Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 marca 2018r. o 6:50
Maku , Misiewiczów było już tylu , a będzie jeszcze więcej . Pierwszym z mej listy był ten głupek z AWS ... Krzaklewski . Ale największe szkody poczynił temu krajowi drugi głupek ... Kwaśniewski z SLD.

Spytasz mnie jak ten k.retyn to zrobił ? :)


Dopisane 24.03.2018r. o godz. 06:50:

~Biskupi Wiciokrzew napisał(a): Pannozdzieckiem nie jestem przestępcą, a wię nie załatwiam spraw po cichu. Myślę, że mając dowód na to,iż upokorzyłeś mnie publicznie i groziłeś zostanie sprawa skierowana do sądu. Dowód jest, a więc zobaczymy mistrzu jak w sądzie się wytłumaczysz. Musi być dowód, a bierny nie będę w tej sprawie.


Polulaj jeszcze chłopczyku , rzeczywistość Cię przerasta ... ja tu się poranną kawą delektuje , a Ty mnie sądami straszysz :D Ja rozumiem , że większość ma zai...ebiste parcie na szkiełko , co widać po celebrytach , ale Ty do tego grona należeć nie będziesz . Oni mimo wszystko mają trochę więcej oleju w głowie niż Ty. No to o której w tym Czarnym kocie ? :)

A między czasie ... popatrz na to :



śmiech to zdrowie i uważaj , żeby Ci żyłka nie pierdykła , bo będziesz jak warzywko :D

Czy jest na sali ktoś poważny , z kim można dyskutować ?

Lubię dyskutować na taka patologia :D .. albo psychiczna choroba :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
17356
#FlapFlap nieaktywny
24 marca 2018r. o 8:14
Zapomniałeś Pzd o jeszcze jednym misiewiczu. Tomeczek Siemoniak, najmłodszy prezes w historii tvp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 marca 2018r. o 8:46
FlapFlap napisał(a): Zapomniałeś Pzd o jeszcze jednym misiewiczu. Tomeczek Siemoniak, najmłodszy prezes w historii tvp.


A nie znam gościa i nie zamierzam poznawać Flapie :)

Podobają mi się Brusikiewicz i Kobuszewski tutaj :



I Marcin Daniec , oraz Maurycy Polaski tutaj :



Historia lubi się powtarzać , tylko głupki nie znają tej dewizy , ale idea zawsze żywa :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
17356
#FlapFlap nieaktywny
24 marca 2018r. o 8:47
Ja tam wolę "historia zatacza koło"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 marca 2018r. o 9:12
Niech będzie . Staram się nie być upierdliwy :D Miłego dnia Flapie :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
17356
#FlapFlap nieaktywny
24 marca 2018r. o 9:37
Wzajemnego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Biskupi Wiciokrzew niezalogowany
24 marca 2018r. o 10:08
Chory to ty pannozdzieckiem jesteś. Promujesz bezprawie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Biskupi Wiciokrzew niezalogowany
24 marca 2018r. o 10:09
Masz problem, ale wyleczę ciebie z głupoty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza