Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

OBÓZ DLA UCHODZCOW

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 września 2015r. o 22:04
adi napisał(a): ...

Jeszcze jedna rzecz która mi sie rzuca w oczy: ci uchodzcy twierdza ze za przejazd o europy musza płacic po kilka tysiecy dolarów - skąd takie rzesze rzekomo biednych ludzi którzy wszystko stracili, maja takie pieniądze?
Ja nie mam zludzeń ze jest to zaplanowana, gigantyczna akcja kolonizacji europy."


Amen. Ja też nie mam złudzeń. Pytanie brzmi w ten sposób : kto to robi ? Jak mawiał swego czasu Zmotywowany :) Polak nie pyta ilu jest wrogów , tylko gdzie są ?

Odpowiedź : London Citi i Well Stried , czy może giełda w Pekinie ? A może małzoleum Lenina chowa naszych wrogów ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2015r. o 22:10
„wszystkiemu winni Żydzi, masoni i cykliści”
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2015r. o 22:12
Brak gliniady wywołał takie niezadowolenie w Afryce że postanowili "zalać" Europę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2015r. o 22:17
EUROPA.THE END.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2015r. o 22:18
~ napisał(a): EUROPA.THE END.


Polska dla Polaków - Mulatów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Prawda niezalogowany
7 września 2015r. o 22:58
Bardzo spodobała mi się wypowiedź Biskupa Gondeckiego ''Każda parafia powinna przyjąć jedną rodzinę uchodźców''.Biskupie Gondecki ja bym poszedł trochę dalej , każda parafia ma piękne obszerne plebanie które mogły by przyjąć nawet po dwie rodziny :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
7 września 2015r. o 23:08
Na "obiektywnej" stronce gazeta.pl, ktoś zapomniał włączyć cenzurę, czyli zablokować możliwość komentowania artykułu o uchodźcach. Zobaczcie co tam ludzie wypisują w komentarzach (nie znalazłem ŻADNEGO komentarza zgodnego z serwowaną nam propagandą):
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,18721099,sondaz-dla-rz-polacy-mowia-nie-imigrantom-tylko-16-proc.html?lokale=local#BoxNewsLink

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
7 września 2015r. o 23:52
GosiaG napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Dopiero teraz się biedaki zorientowali , że są takie bogate kraje , jak Niemcy , Francja i Polska :D :D :D .


Nie rozumiem tylko dlaczego pominąłeś Krainę Miodem i Mlekiem Płynącą- z miłościwie panującym tam Viktorem Orbama :D


jakim Viktorem ?? :>

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA #pijezkranu