Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Kierowcy w Bolesławcu nie znają przepisów

~malkontent niezalogowany
29 stycznia 2014r. o 22:38
Mir.ko Nie masz racji :) . Umówmy się może na jutro o 18 na tym skrz. popatrzymy pomyślimy a potem strzelimy jakis soczek> Jeśli ktos zainteresowany to prosze sie zdeklarować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2014r. o 22:40
Thor napisał(a): Jeżeli nie jesteś w stanie tego pojąć, to gdy znajdziesz się na tym skrzyżowaniu i zaliczysz tam "dzwona", bo nie przepuścisz osoby jadącej od strony ul. Tyrankiewiczów, to wytłumaczy ci to policjant, dokładając mandat.


I punkty karne w pakiecie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3123
#Thor nieaktywny
29 stycznia 2014r. o 22:40
~mir.ko napisał(a): to będąc na środku placu jestem nadal na ulicy bankowej ? ? ? czy zawracam na KM ? jestem na głównej i nie obchodzą mnie ci z T


Jesteś na skrzyżowaniu ulic : Bankowej, Karola Miarki i Tyrankiewiczów. !
Nie jesteś na żadnej głównej, tylko wyjeżdżasz z łącznika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2014r. o 22:42
Thor napisał(a):
~mir.ko napisał(a): to będąc na środku placu jestem nadal na ulicy bankowej ? ? ? czy zawracam na KM ? jestem na głównej i nie obchodzą mnie ci z T


Jesteś na skrzyżowaniu ulic : Bankowej, Karola Miarki i Tyrankiewiczów. !
Nie jesteś na żadnej głównej, tylko wyjeżdżasz z łącznika.

Thor, daj sobie pass - nie wytłumaczysz... !! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~malkontent niezalogowany
29 stycznia 2014r. o 22:46
Spokojnie, tu sie nie ma co upierać i denerwowac tylko chodzi o bezpieczeństwo swoje i innych.To jest udziwnione skrzyzowanie i trzeba uważac, tym bardziej że wszedzie ronda a tu taki " wynalazek " :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.o niezalogowany
29 stycznia 2014r. o 22:48
no troche namieszane skrzyzowanie. musze poszukac cos w kodeksie o lacznikach. poki co trzymam sie swojej wersji i uwazam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gizek niezalogowany
29 stycznia 2014r. o 22:54
~malkontent napisał(a): Spokojnie, tu sie nie ma co upierać i denerwowac tylko chodzi o bezpieczeństwo swoje i innych.To jest udziwnione skrzyzowanie i trzeba uważac, tym bardziej że wszedzie ronda a tu taki " wynalazek " :)


Autor tego i nie tylko tego "wynalazku" urzęduje w "okrąglaku" i dzięki Bogu, zdaje się przenosić się ma zamiar do województwa. A więc swoje racjonalizacje być może wprowadzać będzie na drogach wojewódzkich?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2014r. o 23:07
~mir.o napisał(a): no troche namieszane skrzyzowanie. musze poszukac cos w kodeksie o lacznikach. poki co trzymam sie swojej wersji i uwazam :)

Czego chcesz chłopie szukać?
Na tym łączniku masz jak byk znak A-7 i masz dwie możliwości: jechać na wprost, lub w lewo.
Jeśli więc skręcasz w lewo, ustępujesz tym skręcającym w prawo :D
(w tym wypadku, jadącym z ul. T ) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie