Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czarna Procesja Glinoludów z kukłą Piotra Romana
~ niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 16:04
~ napisał(a):
~turystka napisał(a): Berecie ,ja pytałam się gdzie glinoludy ? A co to już nawet zapytać nie wolno?

No właśnie że nie wolno. Słowo Glinoludy nasz bolesławiecki Prezydent wpisał na indeks słów zakazanych i każdy kto go użyje będzie skazany na pręgierz. Ratuje Cie tylko to ze póki co pręgierza nie mamy (czekamy na dotacje unijną). Za rok możesz już nie mieć tyle szczęścia wiec lepiej skup sie na Agatowym Lecie we Lwówku i do Bolesławca nie przyjeżdżaj.


Przenosicie się do Lwówka na "Agatowe"? To super. Lwówek bogaty to da wam 450 tysięcy oiro lub dularów+ kąpiel w Bobrze gratis.
Przejazd z Bolesławca sponsorowanym autobusem z naklejką na zderzaku "Nie płacz kiedy odjadę".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~elza niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 16:30
brawo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~G niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 17:19
Co za porażka!i w ogóle jakie niby ogromne zainteresowanie???byłam i widziałam że mało kogo to obeszło.ojoj jak przykro...z parady chcieli zrobić stypę ale im się to wcale nie udało.uśmiałam się z tej żenującej prowokacji...hahaha.jakoś jak skręcili z powrotem w stronę banku zachodniego to nikt nie poszedł im towarzyszyć tylko nadal cieszyli się i szli z tą właściwą, pozytywną, wesołą i kolorową paradą!parada to zabawa, stypę niech na komuny paryskiej sobie robią!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~POdatnik niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 17:27
to musi sprawdzić prokuratura czy nie jest to proceder wyłudzania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 17:34
bardzo dobrze, że nie było tej gliniady, po nie tylko straszny syf zostawał na ulicach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 17:36
~turystka napisał(a): Berecie ,ja pytałam się gdzie glinoludy ? A co to już nawet zapytać nie wolno?



A kogo to obchodzi? Ważne że zniknęły te pomazane dziwaki z naszych ulic !! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 17:41
~ napisał(a): Ważne że zniknęły te pomazane dziwaki z naszych ulic !! :P


A co trzeba zrobić , żeby taki popapraniec jak Ty, zniknął z forum?? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
[email protected] niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 17:51
każdy kto uważa że pan Prezydent został znieważony powinien to zgłosić
[email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza