцем я для тебя. - I nad toba stanę się słońcem, jestem dla ciebie Утром темным, днем холодным тихо войду, - W ciemny poranek, w chłodny dzień cicho wejdę Отведу лучом покорным от тебя беду, - Odciągnę pokornym promieniem nieszczęście od ciebie Друг мой сердечный. - Przyjacielu mój miły Ты поверь мне, я не стану солнцем для других, - Uwierz mi, nie stanę się słońcem dla innych На твоем плече оставлю след своей руки. - Na twym ramieniu zostawię ślad swej ręki. Свет всей Вселенной... - Światło całego Wszechświata...
Kto przychodzi i zaczyna zegar? - KTO przychodzi i ustala te sklepie ?
Jakby nasze dni rodzi się słońcem na wadze . - Jakby Nasze dni SŁOŃCE wznosiło na płac
Dni przed separacji . - Dni zrobić rozstania .
Jak żyliśmy , nie doceniają każdego światła godziny . - Tak żyliśmy , nie nie docenialiśmy jasnych godzin
Ty i ja zapomnieliśmy wszystko nad nami . - Zapomnieliśmy o wszystkim
Tamodległość Wszechświata ... - Tam w oddali Wszechświat ...

Wiem, że mogę kochać serce do łez . - WIEM , ZE serce moze pęknąć , GDY Kocha
Jest jak część duszy - bez ciebie żyć . - Życie Bez CIEBIE do Tak , jakby rozstać Się z Duszą .
Jesteś mój ból , moja miłość , - Ty jestes moim bólem , moja miłością .
Dam ci całą moją miłość , wszystko o mnie . - Oddam ci WSZYSTKO , milosci ty moja , oddam cala siebie .
Oceans rozlewać może kochać , - Oceany , GDY kochają , MOGA wylać
Jest jak część duszy - bez ciebie żyć . - Życie Bez CIEBIE do Tak , jakby rozstać Się z Duszą .
Jesteś mój ból , moja miłość , - Ty jestes moim bólem , moja miłością .
A na ciebie będęsłońce dla Ciebie. - I nad toba Stane Się Słońcem , JESTEM DLA CIEBIE

Rano ciemnym, dzień zimnej wejdę spokojnie - W ciemny poranek , w chłodny sprawdź Cicho wejdę
Sprowadzęray zrezygnował z tobą kłopoty - Odciągnę pokornym promieniem nieszczęście od CIEBIE
Przyjaciel mojego serca. - Przyjacielu Mój Miły
Uwierz mi, nie mam zamiaru na słońce dla innych, - Uwierz MI, NIE Stane Się Słońcem DLA innych
Na swoim śladu ramię dłoni . - Na twym ramieniu zostawię Ślad swej Ręki .
Light of the Universe ... - Światło całego Wszechświata ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
30 października 2013r. o 17:32
Witaj Capitanosss...chciałeś sprawdzić moją znajomośc języka ?? I wyszło , jak wyszło u "naszego" wujka ;) Nigdy nie korzystam z translatora ...często wychodzą tam banialuki :D z których można pekać ze smiechu :D Film , do którego podałeś link jest piękny ale ..łzawy ;( :*


Dopisane 30.10.2013r. o godz. 17:32:

Capitanosss...to dla wujka google...na kaca - kac :D



Nie zaganiaj "wujka" by tłumaczył ;) :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 października 2013r. o 19:02
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
30 października 2013r. o 21:01
:P

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
31 października 2013r. o 16:51
Witajcie Romantycy....mnie dziś "wzięło" na wspomnienia ...to takie romantyczne... ;(

;( ;( ;(
wykonanie - Gabriele Vasiliauskaite...kurcze..dlaczego nie Gabriele Wasilewska ??

&list=PL61CD3B1774463ED1 ;( ;( ;(

Zbliżające się dni Wszystkich Swiętych i Zaduszki chyba tak nastrajają..Czy ktoś zapali swiatełko na grobach Polaków ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~krogulec niezalogowany
1 listopada 2013r. o 8:08
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
1 listopada 2013r. o 16:55
..HEJ VIRGO...pozdrawiam wszystkich "ROMANSOWCÓW"

..juz jestem....

wreszcie rękodzieło Michała tuż...tużżżż



Dopisane 01.11.2013r. o godz. 16:35:

...przepiękny utwór...UKRADZIONY z sąsiedniego tematu...VIRGO WYBACZ ;) :D
#t=74


Dopisane 01.11.2013r. o godz. 16:55:

..jeszcze to....jeszcze to...!!

boskieeeee...!!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza