Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Patrioci to bandyci?
10114
#alter nieaktywny
12 listopada 2013r. o 15:49
Bywa, że i w Policji nie służą sami święci. I w policji zdarzają się przestępcy! Więc? Czy każdy policjant to patriota? :P

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
12 listopada 2013r. o 16:05
Pannazdzieckiem napisał(a):
alter napisał(a): Piłsudski był socjalistą, ale socjalistą dla którego najważniejsza i na pierwszym miejscu była Polska. Najpierw Ojczyzna i Naród dopiero potem poglądy, partie i własne korzyści.

Zgadzam się z jednym prawdziwi patrioci z zasady nie są "bandytami", jednak zdarzenia z historii podpowiadają, że niektórzy "bandyci" też bywają od czasu do czasu patriotami. Bo cóż znaczy być bandytą? I czy to wyklucza bycie patriotą?


Czyli co ? Drogi Alterze ? Można być od czasu do czasu bandytą ? A potem się wyspowiadam .Tak ? Zapomnijcie o łałtorytetach przeszłości , przyszłość jest ważna. Grabi nas chazarska dzicz, a Wy wciąż nie wiecie o co tutaj biega.

No to jak tam Arkadius, dyskutujemy , czy odwagi Ci brak ? :)


Panno przeczytaj tekst jeszcze raz, uważnie, dokładnie, do końca:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
12 listopada 2013r. o 16:07
Pannazdzieckiem napisał(a): Ładny elaborat Arkadius

Coś ci się, jak zwykle, pomyliło



Piłsudski był socjalistą, ale nie internacjonalistą, jak dzisiejsze postkomuchy i czy zwolennicy superpaństwa europejskiego.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 listopada 2013r. o 16:27
Tak , jak zwykle mi się myli. Obudziliście się na ziemi , którą Wasi Przodkowie krwią spłacali. Który z Was, chłystków potrafi kałacha rozebrać , złożyć i strzelić Niemcowi , lub Ruskiemu w dupę . Tu Was mam dyskdżokeje :D ... i wykształciuchy oczywiście :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
12 listopada 2013r. o 16:30
Widzialem kiedyś zdjęcie z Jegomościem w mundurze. Może kałacha też miał w łapie...

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 listopada 2013r. o 16:52
skorn napisał(a): Widzialem kiedyś zdjęcie z Jegomościem w mundurze. Może kałacha też miał w łapie...


Uśmiechaj się Skornik , to nie boli :) Kurcze ... jak ja nie cierpię frustratów.

Arkadius , Twoja kolej ... tylko dosłownie tego nie bierz ... PKP już zostało sprywatyzowane :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
12 listopada 2013r. o 17:21
alter napisał(a): Piłsudski był socjalistą, ale socjalistą dla którego najważniejsza i na pierwszym miejscu była Polska. Najpierw Ojczyzna i Naród dopiero potem poglądy, partie i własne korzyści.

J. Piłsudski: To­warzysze, jechałem czer­wo­nym tram­wa­jem soc­ja­liz­mu aż do przys­tanku "Niepod­ległość", ale tam wy­siadłem. Wy możecie jechać do stac­ji końco­wej, jeśli pot­ra­ficie, lecz te­raz przejdźmy na "Pan".
Pozdr. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
12 listopada 2013r. o 17:27
Pannazdzieckiem napisał(a):
skorn napisał(a): Widzialem kiedyś zdjęcie z Jegomościem w mundurze. Może kałacha też miał w łapie...


Uśmiechaj się Skornik , to nie boli :) Kurcze ... jak ja nie cierpię frustratów.

Arkadius , Twoja kolej ... tylko dosłownie tego nie bierz ... PKP już zostało sprywatyzowane :D
Chłopie co ty bierzesz ?? :D daj namiary dilera :P

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza