Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

BAdania lekarskie kierowców w WOMP

~fryz niezalogowany
1 grudnia 2015r. o 22:04
Dlaczego polecacie Lubin?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zarumieniona Azalia niezalogowany
6 listopada 2018r. o 14:24
badania psychologiczne można zrobić w Bolesławcu. nie trzeba robić w WOMPIE. a lekarskie polecam Wałbrzych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poziomkowy Czosnek niezalogowany
15 marca 2019r. o 12:51
Ja robiłem badania psychologiczne na Łokietka w Bolesławcu. a Lekarskie w Jeleniej Górze na ul. Groszowej . polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowa Nasturcja niezalogowany
17 marca 2019r. o 8:42
Po co się męczyć z tymi badaniami, jak większość z was sądząc z dyskusji, i tak będzie dalej piła i prędzej czy później i tak straci prawo jazdy i oby tylko na tym się skończyło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fiołkowa Margerytka niezalogowany
2 kwietnia 2021r. o 10:02
Czy ktoś jest po badaniach w ostatnim roku, interesuje mnie każdy womp na dolnym Śląsku, chciałam zasięgnąć informacji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sławomir niezalogowany
23 maja 2022r. o 12:15
~elo napisał(a): Broń Boże w Jeleniej Górze!!!!!! Tylko Lubin,żadnych problemów nie robią i cena ok 430 pln.Dopiero co tam robiłem.

Broń Boże jelenia ul Groszowa 1 ..Porażka pani psycholog kase wezmie a Ciebie i tak ma za smiecias odwołałem sie na Wrocław na Óławska 14 ale po co przeciez jelenia to oeddział Wrocławia. To jak w Jelemioej nie poszło top Wrocław uzna że ty masz rACJE? NIE..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielony Pierwiosnek niezalogowany
23 maja 2022r. o 12:21
tracacy prawko za podwojny gaz powinien je tracic BEZPOWROTNIE!
piles - nie jedz! nie piles - wypij!
im was mniej na drodze tym bezpieczniej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sławomir niezalogowany
23 maja 2022r. o 12:22
~ napisał(a): DWOMP Jelenia Góra ul.Groszowa 1 tel. musisz się umówić telefonicznie.

Odradzam . jęsli miałeś zabrane nie istotne czy mało cxzy dużo za alko ..Psycholog odwala na starcie..Groszowa 12 to porażka Możesz sie odwołać na Oławska do Wrocławia..ale nie spodziewaj sie, że jak jelenia Cie odwali..a to oddział Wrocławeki9ego WOMP to tam CVie puszczą. Znajdą powód nawert , że masz za długie paznokcie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza