Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie jesteśmy nieśmiertelni
~pawel zlodziej niezalogowany
19 marca 2015r. o 15:40
~ napisał(a):
~Gavron napisał(a): Tak to jest jak niedouczeni lekarze na wszystko dają antybiotyki. Bez zrobienia antybiogramu to nie ma sensu. A przy grypie tym bardziej - grypy się NIE leczy antybiotykami!


haha :D nie śmieję się z tej sytuacji bo nie jest śmieszna ale zapraszam do wielkiej brytanii - tutaj na jakiekolwiek objawy podaje się paracetamol i wysyła do domu; możesz wrócić jeżeli za 3 dni będzie gorzej :D
TO SIEDZ W TEJ ANGLI M MORDA DO ZMYWAKA A NIE PITOLISZ CO TAM DAJA JAK TAM SAME HINDUSI ALBO NYGRY Z SOMALI
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~S niezalogowany
19 marca 2015r. o 17:01
Emigranci nie mają głosu w żadnej sprawie. Przyjedzie dwa razy w roku na święta i myśli że pozjadał wszystkie rozumy a prawda jest taka że to biedny POLACZEK bez pomysłu na życie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Franko niezalogowany
19 marca 2015r. o 17:33
Ooo ludziska trochę was ponosi nie ładnie tak widać komuś tu palma bije ja tez mieszkam w uk i jestem Polakiem i nim bede zawsze ale swoje opinie możecie zachować dla siebie zazdrość i głupota prowadzą do sporu i idotycznych komentarzy. Szczere współczucia i kondolencje dla całej rodziny zmarłego. A winy szukać tylko w naszej umierali bo BOLESŁAWIANIE od dłuższego czasu narzekają na nasz szpital, moze czas najwyższy coś zmienić a nie pisać tylko idotyczne komentarze wnoszę prośbę do admina a zablokowanie tych komentarzy bo to wszystko wpływa na rodzine zmarłego jeszcze raz składam szczere kondolencje całej rodzinie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13051
#Virgo nieaktywny
19 marca 2015r. o 17:55
Tragedia. Mam nadzieję ( podobno to "Matka głupich") ,że prokuratura skrupulatnie wyjaśni cały proces "leczenia"...Znajdzie winnych a sąd wyda wyrok zgodny z sumieniem.
Czy kazdy z nas nie może byc w podobny sposób potraktowany ? ;(

Są ludzie, którzy swym charakterem niszczą to co zbudowali rozumem, więc niech nie ranią tych ,których nie mogą zabić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~M niezalogowany
19 marca 2015r. o 18:04
Ja bym prokureturę powiadminiła o innych zaniedbaniach w tym szpitalu, ale to zycia Ojcu nie juz wroci....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
19 marca 2015r. o 18:50
Byłam niedawno świadkiem jak na oddziale neurologi pielęgniarka, gdy chory starszy Pan po udarze gdy skończyła mu sie kroplówka zadzwonił by mu ją odłączono powiedziała cyt:" i po to mnie pan wezwał, mi nogi do dupy wchodzą, a pan się przecież nigdzie i tak nie wybiera"....koszmar, taka to nawet do pracy w kostnicy sie moim zdaniem nie nadaje, chce pieniądze za siedzenie a nie latanie przy pacjentach. Szpital bolesławiecki nie cieszy się dobrą opinią. Kto ich pchał do tego zawodu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~alaAlicja niezalogowany
19 marca 2015r. o 19:10
Nie zdzwiwiłabym się gdyby prokurator był bratem, wujkiem, dziedkiem lub szwagrem naszych wspaniałych lekarzy i cała sprawa pójdzie pod dywan... szkoda gadać. Musze dodać, że moją ciotkę tez wykonczyli w tym szpitalu. Zrobili operacje i zle wykonali drenaz,wdało się zakazenie na narzady wewnetrzne - tragedia... takie proste ponoć zabiegi i brak zwykłej dbałości o pacjenta, a przez to ludzie musza tu umierac. Jeden wielki ŻAL!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jaa niezalogowany
19 marca 2015r. o 19:13
młoda i naprawdę fajna osoba kto znał ten wie :( szkoda bardzo :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego