Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Liliowy Złotlin niezalogowany
30 maja 2018r. o 23:00
facklobarany wooon
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowy Złotlin niezalogowany
30 maja 2018r. o 23:00
~~Żółtopomarańczowy Kokornak napisał(a):
~Ciemnożółta Mina napisał(a): C.I.P.O Falco oszczędzaj zadek, bo cała Libia zajży do ciebie ...e.


frajerzyno
zajRZyj w słownik pisdzielcu



judasz

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
31 maja 2018r. o 0:14
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek napisał(a): No i coś dla zwolenników lewicowego postępu:
https://wolnemedia.net/londyn-wprowadza-parytet-rasowo-plciowy-wsrod-rowerzystow/

To się dzieje naprawdę i dojdzie też do nas. Ludzie naprawdę są coraz głupsi!


I tu się niestety Kolego Szczypiorek muszę się z Tobą zgodzić . Ludzie są coraz głupsi. A zgadzać się nie lubię jako urodzony oportunista i wyznawca teorii spiskowych :D. W realu też to widzę nie tylko na forach. Być może rację ma Natura ,że kiedy spada poziom inteligencji lewackiego postępu , to trzeba położyć nacisk na ilość. No nie wiem , ale forma constans figuruje nad treścią w Świadomości . Ze Stwórcą to ja się nie zamierzam kłócić , bo nie wypada . Za głupi jestem . Mogę się kłócić z bogami. Cieszy jednak fakt , że są Ludzie , jak Ty Szczypiorek co widzą podobnie , jak ja . :)

Dobrej nocy Ci życzę :)

~~Bursztynowa Porzeczka napisał(a): https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=XfxZkmQo82c


Pierwsze czterdzieści sekund Porzeczka i już wiem o co biega . Za długi jednak na obecną chwilę . Pooglądam przy porannej kawie :)

Dziękuję Ci za publikację i życzę kolorowych :)

~~Liliowy Złotlin napisał(a): facklobarany wooon


Mam prośbę ... wieloosobowe indywiduum , dajcie sobie spokój . To jest mój ulubiony temat w spadku po Alterowiczu . Marze o tym , aby tutaj Mądrzy Ludzie wrzucali ciekawe publikacje i publikowali swe przemyślenia ... nawet jeśli są obrazoburcze. Zasada jest jedna , nie obrażać królowej , czyli kogokolwiek , a gadać można o wszystkim.

HYDE PARK po Polsku :) Powtórzyć zasadę ... ponoć człowiek uczy się przez powtarzanie :D

Ponawiam prośbę , wracajcie do chamstwa w swym ulubionym temacie o poparciu PISlanderów. Tam możecie się wykazywać elokwencją , ile tylko chcecie.

A dla Mądrych ...



... można by jeszcze raz spytać ... co się stało z naszą klasą ...

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
31 maja 2018r. o 13:25
Cześć Pannozdzieckiem. Fajnie piszesz, ale sprawdź znaczenie słowa "oportunista".
99% ludzi używa tego słowa nie rozumiejąc go. A znaczy dokładnie coś innego niż myślą - oportunista to nie ktoś , kto stawia opór czy jest w opozycji, ale ktoś kto się dostosowuje do sytuacji, żeby wyciągnąć korzyści dla siebie.

Zimnego piwa Ci życzę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niebieskoszary Tojad niezalogowany
31 maja 2018r. o 15:26
Musicie do wiedzieć
https://youtu.be/JRZEjR7EsDw
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
31 maja 2018r. o 17:08
https://superbiz.se.pl/wiadomosci/donald-tusk-zarobil-w-brukseli-miliony-zlotych-nie-uwierzysz-ile-jest-w-stanie-otrzymac-w-ciagu-mies-aa-y5ZG-oiGZ-fhF9.html

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
31 maja 2018r. o 18:17
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek napisał(a): Cześć Pannozdzieckiem. Fajnie piszesz, ale sprawdź znaczenie słowa "oportunista".
99% ludzi używa tego słowa nie rozumiejąc go. A znaczy dokładnie coś innego niż myślą - oportunista to nie ktoś , kto stawia opór czy jest w opozycji, ale ktoś kto się dostosowuje do sytuacji, żeby wyciągnąć korzyści dla siebie.

Zimnego piwa Ci życzę!


Dziękuję i witam Szczypiorku :) Właśnie się delektuję zimnym piwkiem po upalnym dniu.

Oczywiście masz rację , sprawdziłem definicję ... no to jest chyba właśnie to ... wielu nam się coś wydaje , dopóki nie poznamy definicji , albo prawdy :) Mea culpa .

Ale jeśli rozszerzyć definicję słów " ... co jest w danej sytuacji bezpieczne i korzystne. " ... o wymiar ideologiczny i pytanie , dla kogo ? ... prywaty , czy dla ogółu , to wierz mi nie mam kompleksów niewiedzy :) Obym tylko tak się mylił :)

ps. Wie ktoś dlaczego nasze poplątane z hamerykańcami dzielne wojaki ujeżdżają dzisiaj wte i we wte po Zygmunta Augusta , wqurwiając syrenami ? Delektowałem się słoneczkiem w Parku Waryńskiego i radosnymi wrzaskami Młodego Pokolenia , a tu jakby sto pięćdziesiąt Ambulansów spieszyło ratować zawałowców co półgodziny ... noż cholera w Boże Ciało ... tego jeszcze nie grali :D Chyba , że to była też jakaś procesja :D

Miłego wieczoru :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
1 czerwca 2018r. o 10:17
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/czy-polska-jest-smietniskiem-europy-w-calym-kraju-plona-wysypiska-smieci-2018-06
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza