Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Patrioci to bandyci?
~mir.ko niezalogowany
12 listopada 2013r. o 23:41
potrafisz tylko pisac pierdy, protestowac bys nie potrafil, inaczej mialbys jakis pomysl na protest. sprobuj zyc tydzien bez neta poza wakacjami, to nie boli, a moze jednak ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
12 listopada 2013r. o 23:42
o czym ten net ma świadczyć, bo nie rozumiem

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~stara niezalogowany
12 listopada 2013r. o 23:42
Proszę bardzo. Po pierwsze -( juz pisałam) są WOLNI! Nie doceniają tego, głupcy, bo osobiście nie znają innych czasów a historii tym bardziej. Po drugie - są bezpieczni, Polska jest w NATO, nie straszy nas Niemiec( teraz sojusznik), Rosja mruczy, raczej pro forma. Nawet do woja nie muszą iść. Nikt nie kwestionuje naszych granic. Po trzecie - można tworzyć swój własny business, prawie jak w wysnionej Ameryce. No to do roboty, lenie i nieudacznicy! Ale te dupki nic nie potrafią, czy to u nas czy w USA. Z czystej zawiści i frustracji potrafią jeno dymić!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
12 listopada 2013r. o 23:48
'net' jako jeden z luksusów na który coraz wiecej polakow moze sobie pozwolic, czesto dzieki infrastrukturze dotowanej z ue
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
12 listopada 2013r. o 23:50
Net to chleb powszedni jak tv czy radio a nie jakies luksusy. W Chinach też ue net dotuje?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 listopada 2013r. o 23:54
Wolni powiadasz :| Czy ja Ci już coś mówiłem o pieniądzu fiducjarnym? Czy ja już nie wspominałem o morderczej fiskalizacji i wymieraniu Narodu ? Jak duże muszą być klapki na oczach , aby nie widzieć dwóch milionów ekonomicznych migrantów? Kurcze, ludzie, kiedy zaczniecie myśleć ?

Mirek , nie wkurzaj mnie , zacznij pisać poprawnie , nie każ mi się domyślać. Stać Cię ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
12 listopada 2013r. o 23:57
To, co Niemcom nie udało sie na drodze wojny, próbują osiągnąć drogą pokojową przez dominacje gospodarczą.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
12 listopada 2013r. o 23:58
a dlaczego miala by tam dotowac ? jesli mowa o tv to kolejny obecny polski sukces, znow we wspolpracy i nacisku z ue. DVB-T o zasięgu ogolnokrajowym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza