Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 sierpnia 2014r. o 10:21
Sugerujesz Damian , że pan Małkowski bardziej nadaje się na Ludowego Trybuna ? Przemo postawił Mu spore zarzuty . Dlaczego nie odpowiada ? Nabrał wody w usta , tak jak ratusz w sprawie zadłużenia miasta. Nie mają obowiązku czytania Bolec.info. No Panowie i Panie , chętnie podyskutuję :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Damian niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 10:29
Myślisz, że pan Maciej nie ma ważniejszych spraw niż wertowanie dziesiątek stron dyskusji? No błagam. Zarzuty panaM są funta kłaków warte i nie trzeba się nimi przejmować. Po prostu atakując p. Macka chce się przykleić do okrętu i rzec: "płyniemy!". PanM wie, że Pan Maciej jest najgroźniejszym rywalem Romana i dlatego go zwalcza. Wątpię żeby pan Maciek traktował z uwagą te nic nieznaczące słowe. Co najwyżej by się uśmiechnął :) Szkoda prądu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Damian niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 10:39
Chodzi oczywiście o wertowanie tych populistycznych wypocin. Pan Maciek rozmawia i działa również w realu na rzecz bolesławian. PanM pisze, pisze, pisze... i traci tylko prąd. Poza tym atakuje go, a tan jeszcze nie powiedział czy wystartuje. To jest merytoryczna krytyka? Jesli pan Maciej wystartuje to przedstawi program, tak więc dyskusja powinna odbywać się nad jego ewentualnymi pomysłami na miasto, a nie jak ma to miejsce w przypadku panaM, w atakowaniu go. Jeśli pan Maciek wystartuje i dojdzie do konkretnej debaty to mam nadzieję udowodni brak kompetencji tego pana. Wystarczy tylko kilka pytań :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
29 sierpnia 2014r. o 11:12
Pannazdzieckiem napisał(a): Sugerujesz Damian , że pan Małkowski bardziej nadaje się na Ludowego Trybuna ? Przemo postawił Mu spore zarzuty . Dlaczego nie odpowiada ? Nabrał wody w usta , tak jak ratusz w sprawie zadłużenia miasta. Nie mają obowiązku czytania Bolec.info. No Panowie i Panie , chętnie podyskutuję :)

Panna, ja PanuM też postawiłem masę pytań, na które nie udzielił odpowiedzi :)
Więc nie jest to żadnym wyznacznikiem.
PanM ma straszne parcie na coś, do czego nie został stworzony.
Zero ambicji, wykształcenia, praktyki, doświadczenia, motywacji, odpowiedniej strategii... nie chce mi się dalej wymieniać.
Jeżeli pan Małkowski będzie startował ma mój głos poparcia :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
29 sierpnia 2014r. o 11:14
PS Panna, chcesz stworzyć "idealnego polityka" ? ;)
Wykup parcelę na księżycu zasiedl, wtedy tam możesz z PanemM prowadzić swoją "cnotliwą" politykę z wyborcami z probówki ;)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 sierpnia 2014r. o 11:18
Mój pomysł na rozwój miasta Damian , to reaktywacja fabryki domów i utworzenie lokalnego pieniądza. Taki separatyzm, na który nie pozwala konstytucja tego nieszczęśliwego Kraju. Czy pan Maciek , podobnie jak Roman będzie chciał tworzyć obozy koncentracyjne , aby obcokrajowcom kabzę nabijać ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Damian niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 11:18
PanieM, wg pana życzenie komuś śmierci jest wg Pana dopuszczalną swobodą? gratuluję. Czy sądzi pan że Ivo byłby w stanie powiedzieć to panu w oczy? Takie groźby nie wymagają nawet interwencji osoby, której dotyczą. Podżeganie do pozbawienia życia jest ścigane z urzedu. Więc prawdopodobnie pan Ivo będzie przepraszał za swoje słowa, ale nie jako Ivo tylko z imienia i nazwiska. Ciekawe jak wtedy będzie wyglądał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 sierpnia 2014r. o 11:29
masi napisał(a): PS Panna, chcesz stworzyć "idealnego polityka" ? ;)
Wykup parcelę na księżycu zasiedl, wtedy tam możesz z PanemM prowadzić swoją "cnotliwą" politykę z wyborcami z probówki ;)


Toś poleciał Masi :D Księżyc już jest zasiedlony przez kosmicznych Demirugów. Nie kręci się do okoła własnej osi i jest pusty w środku. :D

Powiem Wam tak : jakiś czas temu miałem żal do Przema , że z tym durniem, Paligłupem się zadawał. Dzisiaj uważam , że Przemo zmądrzał i paligłupotowe oszczędne państwo ( wtedy to był tylko slogan ) można dzisiaj zrobić. Wielu straci intratne posadki , ale nie damy im z głodu umrzeć. To , co potrzebujemy do życia to miłość , dach nad głową i coś do zjedzenia. Nic więcej.

Nie potrzebujemy płacić podatków na rzecz bliżej nieokreślonych właścicieli naszych długów :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.