Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie jesteśmy nieśmiertelni
~zbigniew niezalogowany
19 marca 2015r. o 11:17
może ten dramat bardziej uświadomi ciemnej masie, że grypę nie wolno "przechodzić"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Starosta niezalogowany
19 marca 2015r. o 11:36
Bierzcie przykład ze mnie :) Rowerek, fejsbuk, kotki i kwiatki... Więcej optymizmu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 marca 2015r. o 11:43
~zbigniew napisał(a): może ten dramat bardziej uświadomi ciemnej masie, że grypę nie wolno "przechodzić"

Tak, tylko zdarza się, ze młody człowiek w sile wieku przychodzi do lekarza na początku choroby, gdy grypa dopiero rozbiera i często lekarz myśli, że pacjentowi chodzi tylko o zwolnienie lekarskie, przypisuje byle co (wszystkim ten sam lek). A nasz SOR to dopiero sami uzdrowiciele :| Najczęściej sterczysz w kolejce kilka godzin :/ Przyjeżdżamy ok. gdz 22 z gorączką ponad 40st również młody mężczyzna, bez żadnych objawów oprócz bólu mięśni i stawów, nie ma kaszlu ani kataru. Jakaś pielęgniara mierzy z odległości temperaturę i stwierdza, że jest 36.6, lekarka odsyła chorego do domu. W domu nadal powtórka z rozrywki, całą noc obniżamy temperaturę pyralginą i zimnymi okładami. Rano do swojego lekarza, na szczęście leki trafione i po 3 dniach człowiek prawie zdrowy. Także Boże chroń przed naszym SOR.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~korin47 niezalogowany
19 marca 2015r. o 11:56
Bolesławiecki SOR to kompletne bagno ,w styczniu udałem się o godz 5.30 z atakiem kamicy nerkowej , zaspany jegomosc skierował mnie równiez na 1-wsze pietro . Po kilka krotny stukaniu o drzwi wyszła zaspana jakas kobieta ,wysłuchała mnie stwierdziła ze niejest wstanie mi pomóc zebym się udałdo lekarza rpdzinnego .Tak pomaga ludziom chorym SOR
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~foki niezalogowany
19 marca 2015r. o 12:54
Jaki jest nasz szpital każdy wie...................dlatego ludzie wieją do Lubania , Lubina ., Zgorzelca .............oby tak dalej , najważniejsza jest oczywiście opłata za parking....ha ha jedyne co działa bez zarzutu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 marca 2015r. o 13:01
jakiś czas temu pojechałam z moja córka w niedziele na pogotowie w bolesławcu miała straszna gorączkę nie mogłam jej niczym zbić wiec udałam się na sos przyjmowała jakoś młoda lekarka zbadała moje dziecko i stwierdziła ze ona takich małych dzieci nie potrafi leczyć i nie wie jaki lek ma podać wiec odesłała mnie do domu i wypisała mi syrop na gorączkę który musiała poszukać w internecie a nazywał się on ibum forte bo nie znała nazwy masakra :) i moje dziecko dalej się męczyła w poniedzałek udałam się z nią do lekarza pierwszego kontaktu mała miała zapalenie płuc obustronne i tak wylądowałam w szpitalu w Legnicy szkoda mi tego pana młodego ale nasz szpital to nie szpital tylko wykańczalnia ;( ;( wyrazy współczucia dla rodzinny zmarłego ;( ;( ;( ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kasia niezalogowany
19 marca 2015r. o 13:06
uważam, że za słowa, które wypowiedział dyrektor szpitala powinien być natychmiast odwołany ze stanowiska, a lekarze, którzy odsyłali pacjenta- zawieszeni w wykonywaniu zawodu lekarza do czasu wyjaśnienia sprawy,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~koleżanka niezalogowany
19 marca 2015r. o 13:17
WSTYD dla dyrektora szpitala!!! znałam Tomka i wiem że z byle bzdurą nie leciał do lekarza a to znaczy że jak pojechał na pogotowie w czwartek powiedział tam że bardzo bardzo źle sie czuje to naprawde tak było!!! Lekarze to zlekceważyli i teraz będą się wybielać kazali mu wracać do domu i się wygrzewać !!! Gdyby nie to że lekceważą to co mówią pacjenci może dałoby się coś zrobić w sprawie Tomka.Bolesławieccy lekarze nie leczą tylko zgadują może to może coś innego albo mają to w nosie że ktoś prosi ich o pomoc!!!WSTYD DLA SZPITALA LEKARZY I DLA DYREKTORA!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego