Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
~ niezalogowany
22 września 2014r. o 21:50
PanM napisał(a):
~ napisał(a): Pan wkleja same reklamy ! czy płaci Pan za reklamę ? A może bolec.info płaci ? Przeciez za reklamę płaci się !

Druga sprawa - na afiszu jest kilkakrotnie wymienione czego nie chcemy ( nie wiem kto nie chce ale niech tam ;) ) , bark jest odpowiedzi - JAK TO ZROBIĆ BY ZASPOKOIĆ OWE ŻYCZENIA !!

Jakoś Pan nie odpowiedział na to nigdzie. Tu podkreśla ,że mniejsze , biedniejsze urzędy.
Na innym portalu , w odpowiedzi na post , napisał ,że interpretacja ustaw i przepisów zajmą się urzędnicy. Więc jak to ?? Nie zredukuje ich Pan ??



Poczytaj

reklama czego ?

Kto u jak na tym zarabia ?

Tam pisze

KAMPANIA INFORMACYJNA.


Nie "tam pisze" tylko tam jest napisane. Weź się człowieku lepiej za naukę języka ojczystego zamiast za kandydowanie na poważne stanowiska. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zakrecony niezalogowany
23 września 2014r. o 12:34
Wczoraj w azarcie byl kandydat jakis tam .
Ale go redaktorka zakrecila.Oni nie mają żadnego sensownego programu .Same nierealne puste slogany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nasza Rada niezalogowany
23 września 2014r. o 12:58
~Zakrecony napisał(a): Wczoraj w azarcie byl kandydat jakis tam .
Ale go redaktorka zakrecila.Oni nie mają żadnego sensownego programu .Same nierealne puste slogany.


a co Moszczyńskiego znowu ktoś wypuścił na wizję :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2014r. o 14:25
Nie... tym razem był p.Małkowski.
Słuchałem i ...nie przekonał mnie podobnie jak wcześniej p.M...
Jakoś tak ogólnie i bezpłciowo...wszystko będzie zależec...spróbujemy...przypatrzymy się...A co do cholery do tej pory spaliście? Czekam na kandydata ,który powie wprost":zrobię,wykonam,rozliczę...mam pomysł jak Bolesławiec wyciągnąć z marazmu ! ...Jedyną zaletą P.Małkowskiego jest wiek ,wykształcenie i możliwość postawienia na młodych pracowników.
Myslę,ze dla własnego dobra pozbędzie sie "starych ,miernych ale wiernych...może akurat przewietrzy urząd ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2014r. o 15:55
~ napisał(a): Nie... tym razem był p.Małkowski.
Słuchałem i ...nie przekonał mnie podobnie jak wcześniej p.M...
Jakoś tak ogólnie i bezpłciowekonywać a to co on proponuje.o...wszystko będzie zależec...spróbujemy...przypatrzymy się...A co do cholery do tej pory spaliście? Czekam na kandydata ,który powie wprost":zrobię,wykonam,rozliczę...mam pomysł jak Bolesławiec wyciągnąć z marazmu ! ...Jedyną zaletą P.Małkowskiego jest wiek ,wykształcenie i możliwość postawienia na młodych pracowników.
Myslę,ze dla własnego dobra pozbędzie sie "starych ,miernych ale wiernych...może akurat przewietrzy urząd ?


Pomyśl i porównaj wypowiedzi obu .
Nie zapominaj że te decyzje mogą zaważyć o poziomie twego życia. To nie kandydat ma cie przekonywać a to co on proponuje .Sam wybierz .
chcesz pozamiatać ten sajgon to sie zastanow .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~joko niezalogowany
23 września 2014r. o 16:51
~ napisał(a):
~ napisał(a): Nie... tym razem był p.Małkowski.
Słuchałem i ...nie przekonał mnie podobnie jak wcześniej p.M...
Jakoś tak ogólnie i bezpłciowekonywać a to co on proponuje.o...wszystko będzie zależec...spróbujemy...przypatrzymy się...A co do cholery do tej pory spaliście? Czekam na kandydata ,który powie wprost":zrobię,wykonam,rozliczę...mam pomysł jak Bolesławiec wyciągnąć z marazmu ! ...Jedyną zaletą P.Małkowskiego jest wiek ,wykształcenie i możliwość postawienia na młodych pracowników.
Myslę,ze dla własnego dobra pozbędzie sie "starych ,miernych ale wiernych...może akurat przewietrzy urząd ?


Pomyśl i porównaj wypowiedzi obu .
Nie zapominaj że te decyzje mogą zaważyć o poziomie twego życia. To nie kandydat ma cie przekonywać a to co on proponuje .Sam wybierz .
chcesz pozamiatać ten sajgon to sie zastanow .


W odróżnieniu od Moszczyńskiego, Małkowski miał przynajmniej coś sensownego do powiedzenia ale na konkurenta Romana jest o wiele za słaby. O szansach Moszczyńskiego nawet nie warto pisać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
23 września 2014r. o 20:25
~joko

W odróżnieniu od Moszczyńskiego, Małkowski miał przynajmniej coś sensownego do powiedzenia ale na konkurenta Romana jest o wiele za słaby. O szansach Moszczyńskiego nawet nie warto pisać.[/c napisał(a):

Tu obronię się sam

Oglądałem i nie ukrywam że stało się to co przepowiadałem.
Kandydat Ziemi Bolesławieckiej nie ma Bolesławianom nic do zaoferowania .
Nic oprócz obietnic bez wskazania źródeł finansowania.
Nowe obietnice , nowe podatki .

Jeśli obecny prezydent podtrzyma swoją politykę wobec po pierwsze mieszkańców A jego były w-ce to co zaprezentował wczoraj to zapowiada się czarny scenariusz dla zwykłych obywateli miasta.Ich dalece prawdopodobna koalicja nie wróży nic dobrego na linii władza - mieszkańcy.[img=1411496745_fejncta.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~joko niezalogowany
23 września 2014r. o 22:16
PanM napisał(a):
~joko

W odróżnieniu od Moszczyńskiego, Małkowski miał przynajmniej coś sensownego do powiedzenia ale na konkurenta Romana jest o wiele za słaby. O szansach Moszczyńskiego nawet nie warto pisać.[/c napisał(a):

Tu obronię się sam

Oglądałem i nie ukrywam że stało się to co przepowiadałem.
Kandydat Ziemi Bolesławieckiej nie ma Bolesławianom nic do zaoferowania .
Nic oprócz obietnic bez wskazania źródeł finansowania.
Nowe obietnice , nowe podatki .

Jeśli obecny prezydent podtrzyma swoją politykę wobec po pierwsze mieszkańców A jego były w-ce to co zaprezentował wczoraj to zapowiada się czarny scenariusz dla zwykłych obywateli miasta.Ich dalece prawdopodobna koalicja nie wróży nic dobrego na linii władza - mieszkańcy.[img=1411496745_fejncta.jpg]


Wklejanie kolejnych obrazków nie zastąpi konkretnego programu. Może pan ich wkleić jeszcze milion i będzie z tego wynikało tylko to że opanował pan funkcję kopiuj/wklej. To za mało aby ubiegać się o jakiekolwiek stanowisko. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu