Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
~Damian niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 11:30
Pannazdzieckiem napisał(a): Mój pomysł na rozwój miasta Damian , to reaktywacja fabryki domów i utworzenie lokalnego pieniądza. Taki separatyzm, na który nie pozwala konstytucja tego nieszczęśliwego Kraju. Czy pan Maciek , podobnie jak Roman będzie chciał tworzyć obozy koncentracyjne , aby obcokrajowcom kabzę nabijać ?


Ale, że co? miasto ma budować fabrykę domów :) ahhaha, ale się uśmiałem :) Jaki pieniądz lokalny, zejdź na ziemię, bo na to nawet twój guru Przemo na to nie wpadł :) Nazwanie prezydenta twórcą "obozów koncentracyjnych" ma przestępcze konotacje (zbrodnia wojenna). Proszę zatem staranniej dobierać porównania. Tak jak mówię, poczekaj pan, bo póki co programu pan Maciej nie ogłosił, a was dwóch, niczym partyjka kanapowa (mieszcząca się na jednej kanapie) nakręcacie się i popieracie wzajemnie :) Bawcie się dobrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
29 sierpnia 2014r. o 11:42
masi napisał(a): Panna, ja PanuM też postawiłem masę pytań, na które nie udzielił odpowiedzi :)


Ja postawiłem PanM wiele pytań wielokrotnie. Nie doczekałem się z jego strony merytorycznej dyskusji. Jedynie obrażać potrafi i tak właściwie on dyskutuje z samym sobą. Z innymi się tylko kłóci, a przecież wszyscy jesteśmy wyborcami ... WYBORCAMI! i mamy swoje prawa. Dla mnie to kandydat bez przyszłości.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 sierpnia 2014r. o 11:53
~Damian napisał(a): ... ahhaha, ale się uśmiałem :)


A z czego rżysz chłopcze ? Połowa tego miasta budowana była w latach siedemdziesiątych ubiegłego stulecia. Oni potrafili to zrobić , a my nie ? Budynki na Jana Pawła , Małachowskiego, Stażyńskiego , Jezierskiego i Wańkowicza , to fatamorgana ? A co Ty qurwa wiesz o pieniądzach ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 11:57
Pannazdzieckiem napisał(a): ... Księżyc już jest zasiedlony przez kosmicznych Demirugów...


A ja myślałem, chamski chadziarze, że przez demiurgów.
Czego to się człowiek nie dowiaduje na stare lata ;)

PS.
Szkoda Twojej fatygi ~Damian.
Przypadek chamskiego chadziara jest NIEREFORMOWALNY.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Damian niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 12:01
Pannazdzieckiem napisał(a):
~Damian napisał(a): ... ahhaha, ale się uśmiałem :)


A z czego rżysz chłopcze ? Połowa tego miasta budowana była w latach siedemdziesiątych ubiegłego stulecia. Oni potrafili to zrobić , a my nie ? Budynki na Jana Pawła , Małachowskiego, Stażyńskiego , Jezierskiego i Wańkowicza , to fatamorgana ? A co Ty qurwa wiesz o pieniądzach ?


Zachowujesz się jak Leśny dziadek z PRLu :) Nie wiem czy zauważyłeś, ale zmienił się nam ustrój :). Nawet Twój Przemo wie, że ten rynek należy oddać sektorowi prywatnemu. Obudź się, mamy 2014 rok. A pieniądzach wiem dużo, bo po prostu je robię :) Ty tego nie potrafisz więc szukasz pomocy u osób pokroju PanaM.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 12:02
Pannazdzieckiem napisał(a): ... Stażyńskiego ...


Starzyńskiego ... lepiej brzmi ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 sierpnia 2014r. o 12:06
Znowu się spinasz Heguś ... kulturysto, kochający Kobiety :D Nie przypominam sobie, abym Cię wyzywał. Klnę jak szewc , to fakt , jak słusznie Alter zauważył , ale trzymam poziom dyskusji ... były i oczekiwany modzie :)

Mów mi tak dalej , już mi to wisi :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tak niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 12:18
Pannazdzieckiem napisał(a): Znowu się spinasz Heguś ... kulturysto, kochający Kobiety :D Nie przypominam sobie, abym Cię wyzywał. Klnę jak szewc , to fakt , jak słusznie Alter zauważył , ale trzymam poziom dyskusji ... były i oczekiwany modzie :)

Mów mi tak dalej , już mi to wisi :D


Facet, który nazywa sie panna -żenada zresztą tak sie nazwać- pieniacz i troll internetowy, znowu gada i wyzywa innych, nie mając nic do powiedzenia zresztą. Skąd takie trole się biorą?. Nie oczekuję odpowiedzi. Taka dygresja.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza