Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

OBÓZ DLA UCHODZCOW

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 września 2015r. o 21:08
~ napisał(a): Może nie do końca w temacie, ale... skąd islamiści mają tyle siana na samochody, broń? Kto ich zaopatruje? Kto w tym palce macza?


Może nie do końca w temacie , ale jak widać na złączonych ... bestialskich zdjęciach ... Ruskie ( kałasznikow ) , za hamerykańskie petrodolary. Sprawa zaczęła się 250 lat temu , ale punktem kulminacyjnym było wysadzenie WTC przez FBI , do spóły z CIE na konto Al Kaidy. Po tym masakrycznym wydarzeniu trzeba było bezwzględnie zabić Hussaina i Kadafiego w imię wolności i demokracji , oraz roz Kocham Bolec.Info ić dwa kraje , które sprzeciwiały się dominacji Wall Street , a co za tym idzie Fedu i chciały promować własną walutę. Złoty Denar Kadafiego był bezpośrednią przyczyną Jego śmierci , podobnie jak dyrektywa 11110 była przyczyną śmierci Kennediego. I pomyśleć , że nasi ojcowie budowali autostrady w Libii , a my nie potrafimy u siebie :D

A wracając do sprawy : Baszszar al-Assad , prezydent Syrii jest następny do odstrzału , ponieważ jest jedynym sojusznikiem Iranu , gdzie ponoć występuje broń nuklearna :D Całe szczęście , że Ruskie ze swoimi Su-35 postanowili dokopać państwu islamskiemu i jest szansa na koniec fali "uchodźców" , którymi to mamy się humanitarnie i po chrześćjańsku opiekować bazując na deficycie budżetowym i drobnych z eurokołchozu :D
Hamerykańcom walka z państwem islamskim się nie udała ... ewidentnie :D A ...

a swoją szosą , ... stwórz problem , walcz i daj rozwiązanie w postaci " mieszania krwi " ... oczywiście nie na swoim terenie , jak nakazuje tradycja :D

Drodzy Państwo , to nie jest walka kultur i religii . To jest wojna o świadomość tego co się dzieje . Nawet pieniądze nie są tutaj ważne.

To walka z samym / samą Sobą. Czy chcę służyć Innym , czy tylko sobie ? Czy rasa , którą reprezentuję jest bogiem na Ziemi ? Czy ideały , które wyznaję są najbardziej wartościowe dla Innych , czy tylko dla mnie ?

Dobranoc , Bracia Lachy i Wy , Piękne Słowianki :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 września 2015r. o 23:06

Żelazna logika

"Tymczasem w ramach wolności zgromadzeń, wolności poglądów i w ogóle najlepszych 25 lat wolności, a także tolerancji i miłości - Hanna Gronkiewicz Waltz nie wyraziła zgody na organizację w sobotę w Warszawie manifestacji przeciw przyjmowaniu przez Polskę uchodźców.
Jak podaje g.pl (oczywiście nadmieniając że to była impreza skrajnej nacjonalistycznej prawicy, bo gdzieżby inaczej ) w manifestacji zadeklarowało na fejsie udział 160 tys. osób.
Bez przeszkód odbędzie się za to manifestacja poparcia dla uchodźców - wg g.pl tam zadeklarowało wolę przyjścia 10 tys. osób.
Czyli wróciliśmy już w 100% do czasów, gdzie władza w ogóle nie reprezentuje głosu społeczeństwa.
No to co nam pozostało? Chyba trzeba będzie przyjść na tą "legalną" demonstrację i zaprezentować swój pogląd w sposób spokojny i wyważony? "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do Polscy nacjonaliści niezalogowany
9 września 2015r. o 23:09
Wiecie dlaczego w Czechach nie było partyzantki?
Bo i Niemcy nie pozwolili.
Dotyczy zakazu marszu protestacyjnego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~otworzcie oczy ! niezalogowany
9 września 2015r. o 23:52
To powinien przeczytac kazdy !


http://www.wykop.pl/link/1570447/co-powinnismy-wiedziec-o-islamie/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 września 2015r. o 23:55
Najlepiej wykombinowali to sobie Niemcy. Przyjmują ochoczo wszystkich imigrantów, potem z tej masy wybiorą sobie elitę-lekarzy, pielęgniarki,różnych specjalistów, ludzi wykształconych chcących rzeczywiście pracować. Do krajów 3 kategorii czyli Polski, Rumunii, Bułgarii zostaną wysłani analfabeci, starzy, chorzy oraz wszyscy, którzy nie rokują oraz osoby mogące mieć powiązania terrorystyczne. A nasz rząd lubi być kopany w 4 litery więc nawet nie zaprotestuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 września 2015r. o 6:30
prawda :)
brutalna , ale prawda :D
ale najbardziej śmieszne jest to że kiedy słucham wypowiedzi takiego Gowina czy Jurka i ich obawach o zagrożeniu chrześcijaństwa jakie to nastąpi po przyjęciu przez dana parafie rodziny innego wyznania...
bo czy w domyśle nie obnaża to słabości tego głębokiego ,polskiego chrześcijaństwa? :D
trzy ,cztery osoby w gminie mogą doprowadzić do upadku parafię?...mogą doprowadzić do masowych przejść na islam? :D

aby rozwiać wątpliwości pewnych tu osób ;) -jestem przeciwny przyjmowania tu tzw. ''uchodźców'' ale nie ze względu na wyznawaną wiarę ...
fundamentalizm islamski który tak podkreślacie niczym sie nie różni od fundamentalizmu chrześcijańskiego i nie piszcie mi tu o tym że ci pierwsi podkładają bombki i strzelają...
pozwólcie na to naszym a strach będzie wyjść na ulicę ;)

na koniec coś dla cierpliwych :)
jest do odnalezienia mój post w którym pisałem że te 2200 osób to zwykła ściema a przyjęte będzie minimum 3000 do 5000 uchodźców...
myliłem się :D :D
no ale za każdym przyjętym pójdzie do Polski kilka eurasków czyli czym ich więcej tym więcej kasiorki a ''korytko'' już świeci dnem a i nie ubłagalnie czas płynie i październik za pasem... :D

co żem pomyślał ,to żem nabazgrolił :D
kawa wypita a więc jadę budować swój świat -wolny od ideologii islamskich ,chrześcijańskich czy genderowskich :D
a muszę się śpieszyć bo ekonomia też chyba schodzi na psy skoro wg. ekonomistów ''człowiekiem roku '' zostaje Kłam ...Kaczyński... :D
dlatego cieszę się że jestem sam dla siebie głównym ekonomistą :D

wiem,wiem.... ;) ale też was kocham :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 września 2015r. o 7:38
~ napisał(a): Najlepiej wykombinowali to sobie Niemcy. Przyjmują ochoczo wszystkich imigrantów, potem z tej masy wybiorą sobie elitę-lekarzy, pielęgniarki,różnych specjalistów, ludzi wykształconych chcących rzeczywiście pracować. Do krajów 3 kategorii czyli Polski, Rumunii, Bułgarii zostaną wysłani analfabeci, starzy, chorzy oraz wszyscy, którzy nie rokują oraz osoby mogące mieć powiązania terrorystyczne. A nasz rząd lubi być kopany w 4 litery więc nawet nie zaprotestuje.


Fakt, z uwagi, że lubimy być kopani w tyłek, a do tego jeszcze lubimy go lizać - liżemy tyłek Ameryce i Niemcom perfekcyjnie, to pewnie tak będzie. Nie zdziwię się, jak Niemcy swoich uchodźców przeniosą na swój wschód (biedniejsza część kraju), czyli np. Goerlitz i okolice :D I będziemy mieli sąsiadów muzułmanów :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xl niezalogowany
10 września 2015r. o 11:17
Ludzie zobaczcie co się dzieje!! Kontenery dla uchodźców pełne broni i amunicji!!!!Oni się szykują do wojny i do obcinania głów niewiernym!!! Co robić?!?!?!?


https://www.youtube.com/watch?t=34&v=xn-UCR5p0y0
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.