Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

14593
#klucznick nieaktywny
18 marca 2018r. o 14:43
~~Szarobrunatny Buk napisał(a):
klucznick napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):

ps. Kluczniku , to dalej nie działa , czyżbym miał powalony system ? :D
chodziło mi o tego teoretyka kosmiczno kwantowego co to mówił nie ruszając ustami poprzez niby mózg pod komputer podłączony,co to bajki kwantowe godzinami nudziarz opowiadał .że to co był podłączony to nie możliwe ,ten filmik obnażał całą bajke jaką niosła za sobą ta dziwna osoba co to niby najmądrzejsza była.


Dla tłumoka liczy się teoretyk Tadziu z Torunia .
jeżeli pijesz do mnie to adres cisię pomylił dla mnie wiara katolicka może nie istnieć tak jak tata dyrektor i ty .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrunatny Buk niezalogowany
18 marca 2018r. o 19:33
Z Howkinsa śmieją się głównie wyznawcy wiary.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miętowy Narcyz niezalogowany
20 marca 2018r. o 19:06
Info dla klucznicka - kolejny spisek, tym razem Polaków!
http://info.wiara.pl/doc/4576064.Polscy-zeglarze-jako-pierwsi-na-swiecie-okrazyli-non-stop
Wytłumacz im, że nie można opłynąć Anarktydy - to był tylko ich sen!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatna Tawuła niezalogowany
21 marca 2018r. o 11:53
- W historii liczą się fakty, a fakty są takie, że polska pomoc w kluczowy sposób przyczyniła się do utworzenia Izraela. Jednocześnie Żydzi byli w stanie poświęcić wszystko za Polskę i to pokazuje, że Polska potrafiła być dla nich matką, a nie tylko macochą - mówi profesor Łukasz Tomasz Sroka, autor książki "Polskie korzenie Izraela"

Czytaj więcej na http://nowahistoria.interia.pl/aktualnosci/news-izrael-ma-polskie-korzenie-o-zrodlach-wspolczesnego-panstwa-,nId,2559201#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 marca 2018r. o 11:28
~~Szarobrunatny Buk napisał(a):
klucznick napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):

ps. Kluczniku , to dalej nie działa , czyżbym miał powalony system ? :D
chodziło mi o tego teoretyka kosmiczno kwantowego co to mówił nie ruszając ustami poprzez niby mózg pod komputer podłączony,co to bajki kwantowe godzinami nudziarz opowiadał .że to co był podłączony to nie możliwe ,ten filmik obnażał całą bajke jaką niosła za sobą ta dziwna osoba co to niby najmądrzejsza była.


Dla tłumoka liczy się teoretyk Tadziu z Torunia .


Kluczniku , proszę Cię , Hawking nie był głupcem , tylko głupcom wydawało się , że nim był :D Mea Culpa , przez długi czas myślałem podobnie , ale parę dni temu sięgnąłem ponownie do " Krótkiej historii czasu " i uświadomiłem sobie ... powtórnie , że horyzont zdarzeń czarnej dziury był w prehistorii wykorzystywany przez Jahwe do robienia piramid . No kto , jak kto , ale Ty ... człowiek oczytany z wolnym umysłem musi przyznać rację wobec faktów :) Hawking dostał nagrodę dynamiciarza . Haramein , najbardziej inteligentna Istota na tej nieszczęśliwej Planecie nie dostanie Nobla . A wiesz dlaczego Kluczniku ? Bo prawda zawsze w oczy kole :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
22 marca 2018r. o 11:55
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~Szarobrunatny Buk napisał(a):
klucznick napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):

ps. Kluczniku , to dalej nie działa , czyżbym miał powalony system ? :D
chodziło mi o tego teoretyka kosmiczno kwantowego co to mówił nie ruszając ustami poprzez niby mózg pod komputer podłączony,co to bajki kwantowe godzinami nudziarz opowiadał .że to co był podłączony to nie możliwe ,ten filmik obnażał całą bajke jaką niosła za sobą ta dziwna osoba co to niby najmądrzejsza była.


Dla tłumoka liczy się teoretyk Tadziu z Torunia .


Kluczniku , proszę Cię , Hawking nie był głupcem , tylko głupcom wydawało się , że nim był :D Mea Culpa , przez długi czas myślałem podobnie , ale parę dni temu sięgnąłem ponownie do " Krótkiej historii czasu " i uświadomiłem sobie ... powtórnie , że horyzont zdarzeń czarnej dziury był w prehistorii wykorzystywany przez Jahwe do robienia piramid . No kto , jak kto , ale Ty ... człowiek oczytany z wolnym umysłem musi przyznać rację wobec faktów :) Hawking dostał nagrodę dynamiciarza . Haramein , najbardziej inteligentna Istota na tej nieszczęśliwej Planecie nie dostanie Nobla . A wiesz dlaczego Kluczniku ? Bo prawda zawsze w oczy kole :D
nikt tu nie mówi że on był głupcem,on był bajkopisarzem,powielał bzdury dla ciemnej masy,on sam nie rozumiał tego co mówił,a teraz pytanie cz on wogóle mówił?nie mogę się rozpisywac na tematy owiane kłamstwem dla mas ludu ciemnego ludu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 marca 2018r. o 12:25
Ja swego czasu mówiłem , , że Hawking był głupcem , myliłem się , mylić się jest ludzką rzeczą . Z Ciebie też się śmieją , że wciąż w płaską ziemię wierzysz :D

Ale mam takie przeczucie , że jak wreszcie będę mógł postawić Ci piwo , to wszelkie nieporozumienia zginą ... wraz z płaską ziemią :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
22 marca 2018r. o 13:15
Pannazdzieckiem napisał(a): Ja swego czasu mówiłem , , że Hawking był głupcem , myliłem się , mylić się jest ludzką rzeczą . Z Ciebie też się śmieją , że wciąż w płaską ziemię wierzysz :D

Ale mam takie przeczucie , że jak wreszcie będę mógł postawić Ci piwo , to wszelkie nieporozumienia zginą ... wraz z płaską ziemią :D
wole wierzyć w płaską niż w inne głupoty,ponieważ o płaskiej wspomina biblia cz jak jej tam.ciągle mam ochotę na piwo z tobą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza