Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
~rada dla Pannyzdzieckiem niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 12:18
Idź spać i nie wypisuj farmazonów na forum! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 sierpnia 2014r. o 12:23
~Damian napisał(a): ... Ty tego nie potrafisz więc szukasz pomocy u osób pokroju PanaM.


O kurcze, z jakimś biznesmenem mam do czynienia. Miło mi :) Powiedz Damian , fachowcu :) Jak można zrobić pieniądze dla wszystkich mieszkańców Bolesławca ? No tak , aby każdy z nas miał pięć stów w portfelu nieustannie i nie przejmował się przyszłością. Potrafisz doprowadzić lokalną społeczność do takiego stanu ? Nie twierdzę , że Przemo to potrafi , ale Ty na pewno nie. Bo dylematem i nieszczęściem tej Planety , tego Kraju i tego Miasta jest rezerwa szczątkowa. Chciwość banksterów. Od dwóch dni próbuję się doprosić ratusz , ile na chwilę obecną wynosi zadłużenie miasta i komu jesteśmy winni te pieniądze , a Ty mi tu pieprzysz , że coś o pieniądzach wiesz , bo je robisz. Hamerykanie mają FED i dziennie robią 80 mld dolarów , jak osiągniesz ten poziom , to pogadamy :D
A póki co proponował bym złożyć zlecenie w naszej rodzimej drukarni Alpha ... o ile mnie pamięć nie myli na drukowanie Bolesławian , czy jak to tam było Heguś :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 12:38
Bolesławów raczej nie wydrukujesz chamski chadziarze.
Z prostej przyczyny.
To moneta ;)

PS.
Widzę, że w dniu dzisiejszym, nie tylko kobiet nie szanujesz.
Dostaje się również młodym i zaradnym przedsiębiorcom, bądź pracownikom najemnym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Damian niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 12:44
Pannazdzieckiem, z Tobą to żal rozmawiać. O czym Ty piszesz? na jakim świecie żyjesz? Te Twoje socjalistyczne żale są typowe dla nierobów, którzy uważają, że wszystko im się należy od państwa i miasta. Chcesz pomocnych dłoni? to wyciągnij swoje i dobrze się im przyjrzyj czy czasem obie nie są lewe. Podstawową kwestią jest zmiana przepisów leżących w gestii państwa. Zmiana przepisów ułatwiających przedsiębiorczość... A tak? nie dość, że państwo nam zabiera, to jeszcze rozleniwia, czego najlepszym przykładem jesteś Ty. Piszę tak, bo mógłbym mieć jeszcze więcej kasy. Jesteś tak kiepsko zorientowany, że nie zauważasz, że Twój Przemo ma tak naprawdę inne przekonania jak Ty. Obaj tworzycie "udany" zespół... Atakować, atakować, a samemu nic :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Damian niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 12:47
Pannazdzieckiem, a najlepszym dowodem na Twoją nieporadność jest nieumiejętność odszukania na stronach urzędu informacji o stanie finansów miasta. Oczywiście, trzeba podać Ci na tacy. Poszukaj, przynajmniej czegoś się nauczysz. I tacy ludzie właśnie popierają panaM. Świetnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 sierpnia 2014r. o 13:02
No cóż Panowie , cieszę się ze zaczynacie myśleć. Może jeszcze kiedyś Polanie zaczną coś budować :) Na stronach Urzędu Miasta Drogi Damianie informację potrafię znaleźć :D Interesowało mnie to , czy ktoś z tej kliki ma jaja. Widać nie :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 13:17
Żeby nie było niedomówień.
Pytałem o Iwonę Mandżuk-Dudek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 sierpnia 2014r. o 13:29
I kto tu jest chamem Heguś ? Z Tobą to ja się mogę bić. Być może jaja masz , ale po co Ją ruszasz ? W ramach zemsty ? Kto tu jest chamem Herguś ?


Dopisane 29.08.2014r. o godz. 13:29:

A przepraszam , źle skojarzyłem :)
Pani Iwono , czy zechce pani nam odpowiedzieć :)

Myślę , że wszyscy mieszkańcy Bolesławca chcieli by wiedzieć na co pracują. Płacimy podatki , i chcielibyśmy wiedzieć, komu :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza