Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

14593
#klucznick nieaktywny
5 czerwca 2018r. o 9:12
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/imigranci-z-azji-zaleja-polske-rzad-pis-przygotowal-kolejne-ulatwienia-i-przywileje-2018-06
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistorudy Złotokap niezalogowany
17 czerwca 2018r. o 23:26
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
18 czerwca 2018r. o 21:49
"Nowy wspaniały świat" u drzwi naszych, a facklobarany i pisotępaki kłócą się o wczorajszy obiad! :( Pannazdzieckiem ma rację - przynajmniej w tym przypadku.

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,23547013,kazdy-nowy-samochod-w-chinach-z-chipem-sledzacym-po-co-by.html#BoxBizLink

Zaraz to będzie u nas - nowe niewolnictwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielata Metasekwoja niezalogowany
18 czerwca 2018r. o 22:45
spoko znajdzie się na ten gadżet sposób ,,(np janosik)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
18 czerwca 2018r. o 22:57
Tego zaraz u nas nie będzie. To u nas już jest.
W serwisie wiedzą o moim stylu jazdy więcej, niż ja sam o nim wiem :D
Wsio dla naszego bezpieczeństwa. Patrząc na poziom dyskusji PoPiSu, to może i lepiej, że ktoś o tą bandę baranów chce zadbać :D

http://www.auto-swiat.pl/porady/nowe-auta-nas-sledza/b42kmw

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
18 czerwca 2018r. o 23:13
pewnie wyjdzie jakiś crack :)

poki co czekamy na wyjscie z aresztu prezesa Audi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 czerwca 2018r. o 2:43
PIS-PO-PRL napisał(a): Tego zaraz u nas nie będzie. To u nas już jest.
W serwisie wiedzą o moim stylu jazdy więcej, niż ja sam o nim wiem :D
Wsio dla naszego bezpieczeństwa. Patrząc na poziom dyskusji PoPiSu, to może i lepiej, że ktoś o tą bandę baranów chce zadbać :D

http://www.auto-swiat.pl/porady/nowe-auta-nas-sledza/b42kmw


Nie wiem tylko Panowie , czy faktycznie dla naszego bezpieczeństwa . Ale muszę zgodzić się z tym , że ta banda baranów sterowana przez i.diotów ... jak żyd Lem gadał " intryganci ciągają za sznurki marionetek " to też Polacy , których trzeba edukować. Pozwolę sobie więc na podstawową edukację w stylu baranów :D

WON z POPISEM !! :D

Miejmy nadzieję , że co niektóry baran zrozumie przekaz i uzna , że milczenie złotem :) Pomijając konotacje erotyczne i losy matek , oraz ojców tak bardzo ekscytujące baranów , już nie mówiąc o związkach homoseksualnych ... barany.

ps . Szczypior ... Kolega PRL się zdeklarował , być może nawet jest nie chcianym założycielem Klubu Myślących :D

Czas na Twoją oficjalną deklarację :)

Kto rano wstaje , o wpół do trzeciej ... temu pan bóg ... wróć ... leje jak z cebra :D

Dzień dobry baranom uwikłanym w pozorny konflikt :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
19 czerwca 2018r. o 7:19
ja nic nie zakładałem, ja o niczym nie wiem. Jak tu przyszedłem, to dyskusja już trwała. Facklobarany ścierały się z "myślącymi inaczej".

Ja tylko chciałem się dowiedzieć, co znaczy "facklo", bo co znaczy "baran" to się domyślam. Minęło dobre pół roku odkąd założyłem konto i jedyne czego się dowiedziałem to to, że ewentualnie mogę "sprdalać" bo Wawrzynek, czy tam inny Żylistek ma wyje _ bane i niczego nie będzie mi wyjaśniał. Tak żetę... ciągle tkwię w niewiedzy :D

Tak to jest gdy człowiek wstaje z kolan. Zaczyna patrzeć na innych z góry :D


PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza