Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 czerwca 2018r. o 23:46
PIS-PO-PRL napisał(a):
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek napisał(a):
Nieraz czytam tu na forum, że ponoć ludzie się budzą . Moim zdaniem śpią jeszcze lepiej niż rok temu. Pobudka!


Śpią lepiej i śpi ich coraz więcej. Tyle kołysanek im gra do ucha, że hej. A każda z plusem w tytule :D
Więc jakbyś tak mógł o pół tonu ciszej...
;)


Już się robi PRL :)

... leciutko , cichutko szła myszka przez las . Leciutko , cichutko śpiewała sobie tak : Hej , hej , hej Sokoły omijajcie góry , lasy , doły , Graj , graj , graj dzwoneczku o stepowym skowroneczku .... :) Warto zastosować znane rytmy i symbole , aby zrozumieć całość :)

Tak w mej Słowiańskiej duszy gra :) Mogą mnie zabić , ale nie ma we Wszechświecie cwaniaka , co potrafi Duszę Stwórcy unicestwić. Satana , to Istota , która chciała być mondrzejsza od Źródła Życia . To jest prosty aksjomat dla przedszkolaków . To co powinno interesować Istoty podające się za inteligentne ... to próba odpowiedzi na pytanie ... DLACZEGO Stwórca postanowił tworzyć ?
Ja nie wiem , ale ... qurwiki mi się w oczach zapalają , kiedy pomyślę sobie , że mógłbym zagrać z kumplami ... lepiej niż ... :



Igelsi :)

Jak myślisz PRL , czy Piasecki miał rację :)

Dobrej nocy :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
2 czerwca 2018r. o 23:51
Pannozdzieckiem! A czy wiesz o czym w tej piosence The Eagels śpiewają? Wiesz co to Hotel California? Wiesz kim był właściciel tego hotelu Anton LeVey?
Warto wiedzieć, co się lubi!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 czerwca 2018r. o 0:08
Wiem Szczypiorek . Mógłbym stworzyć nowe słowa , ale dźwięków nie potrafię. Dźwięki są niepowtarzalne , jeśli o twórczość chodzi.

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
3 czerwca 2018r. o 10:09
Tak było rok temu:

A to z wczoraj:

Było o tym w jakiejś "niezależnej" TV?

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
3 czerwca 2018r. o 10:47
~~Rdzawobrązowy Wiciokrzew napisał(a): ty krwa śpisz stary komuchu

z tym "stary" to fantazja Cię poniosła, a z tym "komuchu" to chyba głupota natchnęła :)

Pannazdzieckiem napisał(a): DLACZEGO Stwórca postanowił tworzyć ?

Mnie bardziej zastanawia, czy jest zadowolony z tego co stworzył. No chyba, że to wszystko to jakaś wczesna wersja "alfa"... jak trak, to cofam pytanie :D

Pannazdzieckiem napisał(a):
Jak myślisz PRL , czy Piasecki miał rację :)

Jeżeli myślimy o tym samym Piaseckim, to nie wiem czy miał rację, bo średnio za nim przepadam i nie śledzę twórczości. Tak więc nie wiem co poeta miał na myśli ;)

A co do samego "Hotelu California"
Autorzy chyba, o ile mnie pamięć nei myli, śpiewają o przemyśle rozrywkowym, a przynajmniej tak sami twierdzą. Choć czytałem również inne interpretacje : satanizm, przebaczenie, nieszczęśliwa miłość, narkotyki itd. Dla każdego coś miłego.
Bardzo nie lubię gdy do dobrej muzyki wpycha się satanizm. Jak dobrze wszyscy wiemy, gitarę elektryczną stworzył Bóg, bo wiedział, że to najlepsze co można stworzyć ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 czerwca 2018r. o 11:14
Rola trochę przesadził ... to nie jest suwerenne państwo Ksawery. To jest kondominium ruskogermańskie , ale cieszy fakt , że tylu Mądrych Ludzi ... eh warto było żyć :D Tym bardziej , że ... mój Autorytet , pan dr Jaśkowski , wykładowca wakcynologii , początkując ruch antyszczepionkowy mawia " biologiczne roboty ". A Pani Profesor Majewska dokłada trzy grosze do ognia :D

Cieszy ten fakt , nawet jeśli Rola przesadził :)

Dziękuję za publikację Ksawery i pozdro dla dr Czerniaka :)


Dopisane 03.06.2018r. o godz. 11:14:

PIS-PO-PRL napisał(a): ...
Bardzo nie lubię gdy do dobrej muzyki wpycha się satanizm. ...

Ja też . Jeszcze bardziej nie lubię , kiedy głupki z RMFem , lub z Zetki obcinają dualną soluwę zaraz po słowach perkusisty. O tym właśnie śpiewał Piasecki z Kolegami . Można gościa nie lubić ,ale ma rację :) :



Zbyszek Wodecki , Świętej Pamięci też musiał tak myśleć skoro dołożył skrzypiec :)

Ja poszedłbym dalej Drogi PEERELU :)

Bardzo nie lubię , kiedy do dobrej muzy wpycha się jakikolwiek ... IZM :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
4 czerwca 2018r. o 20:58
Warto posłuchać:

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 czerwca 2018r. o 21:18
PIS-PO-PRL napisał(a):
~~Rdzawobrązowy Wiciokrzew napisał(a): ty krwa śpisz stary komuchu

z tym "stary" to fantazja Cię poniosła, a z tym "komuchu" to chyba głupota natchnęła :)

Pannazdzieckiem napisał(a): DLACZEGO Stwórca postanowił tworzyć ?

Mnie bardziej zastanawia, czy jest zadowolony z tego co stworzył. No chyba, że to wszystko to jakaś wczesna wersja "alfa"... jak trak, to cofam pytanie :D

Pannazdzieckiem napisał(a):
Jak myślisz PRL , czy Piasecki miał rację :)

Jeżeli myślimy o tym samym Piaseckim, to nie wiem czy miał rację, bo średnio za nim przepadam i nie śledzę twórczości. Tak więc nie wiem co poeta miał na myśli ;)

ale ten gitarowy ''dialog'' przyznasz ...
jeden z najlepszych w historii rocka

porównywalne tworzyło jedynie Wishbone Ash

:)

A co do samego "Hotelu California"
Autorzy chyba, o ile mnie pamięć nei myli, śpiewają o przemyśle rozrywkowym, a przynajmniej tak sami twierdzą. Choć czytałem również inne interpretacje : satanizm, przebaczenie, nieszczęśliwa miłość, narkotyki itd. Dla każdego coś miłego.
Bardzo nie lubię gdy do dobrej muzyki wpycha się satanizm. Jak dobrze wszyscy wiemy, gitarę elektryczną stworzył Bóg, bo wiedział, że to najlepsze co można stworzyć ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza