Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 sierpnia 2014r. o 20:02
Dokładnie :) Jesteś boski Pychuś :* Tak właśnie działa system , wystąp o informację , albowiem człowiek ( pomijając płeć ) odpowiedzialny za informację , w dupie ma informowanych. Jestem pewien , że ratusz naszą dyskusję czyta. Czółko bajeranci i bajerantki :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Grzesiek niezalogowany
28 sierpnia 2014r. o 21:28
Wpadłem żeby poczytać coś o kandydacie, ale po komentarzach muszę stwierdzić, że jaki kandydat, taka dyskusja. Pa...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 sierpnia 2014r. o 22:39
(...)Jeszcze raz pytam , jakie zadłużenie ma miasto , które kocham ? Ludzie , czy wiecie czym jest pieniądz ?


Zmoderowano 28.08.2014 godz.22:23 - powód: offtop (moderator)


Dopisane 28.08.2014r. o godz. 22:39:

Dziękuję za usunięcie kurysywy Techniczny :)
Przemo na prezydenta , a Heguś na moda . Papuga ma rację , pięć lat temu , kiedy napisałem swój pierwszy post na Bolec.info , Hegemon rządził tutaj. Był faktycznie obiektywny. Facet ma inteligencję , której Tobie brakuje. Uwielbiam się z Nim kłócić i nawet chadziara Mu wybaczam :D

Dobrej nocy Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 sierpnia 2014r. o 23:22
PanM napisał(a): My tu walczymy o przetrwanie dla ludzi o oszczędności na każdym stanowisku
tymczasem w Warszawie


Kto to niby "walczy"?
Co to za "my"?
Kiedyś słyszałem takie powiedzenie: czepiło się gówno okrętu i krzyczy "płyniemy!"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 3:16
~ napisał(a):
PanM napisał(a): My tu walczymy o przetrwanie dla ludzi o oszczędności na każdym stanowisku
tymczasem w Warszawie


Kto to niby "walczy"?
Co to za "my"?
Kiedyś słyszałem takie powiedzenie: czepiło się gówno okrętu i krzyczy "płyniemy!"


Dzisiaj niektórym się zdaje że są okrętem.Skończą na 1000-lecia myśląc że są Napoleonem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
29 sierpnia 2014r. o 10:05
~Ciekawa napisał(a): PanieM dlaczego krytykuje Pan Małkowskiego za Lans Buckiet Challange ?


Powód jest oczywisty .

Z perspektywy interesów mieszkańców Bolesławca to będzie najgorsza opcja z możliwych.
Najprawdopodobniej tak jak woda z wiadra niebawem wypłynie lans kandydatura tego pana.
W okresie gdy był zastępcą obecnego szefa w ratuszu wychwalał go i popierał wszystkie poczynania .Teraz to samo zaciekle krytykuje.Wtedy nie miał odwagi pisnąć słowa sprzeciwu .

A to dowodzi że interesuje go jedynie fotel w ratuszu a nie rozwiązywanie problemów po pierwsze mieszkańców -- wysokie podatki ,wysokie ceny usług komunalnych , przerost administracji oraz zbyt wysokie koszty jej utrzymania .
Po co zatem mieszkańcom tak chwiejna i nie mająca własnego kręgosłupa
politycznego bezbarwna postać.
Człowiek który ma do zaoferowania jedynie złote usta i kontynuacje tej samej polityki pro urzędniczej.
CZY KANDYDAT MA BYĆ TYLKO PO TO ABY ŁADNIEJ ZABIERAĆ OD POPRZEDNIKA ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Damian niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 10:10
PanieM, do pięt pan nie dorastasz p. Maćkowi. I tyle w temacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Damian niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 10:12
A najlepszym dowodem na to będzie wynik wyborczy pana i pana Maćka, jeśli się zdecyduje na kandydowanie. Przypomni sobie pan wtedy ten mój post
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza