Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~Rudawobrązowy Łubinnik niezalogowany
23 marca 2018r. o 20:29
U mnie nie ma żartów zawiadamiam prokurature.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 marca 2018r. o 20:34
~Rudawobrązowy Łubinnik napisał(a): Oskarżam pannazdzieckiem o publiczne zniesławienie. Sprawa sądowa.


No i super dawno w sądzie nie byłem :D

Dzidziuś weź Ty się w czoło klepnij :D

A wracając do sprawy , to z Kolegą Klucznikiem i Koleżanką Jaszczurzycą rozmawiam , nie z g. nojami :D Jak będę chciał z g. nojami porozmawiać to dam Ci znać ... Rudawobrązowy :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudawobrązowy Łubinnik niezalogowany
23 marca 2018r. o 20:36
Wzywam prokuraturę, aby natychmiast podjęła działania wobec osób które rażąco naruszyły moją godność. Ścigać bezwzględnie wszystkie osoby.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudawobrązowy Łubinnik niezalogowany
23 marca 2018r. o 20:36
Wzywam prokuraturę, aby natychmiast podjęła działania wobec osób które rażąco naruszyły moją godność. Ścigać bezwzględnie wszystkie osoby.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 marca 2018r. o 21:08
~Rudawobrązowy Łubinnik napisał(a): Wzywam prokuraturę, aby natychmiast podjęła działania wobec osób które rażąco naruszyły moją godność. Ścigać bezwzględnie wszystkie osoby.


:D Słuchaj chłopie , jestem dobrym psychologiem , pomogę Ci , tylko proszę Cię ... umów się ze mną na piwo , bo na portalu wytłumaczyć Ci nie mogę , żeś k.retyn


Jeden z mych autorytetów pan Stanisław Michalkiewicz nie z takimi prokuratorami miał do czynienia . A słyszałeś coś bałwanie o piątym prokuratorze Judei , Poncjuszu Piłacie ?

Jak mawiają hamerykańce ... każde słowo , którego użyjesz może zostać wykorzystane przeciwko Tobie :D

Twój ruch k.retynie ... umiesz w ogóle w szachy grać ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiały Kalocefalus niezalogowany
23 marca 2018r. o 21:12
A kto dzisiaj czyta? A już "Mistrza i Małgorzatę"? Po co pytasz o piątego prokuratora Judei, którego właśnie wtedy głowa bolała?
Ludzie nie wiedzą też, że Anuszka olej już rozlała. I co to znaczy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiały Kalocefalus niezalogowany
23 marca 2018r. o 21:20
A przy okazji Pannozdzieckiem.
Zobacz co się dzieje https://www.o2.pl/artykul/w-afryce-rozstapila-sie-ziemia-tak-sie-tworzy-nowy-kontynent-6233354832090753a
I tu - bo teoria dryfu płyt tektonicznych nie tłumaczy czemu Afryka pęka, a ta teoria i owszem:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Hipoteza_ekspandującej_Ziemi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 marca 2018r. o 21:26
Witam Abelio :) Już lecę do lektury . Jak miło mieć Myślących w okolicach :)

A mnie wquwił niedysponowany gówniarz ... chyba po piwo polecę :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza