Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
~ niezalogowany
11 października 2014r. o 23:24
PanM napisał(a):
...Jestem w tej chwili jedynym kandydatem który oferuje zmiany w polityce zmierzające w kierunku poprawy poziomu życie mieszkańców miasta...
Jestem pierwszy i jak do tej pory jedyny...
Ktoś napisał:

Szczyt bufonady i zarozumialstwa! Pisz tak dalej i jak najczęściej! :P :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2014r. o 23:39
KWW "Wasza Rada" - Moszczyński, Nowak, Ruliński, i jakiś Jaskowski - jaka piękna katastrofa! :D :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~To po co się tym jarasz niezalogowany
12 października 2014r. o 9:39
~ napisał(a): KWW "Wasza Rada" - Moszczyński, Nowak, Ruliński, i jakiś Jaskowski - jaka piękna katastrofa! :D :D :P


Skoro katastrofa to po jakiego czorta się tym tak podniecasz ? Masz swoich urzędasików wśród kandydatów i ciesz się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
12 października 2014r. o 12:41

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niebieskookablondynka niezalogowany
12 października 2014r. o 13:10
Jako niebieskookablondynka zapytam o co kaman? To Prezydent B-ca już nie w PiS? Czy ktoś może mi to wytłumaczyć? Ja się pytam? :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 października 2014r. o 14:21
~ napisał(a): KWW "Wasza Rada" - Moszczyński, Nowak, Ruliński, i jakiś Jaskowski - jaka piękna katastrofa! :D :D :P


No to faktycznie niezłe strzały w kolano !! :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Co za obłuda niezalogowany
12 października 2014r. o 15:04
skorn napisał(a):


Bezpartyjni samorządowcy.To sitwa gorsza od wszystkich innych .Widać że Kukiz nie wie o co kaman.Naiwny biedaczek.Kawaler orderu uśmiechu przeistoczy się w kawalera śmieszności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
12 października 2014r. o 15:08
~Niebieskookablondynka napisał(a): To Prezydent B-ca już nie w PiS?

Od lat.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA #pijezkranu