Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Single i Singielki w Bolesławcu i okolicach.

~ niezalogowany
19 lutego 2015r. o 9:52
~majętny Stef napisał(a): Dwójka dzieci to dwa razy więcej szczęścia, a trójka to trzy razy więcej.
Rumcajs, szukaj takiej co ma trójkę i do tego każde z innym.
Trzy różne geny i jest szansa że chociaż jedno będzie miało więcej mózgu niż mięśni ;)

Tak znam takiego co odwazyl sie i zwiazal sie z kobieta starsza odniego samego i to z czworka dzieci.
Jak myslicie czym sie kierowal?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
19 lutego 2015r. o 10:55
Samotna matka Latawica czy superwoman ??

mnie sie akurat trafiła latawica kochająca odłoszenia towarzyskie :D co chwile nowy facet , przychodzą zabawią sie i odchodza a dzieci nie wiedzą już kto jest ojcem, kto wujkiem i dlaczego co chwile ktoś przychodzi do mamy po nocy :D
Samotna matka , to może być naprawdę wspaniała kobieta ale tylko taka która szanuje siebie,ma jakies ambicje poza tym aby pójść do mops po zasiłek :D Pozdrawiam Elwirę :D [img=1424339702_c5iirfk.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lutego 2015r. o 11:02
CNC napisał(a): mnie sie akurat trafiła latawica kochająca odłoszenia towarzyskie :D


o matko... tylko współczuć, widać nie taki z ciebie Grey :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
19 lutego 2015r. o 11:32
~ napisał(a):
CNC napisał(a): mnie sie akurat trafiła latawica kochająca odłoszenia towarzyskie :D


o matko... tylko współczuć, widać nie taki z ciebie Grey :D


A dlaczego uważasz ze nim jestem :D ZAPRASZAM do mojego pokoju pod nazwą palyroom :D pełno w nim zabawek hahahah coś Ci wybierzemy :) [img=1424341960_wmkmxkv.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lutego 2015r. o 11:35
CNC napisał(a): [cZAPRASZAM do mojego pokoju pod nazwą palyroom :D pełno w nim zabawek hahahah coś Ci wybierzemy :)


Jak zabawiałeś tam wszystkie swoje dzieciate latawice, to nie skorzystam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
19 lutego 2015r. o 11:43
~ napisał(a):
CNC napisał(a): [cZAPRASZAM do mojego pokoju pod nazwą palyroom :D pełno w nim zabawek hahahah coś Ci wybierzemy :)


Jak zabawiałeś tam wszystkie swoje dzieciate latawice, to nie skorzystam :)


Nie , tylko jedną :) miała ze mna tak dobrze :D kto by nie chciał mieć takiego pokoju tylko dla siebie... :D Zapraszam czynne codziennie , po wyjściu darmowy karnet na masaż hahah
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dekor niezalogowany
19 lutego 2015r. o 12:26
Połowa sie nie nadaje do życia z partnerem a druga jest tak ..........urodziwa że , raczej zostanie singlem do końca ................Fajną , mądrą kobietę czy faceta szybko życie wyswata ponownie , tak jest prawda a reszta no cóż żyje tak bo musi albo chce albo sie nie nadaje .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lutego 2015r. o 13:13
~dekor napisał(a): Połowa sie nie nadaje do życia z partnerem a druga jest tak ..........urodziwa że , raczej zostanie singlem do końca ................Fajną , mądrą kobietę czy faceta szybko życie wyswata ponownie , tak jest prawda a reszta no cóż żyje tak bo musi albo chce albo sie nie nadaje .



Za to ty się nadajesz :D :D :D ,uroda gwiazdy filmowej i światowe maniery :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Weź się schowaj miernoto ,żyje się z człowiekiem dla jego wartości wewnętrznych ,każdy ma wady a uroda choćby najwybitniejsza po kilkunastu latach mija ,nie dla urody ludzie się łączą i kochają i szanują,liczą się inne wartości o których nie masz pojęcia jak widać.Każdy w młodości jest na swój sposób urodziwy,może nie potrafi tego wyeksponować ale młodość to uroda ciała a dojrzałość to uroda umysłu ,której wielu niestety brakuje ,urodę powierzchowną można poprawić makijażem ,sportem ,zabiegami,strojami ,fryzurą zadbaniem o siebie itd,ale braków w głowie niczym nie poprawisz :D :D :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.