Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Żółtorudy Jałowiec niezalogowany
3 kwietnia 2018r. o 9:40
Fallusie czy ten księżulo ,,pójdzie '' do nieba czy do piekła ?

http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,23208054,szymon-baczkowski-ksiadz-kazal-mi-pic-wodke-a-sam-pil-slabe.html#Z_MT2
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiały Kalocefalus niezalogowany
3 kwietnia 2018r. o 10:12
~~Żółtorudy Jałowiec napisał(a): Fallusie czy ten księżulo ,,pójdzie '' do nieba czy do piekła ?

http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,23208054,szymon-baczkowski-ksiadz-kazal-mi-pic-wodke-a-sam-pil-slabe.html#Z_MT2


Widzisz jak piekło jest potrzebne? Nie do kontroli mas, ale właśnie dla takich przypadków :)
W takich przypadkach nawet małe piekło na ziemi by się przydało. Na początek uciąć!
Ale mam pytanie - co ma piernik do wiatraka? Księżą są tacy, jacy są ludzie, I zawsze tak było. Ale co to ma wspólnego z wiarą, niebem czy piekłem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiała Krwawnica niezalogowany
3 kwietnia 2018r. o 14:00
~~Śnieżnobiały Kalocefalus napisał(a):
~~Żółtorudy Jałowiec napisał(a): Fallusie czy ten księżulo ,,pójdzie '' do nieba czy do piekła ?

http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,23208054,szymon-baczkowski-ksiadz-kazal-mi-pic-wodke-a-sam-pil-slabe.html#Z_MT2


Widzisz jak piekło jest potrzebne? Nie do kontroli mas, ale właśnie dla takich przypadków :)
W takich przypadkach nawet małe piekło na ziemi by się przydało. Na początek uciąć!
Ale mam pytanie - co ma piernik do wiatraka? Księżą są tacy, jacy są ludzie, I zawsze tak było. Ale co to ma wspólnego z wiarą, niebem czy piekłem?



Zaraz zaraz ,to jakieś herezje . Księża to tacy sami ludzie jak ludzie ? A biskupy też ? A papież ?
Bluźnisz synu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
4 kwietnia 2018r. o 12:50
https://jarek-kefir.org/2018/03/25/cyganie-niczym-islamisci-terroryzuja-polskie-miasta-video/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 kwietnia 2018r. o 21:01
~~Śnieżnobiały Kalocefalus napisał(a):
~Ognistorudy Gajowiec napisał(a): Piekła nie ma, nic nowego kościół dawno o tym mówi
https://youtu.be/hqWX83h1peo


...Taka domorosła wiedza , trochę New Age, rodem z magazynów kolorowych.
A już pomysł, że piekło i niebo wymyślono, żeby kontrolować ludzie jest tak beznadziejnie głupi, że aż szkoda gadać! Jeżeli już, to po to, żeby człowiek kontrolował sam siebie. Bo coraz więcej ludzi nie ma ochoty siebie kontrolować i brać na poważnie odpowiedzialności za siebie i innych - jest to proces bezpośrednio związany z brakiem wiary w Boga. ...


No wymyślono jeszcze kilka innych , o wiele głupszych rzeczy ... dajmy na to ... dlaczego podzielono Dekalog ? Czyż nie po to , aby zniwelować logiczne brzmienie przykazania ... " nie będziesz sobie czynił bożków ... itd . " . Komu , jak komu , ale Tobie Abelio tłumaczyć nie muszę :)
Ale tu się z Tobą zgadzam ... " bo coraz więcej ludzi nie ma ochoty siebie kontrolować ... " . Pozostaje odczuwanie przyjemności za wszelką cenę i konsumpcjonizm ... nie mylić z konfucjonizmem :D

Z tym , że proces ten jest ściśle powiązany z brakiem Właściwego Boga , Jego obecności w świadomości człowieka . Nie wiary , a wiedzy o Stwórcy :)

Siostra Faustyna mawiała tak : " piekło , to brak obecności boga " . Cholera wie co miała na myśli , ale ja sobie myślę , że nie czuła się kochana :)

Jeśli przyjmiemy taki aksjomat , że bóg jest miłością , to nie może kogokolwiek skrzywdzić , albo nie jest bogiem. Tu nie chodzi o podnoszenie kamieni , masoński wymysł troglodytów od pseudologiki . Chodzi o emocje , uczucia i intencje ... Istota , która gdziekolwiek na kartach ludzkiej pamięci pisanej , kreślonej , malowanej ... kogokolwiek skrzywdziła ... nie jest bogiem . I może być tysiące teologów ( czytaj Abelio szamanów :D ) ... w dowolnych koloratkach , turbanach i łańcuszkach z zębów krokodyla , przekonujących do Lewitów , to ja jednak zachowam zdrowy rozsądek ... i pokarzę PANOM gest Kozakiewicza :D

Ostatnia dygresja , jeden znajomy mówi , że lubię komplikować rzeczy proste ... ma rację :D Albowiem w tej rzeczywistości wszystko jest kłamstwem i żeby dociec prawdy , trzeba główkować :D

Miłego wieczoru Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskraworudy Plektrantus niezalogowany
5 kwietnia 2018r. o 0:59
Nie pij tyle bo później wychodzą takie brednie jak te powyżej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 kwietnia 2018r. o 1:08
A gdzie Ty tu widzisz brednie ? No dobra poświęcę jeszcze chwilę na dysputę z mondrym inaczej :)


Dopisane 05.04.2018r. o godz. 01:08:

Jesteś Papugo , jak kameleon ... wciąż zmieniasz barwy .

A ja tradycyjnie po polsku :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Perukowiec niezalogowany
5 kwietnia 2018r. o 8:11
Pannazdzieckiem napisał(a): Jeśli przyjmiemy taki aksjomat , że bóg jest miłością , to nie może kogokolwiek skrzywdzić , albo nie jest bogiem.

Sam widzisz co się tu na ziemi wyrabia. Czy Bóg, w imię miłości (bardziej by tu pasował liberalizm), miałby do nieba wpuścić wszystkich by i tam było to samo?
A może to nasze ziemskie życie to tylko taki tygielek, w którym oddziela się ziarno od plew. Każdy ma tu swoją szansę by pokazać, że zasługuje na Niebo.
Jeśli ktoś nie ma w sobie miłości, niczego przecież nie traci. Po co mu obcowanie z Bogiem, skoro i tak go nie ceni?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza