Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~Brunatnoceglasta Inkarwilla niezalogowany
23 marca 2018r. o 22:04
Jeśli nie powiesz jesteś tchórz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnoceglasta Inkarwilla niezalogowany
23 marca 2018r. o 22:11
Pannozdzieckiem nie pije alkocholu i zobaczymy jak sobie poradzisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnoceglasta Inkarwilla niezalogowany
23 marca 2018r. o 22:22
Pannozdzieckiem nie uchlej się, bo wiesz ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 marca 2018r. o 22:43
~Brunatnoceglasta Inkarwilla napisał(a): Nie żartuje.


Proponuje " Czarnego Kota " mam blisko i bilard jest :D

Piwo Ci postawię , czeską Halbę i w bilarda pogramy .Spróbuje , podobnie jak Jezus zbawić Cię , nie zgwałcić ... tylko proszę Cię , przestań już...

Nazywam się Piotr Różański , mam sześć Autorytetów , nie cierpię i.diotów i góralskiej muzyki . Mój numer 698201967

Zadzwoń do mnie :D

Pomogę :)


Kocham kilka rzeczy , ale najbardziej kocham Stwórcę , nie kocham Jahwe , jeśli wiesz głom.bie kim ta Istota jest .

Woland zwany szatanem to lekki intelektualista w porównaniu z bestialstwem Jahwe


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Biskupi Wiciokrzew niezalogowany
24 marca 2018r. o 3:25
Zobaczymy, a zboku jest policja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 marca 2018r. o 6:16
~Biskupi Wiciokrzew napisał(a): Zobaczymy, a zboku jest policja.


I kto tu jest tchórzem ?

Miłego dnia robaczku :D

Abelio o dziurach w ziemi to już dawno temu czytałem , ale ten drugi link z cioci Wiki nie działa :)

Miłego dnia Myślący :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudożółty Mak niezalogowany
24 marca 2018r. o 6:16


,,Były ulubieniec Antoniego Macierewicza i niegdysiejszy rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz na razie prowadzi firmę i kończy studia politologiczne w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Ale jak wyznaje "Super Expressowi", w razie potrzeby jest do dyspozycji rządu PiS!

On doskonale zna każdą tajemnicę Wojska Polskiego. Okazuje się, że jest w stanie pomóc. - Nie mam w planach na teraz powrotu do polityki, ale jeżeli będzie potrzeba wykorzystania mojej wiedzy i doświadczenia, to jestem do dyspozycji - zdradza Bartek Misiewicz''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Biskupi Wiciokrzew niezalogowany
24 marca 2018r. o 6:28
Pannozdzieckiem nie jestem przestępcą, a wię nie załatwiam spraw po cichu. Myślę, że mając dowód na to,iż upokorzyłeś mnie publicznie i groziłeś zostanie sprawa skierowana do sądu. Dowód jest, a więc zobaczymy mistrzu jak w sądzie się wytłumaczysz. Musi być dowód, a bierny nie będę w tej sprawie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza