Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ten facet ma naprawdę JAJA

~impreza niezalogowany
17 września 2015r. o 17:01
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 września 2015r. o 18:41
Brawa......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 września 2015r. o 18:49
Jaja?? Chyba mózgu nie ma!! Coś mu się pokręciło i chyba zapomniał ze jesteśmy w Unii i niestety jakieś prawa nas obowiązują!! To jest stary schorowany psychicznie człowiek! Kota ma. Konta brak. Żona brak. Dzieci brak. Kim on jest?? Nawet nie potrafił stworzyć rodziny a próbuje mówić jął mają żyć ludzie? Błagam! Facet boi się świata!! To widać jak się porusza między ludźmi z wielkimi oczyma jakby był na haju!! Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść panie prezesie!! jestem przeciwny emigrantom i w życiu nie zagłosuje na dzisiejszy PIS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
17 września 2015r. o 19:00
~ napisał(a): To jest stary schorowany psychicznie człowiek! Kota ma. Konta brak. Żona brak. Dzieci brak. Kim on jest?? .


Typowy obywatel UE.
No może obywatel UE ma konto w banku.

Dlaczego zachodnia Europa przyjmuje emigrantów?

Pederasta, żony brak, dzieci brak ;)

Jakie zobowiązania ma Polska dotyczące imigrantów? Żadne, dopóki nie wyrazi zgody.
Należenie do UE to nie jest automatyczna zgoda na wszystko co się zamarzy Angeli Merkel.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ma Jaja niezalogowany
17 września 2015r. o 19:36
~ napisał(a): Jaja?? Chyba mózgu nie ma!! Coś mu się pokręciło i chyba zapomniał ze jesteśmy w Unii i niestety jakieś prawa nas obowiązują!! To jest stary schorowany psychicznie człowiek! Kota ma. Konta brak. Żona brak. Dzieci brak. Kim on jest?? Nawet nie potrafił stworzyć rodziny a próbuje mówić jął mają żyć ludzie? Błagam! Facet boi się świata!! To widać jak się porusza między ludźmi z wielkimi oczyma jakby był na haju!! Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść panie prezesie!! jestem przeciwny emigrantom i w życiu nie zagłosuje na dzisiejszy PIS.

Nade wszystko prawa dotyczące Polski, nie UE. Ja też mam kota. Bez męża. Ok, mam konto, ale życie bez konta to żadna nowość. Moi Rodzice nie mają. Żyją i mają się dobrze. Wcale nie boją się świata. Głosować na PiS nie musisz. Lemingi nie mogo, muszo na peło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AntiGovRebel niezalogowany
17 września 2015r. o 19:41
~ napisał(a): Jaja?? Chyba mózgu nie ma!! Coś mu się pokręciło i chyba zapomniał ze jesteśmy w Unii i niestety jakieś prawa nas obowiązują!! To jest stary schorowany psychicznie człowiek! Kota ma. Konta brak. Żona brak. Dzieci brak. Kim on jest?? Nawet nie potrafił stworzyć rodziny a próbuje mówić jął mają żyć ludzie? Błagam! Facet boi się świata!! To widać jak się porusza między ludźmi z wielkimi oczyma jakby był na haju!! Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść panie prezesie!! jestem przeciwny emigrantom i w życiu nie zagłosuje na dzisiejszy PIS.


Nie chodzi o to na kogo zagłosuje, a o to czy facet ma rację, a śmiem twierdzić, że ma, choć na socjalistów z Pisu też nie głosuję. A jak jesteś w UE i jakieś prawa Cię obowiązują, to przyjmij sobie paru ciekawych pod dach i opisz później wrażenia w oddzielnym poście. Salem Alejkum
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AntiGovRebel niezalogowany
17 września 2015r. o 19:43
~AntiGovRebel napisał(a):
~ napisał(a): Jaja?? Chyba mózgu nie ma!! Coś mu się pokręciło i chyba zapomniał ze jesteśmy w Unii i niestety jakieś prawa nas obowiązują!! To jest stary schorowany psychicznie człowiek! Kota ma. Konta brak. Żona brak. Dzieci brak. Kim on jest?? Nawet nie potrafił stworzyć rodziny a próbuje mówić jął mają żyć ludzie? Błagam! Facet boi się świata!! To widać jak się porusza między ludźmi z wielkimi oczyma jakby był na haju!! Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść panie prezesie!! jestem przeciwny emigrantom i w życiu nie zagłosuje na dzisiejszy PIS.


Nie chodzi o to na kogo zagłosuje, a o to czy facet ma rację, a śmiem twierdzić, że ma, choć na socjalistów z Pisu też nie głosuję.
A jak jesteś w UE i jakieś prawa Cię obowiązują, to przyjmij sobie
paru ciekawych pod dach i opisz później wrażenia w oddzielnym poście. Salem Alejkum


*ciapatych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 września 2015r. o 19:50
Chyba wyraźnie napisałem ze jestem przeciwny emigrantom. Niestety niektórzy czytają tylko kilka słów.
A prezes próbuje znów obiecać wszystko i wymyśli wszystko żeby tylko liznac władzy. A może to już jego ostatnia szansa...
Kaczyński nic kompletnie nowego nie zauważył. Większość jest przeciw emigrantom i juz od kilkunastu dni o tym wiadomo. Ot teraz się wyłonił z metra cięty kaczor i będzie robił kampanie. Tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza