Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Lovink Polska Wykroty Strefa

~>>>> niezalogowany
25 września 2012r. o 21:19
witam,pracuje ktos za posrednictwem MANPOWER?? maja duzo osob przyjac ale pytanie jak praca wiem ze 3 zmiany sa i polega na kontroli jakosci tak?? dziekuje za wszelkie info na temat tej pracy a szczegolnie za posrednitcwem manpower czy nie jest tak ze praca tylko na 1 miesiac czy na dluzej.dzieki i czekam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bc niezalogowany
26 września 2012r. o 17:49
Kolega pracuje tam od niedawna za pośrednictwem Manpower, jego praca polega na szlifowaniu kratek na kuchenki. Standardowy system 3-zmianowy, umowa na miesiąc, nigdy nie wiesz czy Ci przedłużą. Po około pół roku (albo wcześniej jeżeli będziesz ulubieńcem kierownictwa) może Cię przyjąć sam Lovink bezpośrednio, co wiąże się z lepszą pensją i umową na kilka lat pracy. Sama robota nie jest zła, bo kumpel nie przychodzi po niej zbyt wykończony ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~duzo osob z bc?? niezalogowany
26 września 2012r. o 18:31
a duzo osob z bc tam pracuje??ile wyszlo kumplowi na czysto na mc?? dzieki za info
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~/ niezalogowany
26 września 2012r. o 18:34
i czy w sobote sie pracuje i ile zmian w soboty sa??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 września 2012r. o 18:41
~bc napisał(a): Kolega pracuje tam od niedawna za pośrednictwem Manpower, jego praca polega na szlifowaniu kratek na kuchenki. Standardowy system 3-zmianowy, umowa na miesiąc, nigdy nie wiesz czy Ci przedłużą. Po około pół roku (albo wcześniej jeżeli będziesz ulubieńcem kierownictwa) może Cię przyjąć sam Lovink bezpośrednio, co wiąże się z lepszą pensją i umową na kilka lat pracy. Sama robota nie jest zła, bo kumpel nie przychodzi po niej zbyt wykończony ;)


Chory kraj, wszedzie tylko agencje pracy zatrudniają na 1msc umowy, co za zenada...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fach Majster Tomek z NRD niezalogowany
30 września 2012r. o 14:33
Na samym początku chciałem podziękować wszystkim panią z którymi mi przyszło współpracować na liniach a szczególnie pani Monice D.Moim dwóm najlepszym uczniom z malarni oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze kierowniczej czyli pani Beatce K. Grzegorzowi M.Za to muszę skrytykować tych kapitalistycznych śmieci,którzy wypisują tu na mój temat głupoty,że wróciłem już z Niemiec.Otóż NIE wręcz przeciwnie,robię tu oszałamiającą międzynarodowa karierę.A i jeszcze jedna dobra rada dla dyrektorka od mojej osoby po starej znajomości.Tytuł mistrza nadaje tylko i wyłącznie Cech Rzemiosł Różnych,więc jakim cudem ten ciapek Muminek i jego koleś ze śrutu posługują się takim tytułem.Ten numer by im w Niemczech nie przeszedł,bo musieli by pokazać dyplomy-których nie posiadają.I między innymi nie mogłem współpracować z tak nisko wykwalifikowaną kadrą jak ci dwaj.Z SOCJALISTYCZNYM POZDROWIENIEM TOMEK !! !! !!

Zmoderowano 01.10.2012 godz.18:24 - powód: (kazimierz)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~socjalista leniwy kleptoman niezalogowany
1 października 2012r. o 23:11
7 cudów socjalizmu i kapitalizmu

Siedem cudów socjalizmu:
1. Każdy miał pracę.
2. Mimo, że każdy miał pracę, nikt nic nie robił.
3. Mimo, że nikt nic nie robił, plan wykonywano w 100 procentach.
4. Mimo, że plan wykonywano w 100 %, nigdzie niczego nie było.
5. Mimo, że nigdzie niczego nie było, każdy wszystko miał.
6. Mimo, że każdy wszystko miał, wszyscy kradli.
7. Mimo, że wszyscy kradli, nigdy nigdzie niczego nie brakowało.


Siedem cudów kapitalizmu:
1. Nikt nie ma pracy.
2. Mimo, że nikt nie ma pracy, wszyscy pracują.
3. Mimo, że wszyscy pracują, plan nie jest wykonywany w 100 %.
4. Mimo, że plan nie jest wykonywany w 100 %, wszędzie wszystko jest.
5. Mimo, że wszędzie wszystko jest, nie każdy wszystko ma.
6. Mimo, że nie każdy wszystko ma, kradną ci, którzy wszystko mają.
7. Mimo, że kradną ci, co wszystko mają, nigdy nikogo nie złapali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lovink ;-) niezalogowany
10 października 2012r. o 9:11
~fach Majster Tomek z NRD napisał(a): Na samym początku chciałem podziękować wszystkim panią z którymi mi przyszło współpracować na liniach a szczególnie pani Monice D.Moim dwóm najlepszym uczniom z malarni oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze kierowniczej czyli pani Beatce K. Grzegorzowi M.Za to muszę skrytykować tych kapitalistycznych śmieci,którzy wypisują tu na mój temat głupoty,że wróciłem już z Niemiec.Otóż NIE wręcz przeciwnie,robię tu oszałamiającą międzynarodowa karierę.A i jeszcze jedna dobra rada dla dyrektorka od mojej osoby po starej znajomości.Tytuł mistrza nadaje tylko i wyłącznie Cech Rzemiosł Różnych,więc jakim cudem ten ciapek Muminek i jego koleś ze śrutu posługują się takim tytułem.Ten numer by im w Niemczech nie przeszedł,bo musieli by pokazać dyplomy-których nie posiadają.I między innymi nie mogłem współpracować z tak nisko wykwalifikowaną kadrą jak ci dwaj.Z SOCJALISTYCZNYM POZDROWIENIEM TOMEK !!


Panie Tomaszu jak da się zauważyć z powyższego postu pana autorstwa można wywnioskować że sięgnął pan wyżyn swej inteligencji a jak wiadomo to dość licznej grupie ludzi która pana zna , że nie są one zbyt wysokie .Nie wiem czy zdawał pan sobie sprawę że w naszym zakładzie robił pan za tzw. maskotke , większość załogi poprostu darła z pana łacha jak by to można tak slangowo określić .Pozatym tak pan bardzo chwali poprzedni ustrój , gdzie ledwo pan go liznął tak kolokwialnie pisząc , to też świadczy o pańskiej nie zbyt wysokej inteligencji .Druga sprawa obrażanie ludzi w taki sposób czyli wygodnie siedząc przed klawiaturą to też nasuwa wniosek że jest pan Poprostu pospolitym tchórzem ,miał pan okazję przecież powiedziec prosto w oczy tym jak to pan określił mistrzom ale do tego trzeba bybyło być mężczyzną i mieć tzw. jaja a z pana to taka jakby to określić popierdułka .Pisząc takie bzdury wykazał się pan całkowitym brakiem klasy , honoru i szacunku ale to akurat jest pana poziom .Teraz gdy pan już zmienił pracę i ponoć złapał pana boga za nogi robiąc przy tym oszałamiającą światową karierę , może przyjdzi pan w końcu po rozum do głowy bo jest pan już dorosłym człowiekiem z zachowuje się pan jak dziecko z zamierzchłych czasów , bez ogłady i wyobraźni. Ale pozostaje życzć mi tylko panu sukcesów na nowej drodze zawodowej oby jak najdłużej trwała .

Zmoderowano 23.12.2012 godz.20:37 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza