Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie jesteśmy nieśmiertelni
~ala niezalogowany
19 marca 2015r. o 8:52
W tym szpitalu kilka lat temu moja mama umierała .Wyszedł lekarz do nas i powiedział zebysmy sie pozegnali.Na swoja odpowiedzialnosc przewiozłam mame do innego szpitala-mama dzis smiga jak nastolatka, Tata w tamtym roku zmarł w tym szpitalu po rutynowej niby operacji.Jestem rozgoryczona i wspominam jak piekło ten szpitał.Brud na kazdym kroku i wypaleni zawodowo ludzie ....mam dowody na nieudolnosc wiec wiem co mowie,Jak ktos tak z Waszych bliskich trafi tam bierzcie go i uciekajcie jak najdalej....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mariola81 niezalogowany
19 marca 2015r. o 9:11
Bolesławiecki szpital a w szczególności pan dyrektor uważa że szpital jest cudowny. Prawda jest taka że lekarze nie mają sprzętu do pracy. Duża część lekarzy mam wrażenie że są tam za karę i pacjenci im przeszkadzają. A kiedy złoży się skargę na lekarzy (a ja składałam ponieważ przez opieszałość ginekologa straciłam dziecko) odpowiedzią jest że byłam w szoku i źle zinterpretowałam słowa lekarza. Bzdura na kółkach. Osobiście omijam ten szpital szerokim łukiem. Leczę się w okolicznych szpitalach ten powinno się zamknąć żeby nikomu nie robiono krzywdy, albo wymienić 100% ekipy szpitalnej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 marca 2015r. o 9:16
Ostatnio miałem wymuszony kontakt z naszą "służbą zdrowia",SOR, szpital szkoda słów te istoty i tak tego nie ogarną - tam dla nich jesteś intruzem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon niezalogowany
19 marca 2015r. o 9:21
Co do oceny zdarzenia to wolałbym nie wypowiadać się jednoznacznie. Mam swoje odczucia w odniesieniu do służby zdrowia i to skrajnie różne. Pozytywne i negatywne. Dziwi mnie, że do zawodu lekarza trafiają też ludzie pozbawieni empatii, którym naczelna zasada "przede wszystkim nie szkodzić" jest obca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
19 marca 2015r. o 9:49
coś takiego jak powikłania po grypie nie istnieją-grypa to nie choroba.jak lekarz nie wie co pacjentowi dolega to mówi że to powikłania po grypie-zwykłe kłamstwo.śmierć chłopaka to tylko żle postawiona diagnoza nic innego,jeżeli pacjent w cywilizowanym kraju unijnym przychodzi chory to robi mu się kompleksowe badania i wtedy stawia diagnozę,a nie w oczy patrzy i jakieś leki przepisuje co to nie leczą i podobno szkód nie robią.lekarz powinien odpowiadać przed sądem :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nero niezalogowany
19 marca 2015r. o 10:25
Ten szpital to poraszka.SOR prosi o pomstę do Boga,trafiłem też tam z gorączką 40 stopni to odesłali mnie w 40sto osobową kolejkę na 1 piętro.Trafiając na SOR
czeka sie po 3 godz ,aż łaskawie ktoś się pacjentem zainteresuje.Jakiś czas temu starszy pan nie doczekał się na jaką kolwiek pomoc i zmarł czekając w kolejce.Korzystałem z SORu z 4 razy i moje zdanie na pracę personelu jest tragiczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paulinne niezalogowany
19 marca 2015r. o 10:40
Okropna, okropna tragedia. Strasznie mnie to ruszyło. Człowiek umiera z dnia na dzień, nawet nie zdając sobie z tego sprawy.
To jest przerażające co ludzie mówią na temat tego szpitala. Aż ciężko uwierzyć.
Kondolencje dla rodziny [*]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5072
#mariusz030880 nieaktywny
19 marca 2015r. o 10:58
Zamknąć całą wykańczalnie Bolesławiecką a pseudo lekarzy pracujących od niechcenia pozwalniać i zabrać doktoraty i upoważnienia aby czasem prywatnie nie wyudzali od ludzi pieniedzy za nic.Do leczenia zwierząt sie nie nadająa co dopiero ludzi.
Tomku spoczywaj w spokoju zawsze pozistaniesz w naszej pamięci.Dla Justynki i całej rodziny wielkie kondolencje


Dopisane 19.03.2015r. o godz. 10:58:

Zamknąć całą wykańczalnie Bolesławiecką a pseudo lekarzy pracujących od niechcenia pozwalniać i zabrać doktoraty i upoważnienia aby czasem prywatnie nie wyudzali od ludzi pieniedzy za nic.Do leczenia zwierząt sie nie nadająa co dopiero ludzi.
Tomku spoczywaj w spokoju zawsze pozistaniesz w naszej pamięci.Dla Justynki i całej rodziny wielkie kondolencje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.