Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
~ niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 22:23
~smutno mi Boże napisał(a): Pomysł kandydowania na funkcję prezydenta miasta przez P. Moszczyńskiego byłby śmieszny gdyby nie był żałosny.


Przecież możesz sobie wybrać Boga na prezydenta .Były już takie pomysły z królem Polski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~To jest to niezalogowany
30 sierpnia 2014r. o 6:39
~Nie gamoń napisał(a): Przeczytaj to ze zrozumieniem

PŁACIMY WŁADZY ABY ŻYĆ LEPIEJ.
GORZEJ MOŻEMY MIEĆ
ZA DARMO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
30 sierpnia 2014r. o 9:31
Korzystając z okazji że w innym wątku oburzony prezes PWiK przymierza się przeczołgać po sądach znanego internautę mam zapytanie .

Kto i w jakim celu ustanowił pobieranie od klientów PWiK opłat abonamentowych
W1GA oraz S3A za wodę i ścieki ? 7,17 zł +6,42 zł = 13,59 za nic .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 sierpnia 2014r. o 9:45
PanM napisał(a): Korzystając z okazji że w innym wątku oburzony prezes PWiK przymierza się przeczołgać po sądach znanego internautę mam zapytanie .

Kto i w jakim celu ustanowił pobieranie od klientów PWiK opłat abonamentowych
W1GA oraz S3A za wodę i ścieki ? 7,17 zł +6,42 zł = 13,59 za nic .


Znanego internautę? a z czego jest znany?

Lepiej byś zrobił gdybyś zwrócił się do prezesa bezpośrednio, a nie w jakimś byle jakim innym temacie, wtedy mógłbyś odpowiedź przedstawić nam. A tak znów wychodzi, to co wychodzi :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Polityk = Oszust niezalogowany
30 sierpnia 2014r. o 11:25
Zausznicy Romana przestańce wylewać wode na alternatywnego kandydata.Jesteście tacy oddani bo jak szefa zabiora to polecicie do lamusa :)).Już się nie mogę doczekać jak Roman nie przejdzie wyborów i Przybylskiemu też się nie uda.Może Nowak oj ten by wam utarł nosa :))))))))
p.Moszczyński polacy już dawno się nauczyli że na prezydenta to tylko z wyższym wykształceniem i ładną buzią, i najlepiej żeby tańczył
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 sierpnia 2014r. o 12:10
~Polityk = Oszust napisał(a): Zausznicy Romana przestańce wylewać wode na alternatywnego kandydata.Jesteście tacy oddani bo jak szefa zabiora to polecicie do lamusa :)).Już się nie mogę doczekać jak Roman nie przejdzie wyborów i Przybylskiemu też się nie uda.Może Nowak oj ten by wam utarł nosa :))))))))
p.Moszczyński polacy już dawno się nauczyli że na prezydenta to tylko z wyższym wykształceniem i ładną buzią, i najlepiej żeby tańczył


Twoje insynuacje są nie na miejscu. Jestem wyborcą i mam prawo zadawać pytania, oraz wypowiadać się na temat każdego kandydata. I sobie nie życzę, abyś łączył mnie z kimkolwiek. Nie mam żadnych powiązań z żadnym z potencjalnych kandydatów. Za to twoja wypowiedź i jej motywacje są oczywiste.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 sierpnia 2014r. o 14:09
P. Moszczyński nie musi się już obawiać konkurencji ze strony p. Romana. Ten ostatni kandyduje z pierwszego miejsca z Jeleniej Góry do Sejmiku Wojewódzkiego ze stowarzyszenia "Bezpartyjni Samorządowcy", które jest odłamem ODŚ, zbuntowanych wójtów i burmistrzów przeciw upolitycznionemu R. Dutkiewiczowi (popiera go PO).

Zmoderowano 30.08.2014 godz.18:36 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kacik niezalogowany
30 sierpnia 2014r. o 15:03
.... Co wcale nie przeszkadza Romanowi startować w wyborach prezydenckich. Mam nadzieję, że te wybory pokażą gdzie jest miejsce internetowych troli pretendujących do tego urzędu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza