Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
2900
#falco nieaktywny
26 września 2014r. o 6:16
Pozwolę się ponownie z panem nie zgodzić
to jaki jest ten kraj to zasługa nie takich jak ja a raczej panu podobnym bo ja nigdy nie pchałem się do polityki a pan to usiłuje robić -z naciskiem na ''usiłuje'' ;)
to politycy zrujnowali ten kraj nie zwykli ludzie :>
zarzuca mi pan że nie potrafię ''kiwnąć palcem'' by coś poprawić i tu jedynie może mieć pan rację :)
kiedyś masa ludzi próbowała to zrobić słysząc słowa o ''sprawiedliwości społecznej'' o lepszym jutrze'' o ''puszczaniu w skarpetkach'' i co ?
sprawdziło się tylko to ostatnie tylko kto został w nich puszczony? :D

dlatego wolę być ''nadwornym krytykiem' niż ''nadwornym błaznem''
pisze pan coś o ''moich frustracjach''co mnie dziwi bo nic o nich nie wiem :D
jest pan pewien że ta przypadłość nie dotyczy bardziej pana? ;)

a może powodem pańskich frustracji jest to ze pomimo przesłanego mi na priv numeru telefonu nie oddzwaniam ;)
może dlatego że na chwilę obecną nie ma pan mi nic do zaoferowania oprócz politycznej paplaniny ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PanM i Palikot niezalogowany
26 września 2014r. o 12:16
PanieM, co się dzieje z Pana partią, wczoraj odszedł poseł kmiecik, którego jest Pan albo był asystentem, dziś odchodzą kolejni posłowie.

czy Pan również opuścił tonący okręt Palikota szalupą Wasza Rada, czy nie uważa Pan że zdradził swoją partię nie startując pod jej szyldem, jak Pan ocenia osoby które zmieniają barwy gdy tylko dostaną inną ofertę?

Dlaczego też nie pisze Pan na swoich platatach, że wybierając Pana komitet wybiera się tak naprawdę kogoś z trupy Palikota?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 września 2014r. o 12:41
No faktycznie odszedł : http://www.wprost.pl/ar/471028/Kmiecik-odchodzi-z-TR-Elsner-To-nie-ma-zwiazku-z-Grodzka/

Ale to nie ma nic wspólnego z p.M ...On przestał być społecznym ......? zanim nim został ! Ot poszło o sfinansowanie przedstawicielstwa w B-cu... P.Kmiecik liczył ,że p.M załatwi mu lokal (albo z U.M a może w jednej z knajp...)...Liczył też na przynajmniej kilku członków TR..w Bolesławcu... Nic z tego nie wyszło to i podziękował p.M za współpracę...
Ciekawe czy p.M jest nadal członkiem tzw. zarządu wojewódzkiego ? Piszę tzw bo tam też rezygnacje wystepują !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 września 2014r. o 13:10
falco napisał(a): Pozwolę się ponownie z panem nie zgodzić
to jaki jest ten kraj to zasługa nie takich jak ja a raczej panu podobnym bo ja nigdy nie pchałem się do polityki a pan to usiłuje robić -z naciskiem na ''usiłuje'' ;)
to politycy zrujnowali ten kraj nie zwykli ludzie :>
zarzuca mi pan że nie potrafię ''kiwnąć palcem'' by coś poprawić i tu jedynie może mieć pan rację :)
kiedyś masa ludzi próbowała to zrobić słysząc słowa o ''sprawiedliwości społecznej'' o lepszym jutrze'' o ''puszczaniu w skarpetkach'' i co ?
sprawdziło się tylko to ostatnie tylko kto został w nich puszczony? :D

dlatego wolę być ''nadwornym krytykiem' niż ''nadwornym błaznem''
pisze pan coś o ''moich frustracjach''co mnie dziwi bo nic o nich nie wiem :D
jest pan pewien że ta przypadłość nie dotyczy bardziej pana? ;)

a może powodem pańskich frustracji jest to ze pomimo przesłanego mi na priv numeru telefonu nie oddzwaniam ;)
może dlatego że na chwilę obecną nie ma pan mi nic do zaoferowania oprócz politycznej paplaniny ...



Potrafisz pisać po Polsku? Składać proste zdania? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 września 2014r. o 14:04
~PanM i Palikot napisał(a): PanieM, co się dzieje z Pana partią, wczoraj odszedł poseł kmiecik, którego jest Pan albo był asystentem, dziś odchodzą kolejni posłowie.

czy Pan również opuścił tonący okręt Palikota szalupą Wasza Rada, czy nie uważa Pan że zdradził swoją partię nie startując pod jej szyldem, jak Pan ocenia osoby które zmieniają barwy gdy tylko dostaną inną ofertę?

Dlaczego też nie pisze Pan na swoich platatach, że wybierając Pana komitet wybiera się tak naprawdę kogoś z trupy Palikota?


O ile nam wiadomo Pan Przemysław w deklaracji wyborczej w rubryce partia ma zapisane Twój Ruch. Nic nie ukrywa.

Do wyborów samorządowych zawsze startują lokalne komitety i nawet takie partie jak platforma się przeistaczają.Komitet Wyborczy Wasza Rada składa się z ludzi bezpartyjnych i nie pracujących w urzędach.Pan Przemek jako pomysłodawca tego projektu startuje jako jeden z kandydatów do rady miasta.
Plakaty wydrukowane są za pieniądze jakie kandydaci oraz osoby wspierające wpłacili na konto KWW Wasza Rada .Nie są niczyją ani prywatną ani partyjną własnością .

INFORMACJA DLA OPÓŹNIONYCH - tegoroczne wybory samorządowe do rady miasta są po raz pierwszy naprawdę wolne.Na kogo głosujesz ten wchodzi .Żadna partia nie ma nic do szukania w radzie miasta.Liczy się człowiek.
Pozdrawiamy mieszkańców i zapraszamy do udziału w wyborach .
Jest takie stare Polskie przysłowie
" JAK SE POŚCIELISZ TAK SIE WYŚPISZ "
KWW Wasza Rada ma program obywatelski .Władza ma mieszkańcom pomagać nie utrudniać i jak najmniej zbierać. Miasto to ludzie nie urzędy.
Każdy miał prawo i możliwość lub nadal ma .Jest jeszcze czas.[img=1411733074_azzwnfn.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PanM i Palikot niezalogowany
26 września 2014r. o 14:33
~ napisał(a):
O ile nam wiadomo Pan Przemysław w deklaracji wyborczej w rubryce partia ma zapisane Twój Ruch. Nic nie ukrywa.


Co zatem PanieM dzieje z Pana partią, wszyscy z niej odchodzą? Jaki jest Pana status, nadal członek partii Palikota, czy już nie?

Może należałoby zmodyfikować plakat wyborczy?

:-)

[img=1411734728_ul4y4zj.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KWW Wasza Rada niezalogowany
26 września 2014r. o 15:30
Powyższy tekst wraz z przerobionym plakatem został zabezpieczony i w najbliższym możliwym terminie zostanie złożone doniesienie w trybie wyborczym o naruszenie dobra Komitetu Wyborczego Wasza Rada.

Autor tego wpisu może się skontaktować z pełnomocnikiem wyborczym KWW Wasza Rada pod tel 726 343 460
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PanM i Palikot niezalogowany
26 września 2014r. o 17:00
~KWW Wasza Rada napisał(a): Powyższy tekst wraz z przerobionym plakatem został zabezpieczony i w najbliższym możliwym terminie zostanie złożone doniesienie w trybie wyborczym o naruszenie dobra Komitetu Wyborczego Wasza Rada.

Autor tego wpisu może się skontaktować z pełnomocnikiem wyborczym KWW Wasza Rada pod tel 726 343 460


czyli w Waszym programie brakuje jeszcze punktu, że na każdego mieszkańca, który zadaje niewygodne pytania KWW będzie pisać donosy. to jest Wasza wizja rady dla mieszkańców, czy może syndrom maciarewicza :-)
a poza tym, co nie podoba się Wam w plakacie, przecież podobno jesteście za uczciwością, dlaczego zatem kryjecie swoje związki z Palikotem, wstydzicie się? właściwie to ja powinienem żądać wynagrodzenia, za dopracowanie plakatu. uważam że słuszne będzie jeśli sami uznacie jaka kwota będzie za moją pracę (rozumiem że jesteście za tym aby uczciwie płacićc za pracę), kupicie słodycze i zaniesiecie do domu dziecka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.