Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Single i Singielki w Bolesławcu i okolicach.

2041
#zula999 nieaktywny
11 lipca 2014r. o 13:12
~anonim napisał(a): ciuszki , dbanie o siebie niestety w bc nie starcza . wiem po sobie ..... tutaj liczy sie kasa i auto sory ale taka prawda . wystarczy pojechac dalej za bc i jakos latwiej poderwac jaka kolwiek dziewczyne ( z drugiej strony co za inteligent moze myc sie co drugi czy tam trzeci dzien to sie od wlasnego smrodu zygac chce )

Nie liczy się kasa.Jak poznałam mojego męża,to nie powiem,ważne było dla mnie,zeby pracował,ale nie ważne ile zarabiał.Auta też nie miał i nawet ,,prawka" nie ma,co nie przeszkadzało dostrzec w nim wartościowego człowieka :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lipca 2014r. o 15:17
~qwertyuio napisał(a):
~piko napisał(a): "Pewna kobieta mi powiedziała "możemy jeść chleb ze smalcem byle byc razem" i to jest właściwe podejście :)


Niestety takich kobiet mało jest. Dla takiej warto żyć, warto kochać.



Tylko jak na ironię ,nigdy taki mężczyzna [z takimi poglądami] ,nie trafi na taką co to ,że zacytuję kogo innego "niech z głodu umrę przy krzywym płocie ,byle przy tobie",kobieta dla której nie liczy sie forsa a uczucie trafia na takiego co nie docenia jej miłości a facet ,który kocha dostaje małpę co tylko dla niej liczy się aby na nią zapierniczał i kasę jej dawał,tak to już w tym cholernym życiu jest,znam to z autopsji.Dla mężczyzny ,który docenia miłość kobiety to warto żyć i poświęcić wszystko ,ale cóż,często jest tak ,ze nudzi się on i zdradza bo kobieta za dobra jest więc dla niego nudna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sisi niezalogowany
12 lipca 2014r. o 23:42
na poczatku tematu oferowalam temu panu swoja osobe a teraz czytam ,ze nie ma mojego posta.tez szukam singla.ale jaja ,temat sie lepiej rozwina niz nasza polska polityka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lipca 2014r. o 2:18
no świetnie. Chciałem się zalogować aby był jakikolwiek kontakt do mnie ale widzę, że to będzie trudne. Sam szukam singielki, w granicach 25-30 lat., mile widziany jakikolwiek kontakt...

lj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lipca 2014r. o 3:01
~sisi napisał(a): na poczatku tematu oferowalam temu panu swoja osobe a teraz czytam ,ze nie ma mojego posta.tez szukam singla.ale jaja ,temat sie lepiej rozwina niz nasza polska polityka.



Oferowałaś swoją osobę?
Dobrze, że nie oferowałaś usług!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lipca 2014r. o 9:25
Duzo jest singli którzy szukaja swojej drugiej połówki nie koniecznie ogryzionego jabłka jak ktoś tak ładnie nazwał :D
Tylko że nikt nie chce iść na kompromis dziewczyny szukaja przystojnego zadbanego jeszcze przy kasie takiego co będzie na jej kiwnięcie palca, znowu faceci szukaja dziewczyny o duzym biuscie ładnej figurze także nie pryszczatej ani bez skazy i tak każdy zostaje sam w nadzieji ze znajdzie akurat taka jaka chce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7048
#nnao nieaktywny
13 lipca 2014r. o 9:49
Zanim zaczniecie ustawiać progi i wymagania wobec innych, upewnijcie się, że sami je spełniacie, chociaż w połowie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~piko niezalogowany
13 lipca 2014r. o 11:11
Widzę ze z tematu robią sie ogłoszenia desperatów, typu jestem singlem napisz moje gg :D z takim podejściem to życzę wam dużo powodzenia :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.