Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie jesteśmy nieśmiertelni
~pacient niezalogowany
19 marca 2015r. o 19:15
Ja byłem w bolesławieckim szpitalu i przeżyłem, czyli nie jest tak tragicznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~M niezalogowany
19 marca 2015r. o 19:34
To jest naprawde zal. I tyczy sie wielu lekarzy z Boleslawca. Moja corke w przychodni Fons Vitae lekarze leczyli na alergie. Zero badan skierowan itd. Dziecko trafilo do kliniki we wroclawiu i okazalo sie, ze nie ma zadnej alergi!! Ale sterydy juz zostawily pamiatke w jej organizmie na cale zycie. Nie robia podstawowych badan z krwi, mocz to tylko prywatnie bo sie nie doprosisz a jak dziecko ma zapalenie nerek to boli pewnie ze stresu. Masakra jakas! Nie doksztalcaja sie nic. Leki to na pale pisza aby tylko. Zreszta uslyszalam od pewnej Pani doktor, ze medycyna konczy sien Legnicy niestety.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Neta niezalogowany
19 marca 2015r. o 19:58
Po pierwsze od kiedy facet tak przejmuje się przeziębieniem a po drugie łatwo powiedzieć że mógł wziąć wolne- może zależało mu na pracy i albo bierzesz wolne i nie pracujesz więcej albo idziesz chory to i pracę zachowujesz! Polska brutalna rzeczywistość!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
19 marca 2015r. o 20:15
znam tam jedną pielęgniarkę ,pije więcej przez tydzień niż ja przez rok :) ale to wspaniała kobieta,kochana babcia i matka...pozdrawiam serdecznie moja przyjaciółkę :) [img=1426792558_1vemwez.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mała niezalogowany
19 marca 2015r. o 20:39
słynny Bolesławiec,moja ciocia z zapaleniem trzustki została wypisana w stanie ogólnym dobrym,po miesiącu walki zmarła,nic dodać nic ująć ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tak z boku patrząc........... niezalogowany
19 marca 2015r. o 20:41
CNC napisał(a): znam tam jedną pielęgniarkę ,pije więcej przez tydzień niż ja przez rok :) ale to wspaniała kobieta,kochana babcia i matka...pozdrawiam serdecznie moja przyjaciółkę :) [img=1426792558_1vemwez.jpg]


Normę roczną dziś wyrobiłeś, ale w swojej głupocie! Taki posta z taką wizualizacją w tym miejscu i tym temacie, to szczyt kretyństwa!
Bez odbioru.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~M niezalogowany
19 marca 2015r. o 20:42
To jest naprawde zal. I tyczy sie wielu lekarzy z Boleslawca. Moja corke w przychodni Fons Vitae lekarze leczyli na alergie. Zero badan skierowan itd. Dziecko trafilo do kliniki we wroclawiu i okazalo sie, ze nie ma zadnej alergi!! Ale sterydy juz zostawily pamiatke w jej organizmie na cale zycie. Nie robia podstawowych badan z krwi, mocz to tylko prywatnie bo sie nie doprosisz a jak dziecko ma zapalenie nerek to boli pewnie ze stresu. Masakra jakas! Nie doksztalcaja sie nic. Leki to na pale pisza aby tylko. Zreszta uslyszalam od pewnej Pani doktor, ze medycyna konczy sien Legnicy niestety.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
19 marca 2015r. o 20:51
~Tak z boku patrząc........... napisał(a):
CNC napisał(a): znam tam jedną pielęgniarkę ,pije więcej przez tydzień niż ja przez rok :) ale to wspaniała kobieta,kochana babcia i matka...pozdrawiam serdecznie moja przyjaciółkę :) [

Normę roczną dziś wyrobiłeś, ale w swojej głupocie! Taki posta z taką wizualizacją w tym miejscu i tym temacie, to szczyt kretyństwa!
Bez odbioru.

nie interesuje mnie twoja opinia , moje wyczucie smaku nie dla ciebie , a korygować to możesz sobie swoją kobietę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza