Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stabilna Polska w stabilnej Europie
~x niezalogowany
7 kwietnia 2014r. o 8:42
Panie Czarku na stronce wyczytałem,że skutecznie pisze pan projekty unijne. Czy można liczyć na kontakt w tej sprawie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 kwietnia 2014r. o 11:13
~ napisał(a):
fobiak napisał(a): haslo wyborcze pod jakim rudyk startuje jest na poziomie szkoly powszechnej ani polska ani europa nie byly, nie sa i nie beda stabilne. polska to polska czyli takie wymachiwanie choragiewka bialo-czerwona za jedna zlotowke ale gdzie sa polacy?
takim haslem wyborczym glosi sie martwa ideologie eurokolchozu albo otwiera droge karierowiczom do dluzszego koryta. zaden z naszych kandydatow nie ma podstawowego programu wyborczego, chca byc wybierani ale sami nie maja pojecia dlaczego a wyborcy beda ich wybierac tylko dlatego, ze zamiast do kosciola pojda do urn czyli spelnic swoj obywatelski obowiazek.



przestań kitować ze platforma ma jakieś zasługi w uzyskaniu pieniedzy europejskich, mimo ze Donald Tusk zgina się w pół przed zachodnimi przywódcami przy każdej nadarzającej się okazjii, to nie dostalismy nic więcej niż inne kraje ościenne w przeliczeniu na jednego mieszkańca....
Programy wyborcze do PE przedstawiają partie polityczne baranku boży. Do PE nie idzie się po to aby "załatwić" coś dla swoich, tylko realizować politykę danego kraju w ramach poszczególnych frakcji. Akurat z platformą nie ma większego problemu bo kasa jaka ma być w latach 2014-2020 mówi sama za siebie. Ty się lepiej zapytaj po co inni kandydują bo wypisują takie bzdety, które załatwić można w pierwszym lepszym urzędzie w Polsce a nie w PE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 kwietnia 2014r. o 11:54
- 1 za kompletny brak stylu i gustu (paskudny wąs).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
7 kwietnia 2014r. o 12:00
ja o zaslugach nic nie pisze, jestem ostatnim, ktory napisze cos o zaslugach. po (pzpr) o rzadzeniu nie maja pojecia, po dwykonawca, wykonuje a nie rzadzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~x niezalogowany
7 kwietnia 2014r. o 14:10
~ napisał(a):
~ napisał(a):
fobiak napisał(a): haslo wyborcze pod jakim rudyk startuje jest na poziomie szkoly powszechnej ani polska ani europa nie byly, nie sa i nie beda stabilne. polska to polska czyli takie wymachiwanie choragiewka bialo-czerwona za jedna zlotowke ale gdzie sa polacy?
takim haslem wyborczym glosi sie martwa ideologie eurokolchozu albo otwiera droge karierowiczom do dluzszego koryta. zaden z naszych kandydatow nie ma podstawowego programu wyborczego, chca byc wybierani ale sami nie maja pojecia dlaczego a wyborcy beda ich wybierac tylko dlatego, ze zamiast do kosciola pojda do urn czyli spelnic swoj obywatelski obowiazek.

Ta, a pieniądze na perspektywę 2014-2020 to same do nas przyszły. Chodzisz po chodnikach zbudowanych z programu rewitalizacji, jeździsz autostradą wybudowaną ze srodków UE, przekraczasz granice bez kontroli paszportowej, kapiesz się w basenie ze środków UE, grasz w kosza na sali wybudowanej ze środków EU, jeździsz do Wrocławia zmodernizowaną trasą E30 a wiadukt sam się wyremontował. A w tym czasie w Polsce rządził Koszałek i Opałek.


przestań kitować ze platforma ma jakieś zasługi w uzyskaniu pieniedzy europejskich, mimo ze Donald Tusk zgina się w pół przed zachodnimi przywódcami przy każdej nadarzającej się okazjii, to nie dostalismy nic więcej niż inne kraje ościenne w przeliczeniu na jednego mieszkańca....
Programy wyborcze do PE przedstawiają partie polityczne baranku boży. Do PE nie idzie się po to aby "załatwić" coś dla swoich, tylko realizować politykę danego kraju w ramach poszczególnych frakcji. Akurat z platformą nie ma większego problemu bo kasa jaka ma być w latach 2014-2020 mówi sama za siebie. Ty się lepiej zapytaj po co inni kandydują bo wypisują takie bzdety, które załatwić można w pierwszym lepszym urzędzie w Polsce a nie w PE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 kwietnia 2014r. o 14:51
Pieniądze eurokołchozu nie pochodzą ze składek , a są tworzone z powietrza. Mechanizm lewarowania , zawsze i wszędzie jest taki sam. Posłuchajcie ś.p. patrioty :


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
7 kwietnia 2014r. o 15:06
~x napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
fobiak napisał(a):
Ta, a pieniądze na perspektywę 2014-2020 to same do nas przyszły. Chodzisz po chodnikach zbudowanych z programu rewitalizacji, jeździsz autostradą wybudowaną ze srodków UE, przekraczasz granice bez kontroli paszportowej, kapiesz się w basenie ze środków UE, grasz w kosza na sali wybudowanej ze środków EU, jeździsz do Wrocławia zmodernizowaną trasą E30 a wiadukt sam się wyremontował. A w tym czasie w Polsce rządził Koszałek i Opałek.



chyba sie tobie nudzi, ze mnie odrywasz od samozadawalania sie. tlumaczysz mi jak zlodziej, ktory ukradl mi zloty zegarek i podarowal miesiac pozniej na imieniny stary zepsuty budzik.
nie zapominaj o tym, ze od stycznia do polowy lipca pracuje tylko na podatki, na panstwo. europa mi nic nie dala, jesli juz to oddala moje podatki ale tylko od stycznia do marca i to nie mi a tym, ktorzy nie potrafia moich ciezko zarobionych pieniedzy uszanowac.
moj dziadek w przeciagu 10 lat odbudowal cale stare miasto,pozniej wylozyl asfaltem 70% miejskich ulic i wzial sie za dlasza rozbudowe blokow mieszkalnych, boleslawiec byl czysty, jezdzily polewarki z woda regularnie. gierek w przeciagu 6 lat wybudowal ok 600 poteznych zakladow w calej polsce. niczym nie roznilismy sie od zachodu przed 1976 rokiem.
nie wciskaj, ze to co pobudowano ostatnio w polsce to z darow ue bo to jest klamstwo, to wszystko co sie buduje to za pieniadze naszych dzieci, za zadluzanie przyszlych pokolen a nie z pieniadzy litujacych sie zydow, ktorzy nam rzucaja ochlapy pod nogi. twoj rzad jest tylko podwykonawca. czy ty bedziesz placil podatki czy nie to im to zwisa, bo jak zabraknie im na nagrody to wezma nastepny kredyt i sie obdziela po partyjnemu.
na basen nie chodze bo za dobrze plywam aby sie chodzic wysikac do sadzawki, dla mnie ta sadzawka dla matki z dzieckiem jest za mala. autostradami nie jezdze do krakowa bo mnie nie stac na oplaty autostrady, czyli to nie jest zaden dar a zdzieranina nie tylko opon ale i pieniedzy.
rewatylizacja to realizacja planu kosztem niewolnikow z ukrainy, ktorym nie chciano wyplacic pieniedzy, czyli wstyd, zielence nie sa pielegnowane regularnie, zarosniete chwastami, krzewy polamane, uschniete, czyli smietnik miejski.
odnosnie paszportow to masz racje ale to nie zasluga po.
w kosza mozna bylo zawsze pograc jak ktos chcial.
a co ty tym wiaduktem sie tak zachwycasz, przejechac piaskarka to zaden wyczyn, niech zbuduja taki drugi to moze bede sie zachwycal.

"A w tym czasie w Polsce rządził Koszałek i Opałek."

dokladnie tak
gdyby wczesniejsze pokolenia w takim tempie budowaly to by tobie sloma wychodzila z japonek
albo irlandek



Dopisane 07.04.2014r. o godz. 15:06:

rewitalizacja*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
7 kwietnia 2014r. o 15:18
Pannazdzieckiem napisał(a): Pieniądze eurokołchozu nie pochodzą ze składek , a są tworzone z powietrza. Mechanizm lewarowania , zawsze i wszędzie jest taki sam. Posłuchajcie ś.p. patrioty


Tak , Panienko..to był Patriota...Dlatego już Go nie ma. "Chcesz uderzyć psa? Kij zawsze znajdziesz..." A naród lubi wierzyć w bajki ;(
Do Wielkich nie dorośliśmy albo nie zasłużyli..maluczkich jest w bród :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.