Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Patrioci to bandyci?
3244
#polak nieaktywny
12 listopada 2013r. o 12:29
To, że tak się dzieje w Polsce wynika z winy polityków i mediów. Oni najczęściej dzielą Polaków na patriotów i tych gorszych. Na lokalnym podwórku też tak jest, podziały polityczne są aż nadto widoczne. Kto tu dzieli mieszkańców sami sobie musicie znaleźć odpowiedź.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
12 listopada 2013r. o 12:34
media i politycy winni ze ...e w kominiarach rzucają w siebie kamieniami i zwykłym obywatelom palą samochody ? przestan .. dobrze wiedzą ze te metody nic nie zmieniają

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lol-ek niezalogowany
12 listopada 2013r. o 12:37
No niestety takie sa również uroki demokracji. NIe wszyscy są kulturalni i tolerancyjni na tyle, żeby burd nie było. Nie ma ideałów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NarzeczonaŚmierci niezalogowany
12 listopada 2013r. o 12:56
Patrioci to bandyci? nie patrioci to nie bandyci.bandyci są wśród patriotów.To podżegacze klakierzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5653
#poldek nieaktywny
12 listopada 2013r. o 13:16
Ale dlaczego tylko w Warszawie są największe burdy,Jaruś uciekł do Krakowa , Warszawę skłócił teraz kolej na Kraków póżniej reszta kraju tak po kolei,ale czy My normalni Polacy tego chcemy czy o to mu chodzi postępuje jak Idolf H. Dyktator też skłócał wszystkich przeciw wszystkim aby go lud wielbił jeśli nie mam racji to mnie poprawcie. :D :D .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 listopada 2013r. o 14:23
Ładny elaborat Arkadius :) No miło żeś się podczepił pod Tego , co Polaków kobieta lekkich obyczajow mi nazywał. Ja też jestem socjalistą. Czy muszę Ci tłumaczyć , co to znaczy ? Stać Cię na to , aby ze mną podyskutować ... na łamach gościnnego Bolec.info ? Dwuimienny mnie olewa , to może chociaż Ty :)


Dopisane 12.11.2013r. o godz. 14:23:

Ach te automaty, rzeczy trzeba nazywać po imieniu. Socjalista , ksywa "przewrót majowy" służył banksterom, podobnie , jak Ty i Rada Głupców , w której za publiczne pieniądze zasiadujesz. Bożesz Ty mój , kiedy ludzie pojmą zasadę ?

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
12 listopada 2013r. o 14:27
Według mnie dobrze zrobili bo nie żyjemy w wolnym kraju tylko w kraju tuska co ma Polaków szeroko i głęboko musimy wyjechać za chlebem kiedy on i jego rodzinka może żyć dostatnie może sobie posłać małe dzieci do szkoły i pokazać jak polska edukacja toczy się w dół bo w innych krajach dzieci chodzą a jakie tam jest szkolnictwo ?? ludzie mają prace nie muszą jechać do innych krajów za chlebem i nie musi pracować do 67 lat na marną emeryturę nie ma i nie będzie wolnej polski póki ten gmach na wiejskiej stoi ;) szkoda że to tam nie poszli ci chuligani i ...e których Pan Marczewski próbuje nazwać jaki ma tego powód ?? czy zapomniał w jakim kraju żyje ?? :) czy może uważa że żyje w wolnym kraju co nikt mu w kasze nie pluje a potem pobiegnie do urny i oda głos na Kaczora albo tuska ;) oby tak dalej to obudzimy się w kraju w którym będzie można nas kopać i bić ;)

Zastosowana autokorekta


Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kotek niezalogowany
12 listopada 2013r. o 14:35
Efekt Gimnazjów i szczyli bez zajęcia z piwem w łapie ....................nie mający poszanowanie do historii , przodków i ofiar . Brak dość solidnej kary i finansowego naprawienia szkody czyni z tego kraju dzicz .................................Oby tak dalej z bezstresowym wychowaniem to niedługo i władza nie przejdzie spokojnie po ulicy . .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza