Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
UPC przeprasza i wprowadza zmiany
~zofja niezalogowany
16 września 2015r. o 23:37
O co chodzi z tymi kolejkami do namiotu? Przecież w listach i na ich stronie internetowej (harmonogram) proszą aby abonenci w wyznaczonym przez UPC terminie byli w "miejscu zamieszkania" w celu dokonania przez ich monterów podłączeń czy przełączeń. Pytanie przypomina mi piosenkę K.Prońko:

"Za czym kolejka ta stoi?
Po szarość, po szarość, po szarość
Na co w kolejce tej czekasz?
Na starość, na starość, na starość

Co kupisz, gdy dojdziesz?
Zmęczenie, zmęczenie, zmęczenie
Co przyniesiesz do domu?
Kamienne zwątpienie

Bądź jak kamień, stój, wytrzymaj
Kiedyś te kamienie drgną
I polecą jak lawina
Przez noc, przez noc, przez noc"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Cham niezalogowany
30 września 2015r. o 19:48
To jakaś parodia. W dzień planowanej wizyty technika czekałem w domu cały dzień!! Od 9-20. Nie było dziada. Następnego dnia kartka w drzwiach z numerem. Dzwonię - nikt nie odpowiada. 3 dzień bez mediów!! Tym bardziej ze na każdych osiedlowych drzwiach sie odgrażali ze wtedy i wtedy bedą chodzić, zeby być w domu!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 września 2015r. o 19:57
A ja z naostrzonymi pazurami spodziewalam sie problemow a tu przyszli w umowionym terminie i na drugi dzien przyszedl technik bo bylo nie tak w kablach i to nie musialam po niego wydzwaniac tylko monterzy go podeslali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kama niezalogowany
1 października 2015r. o 0:01
Ja czekałam cały dzień , technik pojawił się przed 20-tą. Dzwoniłam pod wskazany numer wiele razy i za każdym razem odbierał kto inny i mówił coś innego niż poprzednik. :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Albatros111 niezalogowany
1 października 2015r. o 0:29
Monterzy zainstalowali dekoder UPC i teraz mam jeszcze jeden odbiornik prądu. Gorsza sprawa, że nie można ustawić kanałów w kolejności jakiej sobie życzę. Mogę tylko powybierać kanały ulubione z całego tego chłamu i zebrać je do kupy, wtedy telewizor tylko takie wyświetli. Teraz klient jest uzależniony wyłącznie od dekodera UPC, więc ustawienia własne w moim nowym telewizorze są już nieaktualne. Ciekaw jestem czy można ustawić kolejność kanałów w telewizjach innych operatorów, np. Orange, Cyfra, POLSAT. Czy ktoś z Was coś wie na ten temat? PS. Trzy piloty na stole to już stanowczo za dużo (DVD, TV, dekoder) :-))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~też tylda niezalogowany
1 października 2015r. o 2:03
Jednym słowem: UPC sprezentowało nam ( abonentom Azartsatu) wielki bubel. Dekodery, które rozdają są jakby z epoki króla ćwieczka. Najtańszy dekoder Manta jest o wiele sprawniejszym urządzeniem niż ten chłam UPC. Przede wszystkim jest o wiele mniejszy, posiada możliwość sortowania programów, ma aktywne wejście USB, pozwalające na włączenie pendriva i korzystanie funkcji nagrywarki, odtwarzania, przeglądania zdjęć i plików itp czego brak w dekoderze dostarczonym przez UPC. Na koniec wspomnę jeszcze o praktycznym zablokowaniu możliwości odbioru TV cyfrowej na kilku odbiornikach ( bez dodatkowych opłat), co jest w przypadku abonentów Azart-Satu jednostronnym naruszeniem, przez jego następcę prawnego, warunków umowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 października 2015r. o 13:03
Kolejki na Sierpnia ludzie się kłócą a tam tylko 2 stanowiska i schodzi po 20 min na głowę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
1 października 2015r. o 13:28
~Albatros111 napisał(a): Ciekaw jestem czy można ustawić kolejność kanałów w telewizjach innych operatorów, np. Orange, Cyfra, POLSAT. Czy ktoś z Was coś wie na ten temat? PS. Trzy piloty na stole to już stanowczo za dużo (DVD, TV, dekoder) :-))


w Polsacie wyglada sprawa tak samo, w dotychczasowym dekoderze Azart tez.
polecam uniwersalny pilot Logitech
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza