Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ten facet ma naprawdę JAJA

~ niezalogowany
17 września 2015r. o 22:01
~Teoo napisał(a): Ma facet jaja i jest patriotą! Nie to co te cioty z PO i inne popierajace pedałów i inne choroby tego społeczeństwa.. Prawda jest taka ze tych imigrantow czyli zlodzieji,gwalcicieli,terrorystów powinno sie na kopach wypier.. z UE! Ale co Wy zwykle buraki zza monitora mozecie wiedzieć jak histori swej ojczyzny nie znacie.. Juz zapomnieliscie jak chrześcijanom właśnie Ci imigranci głowy tępy nozem odcinali..
W pełni się zgadzam.A jeśli chodzi o tych imigrantów,rzekomych uchodżców,czy wy "miłosierni" nie widzicie,że to są w większości młode byczki?Po co ich tylu takich młodych i jacy agresywni.To zaplanowana akcja zdobywania terenów dla islamu,a mnożą się, oj mnożą.I to ma być na nasz koszt.Jestem przeciwny przyjmowaniu,niech ich przyjmują państwa muzułmańskie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 września 2015r. o 22:05
alabaster72 napisał(a): Zapewne Prezes ma jaja i kota.


I po co ....i.e publikujszesz takie wstrętne zdjęcia?

Bolec info dlaczego ta obrzydliwa fotka nie jest jeszcze zmoderowana?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PO niezalogowany
17 września 2015r. o 22:09
~ napisał(a):
alabaster72 napisał(a): Zapewne Prezes ma jaja i kota.


I po co ....i.e publikujszesz takie wstrętne zdjęcia?

Bolec info dlaczego ta obrzydliwa fotka nie jest jeszcze zmoderowana?


A co ci się w tym zdjęciu nie podoba, jak dla mnie to rewelacja bo on jest z bliźniaków jedno jajowych .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 września 2015r. o 22:16
Swoje dzieci edukuj takimi wstrętnymi fotkami d.u.r.n.i.u :/

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 września 2015r. o 22:41
~ napisał(a):

I po co ....i.e publikujszesz takie wstrętne zdjęcia?



Pytanie POwinno być skierowane do autora Popapranego fotomontażu , nie do Aliego. Kolega widzę nic nie jarzy. Kolega nie rozumie znaczenia gry słów : POPIS , nie mówiąc o obrazkach.

A wracając do sprawy. Osobiście popieram Kolegę Jarka , z jajami na wierzchu , tudzież nazwiskiem , a to z tego powodu , że również jestem przeciwnikiem asymilacji obcej kultury , szczególnie takiej , która Rodzicielkom w turbanach każe łazić zamiast pokazywać wdzięki . Mam wrażenie , bo brak mi pewności , że w dawnych czasach datowanych na obrzeżach tzw. Raju Ludzkość tej nieszczęśliwej , pięknej Planety , również była ograniczana do niewolnictwa. Ciekawym kiedy przyjdzie taki czas , że nawet faceci na rozkaz eurokołchozu , pomimo heteroseksualizmu będą musieli chodzić w spódniczkach ? Bo inaczej kula w łeb. Wypisz , wymaluj ... żydowski bolszewizm.

Dobrej nocy Wam życzy obsługa betoniary :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
17 września 2015r. o 22:52
Pannazdzieckiem napisał(a):
~ napisał(a):

I po co ....i.e publikujszesz takie wstrętne zdjęcia?



Pytanie POwinno być skierowane do autora Popapranego fotomontażu , nie do Aliego.


Po co publikuje takie gówna i robi szambo z bolec info?

Zastosowana autokorekta


<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~c2h5oh niezalogowany
17 września 2015r. o 23:12

~xyz napisał(a): wlasnie wychodzi jakich mamy katolikow ...
a co z przykazaniem milosci
"....Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego..."
a w niedziele do kościoła pewnie pojdzie....

a pójdzie :P
Wolę przyjąć Polaków, którzy od lat próbują wrócić do ojczyzny z Kazachstanu czy z Donbasu.
~Teoo napisał(a): Ma facet jaja i jest patriotą! Nie to co te cioty z PO i inne popierajace pedałów i inne choroby tego społeczeństwa.. Prawda jest taka ze tych imigrantow czyli zlodzieji,gwalcicieli,terrorystów powinno sie na kopach wypier.. z UE! Ale co Wy zwykle buraki zza monitora mozecie wiedzieć jak histori swej ojczyzny nie znacie.. Juz zapomnieliscie jak chrześcijanom właśnie Ci imigranci głowy tępy nozem odcinali..

Zdejmuję moher i podpisuję się pod tym obiema ręcyma
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 września 2015r. o 23:13
Tylko Franek jest nieomylny , Drogi Poeto :) A po co masz ten k. retyński napis w stopce ? Jakiś czas temu radziłem Ci , abyś skasował ... a Ty dalej tłuku , pomimo zmiany loginów i awatarów.

W domu Alabastra , wielbiciela farancuzkich solniczek i jednej takiej Squaw ... ( Masakra , że ja nie wiem jak się to pisze :D ) bywam czasami :)

To kiedy ta partyjka tchórzu ?

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza