Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
~Dorii niezalogowany
10 października 2014r. o 14:22
KTORE KOMITETY WYBORCZE,sa już po SLOWIE.BO Wyborcy MOWIA o jakiś koalicjach ?????Wielce Szanowny Kandydacie....??????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
10 października 2014r. o 18:27
~Dorii napisał(a): KTORE KOMITETY WYBORCZE,sa już po SLOWIE.BO Wyborcy MOWIA o jakiś koalicjach ?????Wielce Szanowny Kandydacie....??????


Odpowiedź w wątku " KOALICJE WYBORCZE "[img=1412958442_nbsi9ml.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~218 niezalogowany
10 października 2014r. o 19:05
PanM napisał(a): "[img=1412958442_nbsi9ml.jpg]


Patrzę na obrazek i widzę że Pan już nie jest ani Palikot, ani Wasza Rada, tylko jakieś RDU, dość szybka zmiana barw :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pacze i widze niezalogowany
10 października 2014r. o 21:40


Patrzę na obrazek i widzę że Pan już nie jest ani Palikot, ani Wasza Rada, tylko jakieś RDU, dość szybka zmiana barw :-)

A Ty ? Kto ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 października 2014r. o 21:51
U niektórych takie wolty to standard. Jak łódeczka tonie to przesiadają się szybko na inną. Tyle że w tej innej znowu sami wiercą kolejną dziurę i tak w kółko. :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
10 października 2014r. o 22:45
Dla Bolesławca lepszy jest Piotr Roman
Dla Bolesławian zdecydowanie ja.

Katastrofą był by każdy inny kandydat.

Jedyne co słychać do tej pory to fundusze unijne i budżet obywatelski .
A program, dla ludzi ? Dla mieszkańców ?
Obniżenie kosztów pracy i stymulacja wzrostu zatrudnienia ?
Poprawa bytu i stabilizacji ?
GDZIE TO WSZYSTKO ? [img=1412973933_vkz8hys.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 października 2014r. o 23:37
Takich bufonów jak panM nawet nie trzeba ośmieszać. Oni sami zrobią to najlepiej. Wystarczy pozwolić im pisać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
11 października 2014r. o 0:17
PanM napisał(a): Dla Bolesławca lepszy jest Piotr Roman
Dla Bolesławian zdecydowanie ja.

Katastrofą był by każdy inny kandydat.


Rozumiem, że kandydat na prezydenta musi być pewny swojej wartości, ale trochę pokory by panu nie zaszkodziło. Takimi tekstami przypomina mi pan trochę Lecha Wałęsę.

Nie radzę walczyć z Kościołem,przejedzie się pan na tym tak samo, jak pan Palikot.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.