Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
UPC przeprasza i wprowadza zmiany
~ niezalogowany
11 września 2015r. o 9:04
~klient napisał(a): Jakie zmiany?Zrobiono 'cyrk na kółkach',ludzie nie zdecydowani a zdezorientowani,po dwudniowej obserwacji co się dzieje pod tym namiotem cyrkowym,też dołączyli[bo byli odcięci od świata bez tv i int]A w liście przesłanym i ogłoszeniu na drzwiach wejściowych byłonapisane że podłączenie i pozostałe sprawy będą załatwione W DOMUa nie na trawniku.... !!
Dodam jeszcze że w umówionym DNIU I O USTALONEJ GODZINIE !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Adam niezalogowany
11 września 2015r. o 9:18
k1p napisał(a): Mam tv i internet w Netii w abonamencie za 79,90 zł. Z telewizją żadnych problemów. Mam pakiet "Na start" i mogłam dobrać pakiety za maks. 20 zł. Z tego zrobiło mi się 69 kanałów, w tym 25 HD.
Z internetem, po podpisaniu pierwszej umowy, były początkowo przeboje. Kilkudniowe braki połączenia, trzy razy wymieniany netia spot, kilkusekundowe zrywanie połączenia podczas oglądania np. Ipli. Na każdą wpadkę odpowiadałam reklamacją i od kilku miesięcy (odpukać) nie ma żadnych kłopotów. Jeśli chodzi o prędkość, to płacę za 50 i z taką prędkością mniej więcej to działa - mieszkam obok Orki.
Ostatnio nieprawidłowo naliczyli mi opłatę abonamentową, miałam też problem z wyłączeniem płatnej giga nagrywarki. Po reklamacji zrobili korektę i kolejny rachunek zapłacę dopiero w marcu (należało mi się 6 miesięcy za złotówkę za przedłużenie umowy, a oni walili pełne rachunki).
Nie wiem, czy po tym wszystkim poleciłabym komuś Netię. Chyba, że poprawa, o której piszę dotyczy nie tylko mnie, może poprawili jakość swoich usług dla wszystkich.
Ja również nie polecam Netii. Nie opisując historii mojej niechęci do tej firmy, finał jest taki, że przez bałagan i niekompetecje pracowników podczas realizacji migracji do nich, w tej chwili płacę dwa abonamenty. Netia nie potrafiła rozwiązać umowy z poprzednim operatorem. Odradzam usługi tej firmy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 września 2015r. o 8:47
I co mi z ich przeprosin. Na Z.Augusta już trzeci dzień neta nie ma i nikt nic nie wie. Zero informacji. Natomiast w skrzynkach pojawiły się rachunki do zapłaty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NETIA niezalogowany
12 września 2015r. o 14:59
http://www.speedtest.net/my-result/4657703341
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
351
#bambo nieaktywny
12 września 2015r. o 16:44
~ napisał(a): I co mi z ich przeprosin. Na Z.Augusta już trzeci dzień neta nie ma i nikt nic nie wie. Zero informacji. Natomiast w skrzynkach pojawiły się rachunki do zapłaty.


Zrestartuj modem i router bo wczoraj coś robili - ja już mam neta, a mieszkam na Augusta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
16 września 2015r. o 22:40
http://www.azartsat.com.pl/jgora/aktualnosci/przelaczenie_uslug_azart_sat_na_nowa_platforme


Dopisane 16.09.2015r. o godz. 22:40:

http://www.azartsat.com.pl/files/downloads/harmonogram_przelaczen.pdf
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zofja niezalogowany
16 września 2015r. o 23:12
Jaka aktualnie jest sytuacja na froncie przełączeń UPC? Czy dostarczanie abonentom dekoderów do odbioru TV przebiega zgodnie z harmonogramem w umówionych terminach? Czy odbiór tv poprzez te dekodery jest lepszy niż dotąd? Może abonenci TV kablowej , którzy to maja już za sobą podzielą się na forum swoimi wrażeniami?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
16 września 2015r. o 23:16
Odkąd napisałam swoją opinię o Netii, zrywa mi kilkanaście razy dziennie połączenie z netem. Niech ich szlag trafi!! Mogę się z kimś zamienić i stanąć w kolejce, byle by później to jakoś stabilnej chodziło :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza