Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Single i Singielki w Bolesławcu i okolicach.

2161
#fobiak nieaktywny
13 lipca 2014r. o 15:59
marcinow napisał(a): gdzie w Bolesławcu można poznać singielkę w wieku powyżej 25 lat?


a do czego potrzebna jest tobie ta singelka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lipca 2014r. o 16:00
Tylko duży baner na plecy z napisem SZukam Żony Ja Szalony ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~piko niezalogowany
13 lipca 2014r. o 16:03
Z tematem jestem od początku, czytam go czasem coś napiszę lecz podsumowując, nie jest dobrze :) ludzie chcą kogoś poznac/ byc, ale każdy z nich trzyma dystans , każdy juz z góry zakłada klęskę. Większości towarzyszą obawy ze nie dadzą rady poznać właściwej osoby , nie tylko na chwile lub 2-3 miesiące.To daje mały zarys ogólny tego jak w dzisiejszych czasach podchodzi sie do pewnych spraw.Zbyt wysokie wymagania , oczekiwania , akcje czysto desperacyjne , jak również wszelkiego rodzaju pozory :)
Wydaje mi sie ze w większości sami sobie wiele spraw komplikujemy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~taka jedna niezalogowany
13 lipca 2014r. o 17:00
dobrze "gadasz" :)

Zmoderowano 13.07.2014 godz.17:19 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11651
#unia365 nieaktywny
14 lipca 2014r. o 0:39
marcinow napisał(a): Panna chętnie Cię poznam napisz do mnie na email , który jest podany na moim profilu.



marcinow, Panna tak fajnie odpowiedziała na to, że chętnie ją poznasz :/

Gdzie jest jej odpowiedź? :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 lipca 2014r. o 13:18
~ napisał(a): Tylko duży baner na plecy z napisem SZukam Żony Ja Szalony ,



Lub.... Szukam kandydata na Męża, który nie ma w kieszeni węża :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Megus niezalogowany
14 lipca 2014r. o 13:58
To moze pytanie z innej beczki :P
Gdzie w Bolesławcu mozna poznac fajnego singla :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Megus niezalogowany
14 lipca 2014r. o 15:14
Chyba wychodzi na to ze wiecej jest tu singielek niz singli ehhh .... :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza