Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 czerwca 2018r. o 7:38
Łoj tam od razu z góry :D Proces wstawania z kolan jest obliczony przez Stwórcę na setki , jeśli nie miliony inkarnacji. W kościele o tym nie mówią , a ktoś musi :D Długa jeszcze przed nami droga ... w łączeniu baranów.

Miłego Wam życzę i idę do betoniary. Franek Dolas ( śp. Marian Kociniak ) miał swój karabin , ja mam betoniarę. Nara :)

... a byłbym zapomniał , polecam :



SKS z pamięcią :D Nara :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
17356
#FlapFlap nieaktywny
19 czerwca 2018r. o 7:56
Dobre panowie, dobre. Czyli nie dowiemy się czemu głosować na PiS, nie dowiemy się czemu głosować na po. Dowiemy sie tylko co robią matki poszczególnych kwiatków. A im wszystkim o to chodzi. Wy sie wyzywajcie, bez argumentów. A my będziemy was dymać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
19 czerwca 2018r. o 8:23
Nie dowiemy się, bo kffiatuszki dobrze zdają sobie sprawę z tego, że nie ma żadnych logicznych argumentów, przemawiających na korzyść PISu czy PO (o SLD, PSL i innych nawet nie wspomnę)
Wybór jest prosty... siła argumentu, czy argument siły? To pierwsze jest dla nich za trudne :D

Chyba pójdę sobie do pracy... na masło zapracować :D
Spokojnego dnia ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
17356
#FlapFlap nieaktywny
19 czerwca 2018r. o 8:30
Idź na kompromis, kupuj roślinne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
19 czerwca 2018r. o 12:11
Kupuje zawsze masło "osełka". Nie wiem czy to gatunek masła, nazwa firmy czy hasło reklamowe... ważne że się smaruje ;)
Ale nie rozmawiajmy o maśle. Jest tu na forum jeden kwiatek, co mu się smarowidło źle kojarzy. Nie wywołujmy wilka z lasu.


Ku pokrzepieniu serc. Internety od kilku dni już wiedzą, ja dowiedziałem się dzisiaj... Ryszard Reaktywacja. Czyli jest dla nas ratunek :D
http://www.polskatimes.pl/fakty/polityka/a/sejm-ryszard-petru-zalozyl-nowe-kolo-poselskie-nazwe-oglosila-joanna-schmidt,13261355/

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
17356
#FlapFlap nieaktywny
19 czerwca 2018r. o 12:20
Wiesz to mój ulubieniec. I jego była tez:). Ja na nim krzyżyka nie stawiam. On już nie odpuści. Spodobało mu się brylowanie w mediach. Dziwne że się nie domyśla, iż jest pionkiem w grze. Na moje duchowe poparcie zawsze może liczyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
25 czerwca 2018r. o 18:00
Jak Mumia Europejska chce wykończyć polską energetykę:

https://www.pch24.pl/wzrosna-ceny-pradu--polska-przegrala-wazna-sprawe-przed-trybunalem-sprawiedliwosci-ue,61175,i.html

Im szybciej UE się rozpadnie, tym lepiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
2 lipca 2018r. o 21:59
PanM nie czyta, ale chyba słucha. Posłuchaj PanM tego prostego wykładu znanego profesora fizyki :



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.