Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

211
skorn
9 grudnia 2015r. o 0:23
Jeśli chodzi o jakąkolwiek dyskusję, czyli wymianę pogladów, jesteś najzwyklejszą stratą czasu. Manipulacje to ty wyssałes z mlekiem matki.

Wklej jakiegoś mema z "kłamczyńskim" i idź spać. Takie "dyskusje" na poziomie gimnazjum wychodzą ci najlepiej.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mariusz niezalogowany
9 grudnia 2015r. o 0:45
Kwiczą świnie, kwiczą, ni majo koryta:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
9 grudnia 2015r. o 5:37
„ Co w sercu to na języku? Do ciekawej sytuacji doszło w programie „Tak jest” (TVN24), którego gospodarz Andrzej Morozowski popełnił bardzo symboliczną pomyłkę.
Po kolei zacznijmy: mamy sąd Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej… - Trybunał Konstytucyjny!
— powiedział Morozowski.
Na te słowa rozbawiony Zbigniew Ziobro klasnął w dłonie. … „
http://wpolityce.pl/polityka/274437-znaczaca-wpadka-morozowskiego-mamy-sad-polskiej-rzeczypospolitej-ludowej-trybunal-konstytucyjny-zobacz-reakcje-ministra-ziobry

:D

Miłego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 grudnia 2015r. o 6:35
no jak tam skorny i inne ?
który wybiera się do ''stolycy'' na marsze ?
który w obronie czegoś co przecież gdyby nie ''kłamczyński'' nawet by nie zaistniało w tym ''newPRL''
''yntelygenty'' a nawet nie potraficie dostrzec różnicy pomiędzy demo a ''pisokracją''

co co jest?
jeszcze śpicie ?
podniecacie się wieczorami na forum bo to jedyna rozkosz jakiej o tej porze doznajecie ?;)
zaraz was ''pobudzę'' :P


Dopisane 09.12.2015r. o godz. 06:35:

ale macie wodza :D
[img=1449639336_9a7mk6u.jpg]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 grudnia 2015r. o 7:24
Papuga, gdzie byłeś Ty i demokracja, jak Trybunał nieKonstytucyjny i PO osadzały 100 % Trybunału funcjonariuszami POpaprańców?
Gdzie była "demokracja", kiedy TK uznał zuchwałą kradzież 150 mld emerytom z kont OFE za konstytucyjną? Gdzie byłeś jak sędzia sądu wojewódzkiego uzgadniał telefonicznie wyrok w sprawie synka premiera aferzysty?
Gdzie byłeś jak Sawicka dostała górę pieniędzy odszkodowania za to że wzięła 100000 łapówki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xl niezalogowany
9 grudnia 2015r. o 8:24
falco napisał(a): pytasz innych o to,o tamto ...
po jaką cholere?...czy mni to interesuje co ty tu wypisujesz ?
piszesz że "smrodze" a ją ci odpowiem ze to nie ja a ty...
i co?
ty masz swoją "prawdę" i żyj nią a nie) próbuj tu mną manipulować ...
takie podpuchy jaki tu stosujesz są powiedzmy delikatnie- zbyt proste :]

musisz bardziej się postarać :D




Największym manipulantem to jesteś ty Falco . To już nawet nie jest poziom gimnazium . Bo gimnazjum rządzi się swoimi prawami , dzieciaki dorastaja mają prawo popełniać błedy , zaczynają wchodzić w dorosłe życie i trudno wymagać od dzieciakow mądrości życiowych i doświadczenia. I ich zachowanie jest całkowicie wytłumaczalne i zrozumiałe.
To zakrawa o szpital na tysiąclecia ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 grudnia 2015r. o 8:26
a gdzie napisałem że to popieram?
gdzie napisałem że jestem za PO ?
gdzie napisałem że popieram afery i łapówy?
gdzie?
za to pisałem o tym że czas ''wyjść na ulice''
i co?...o tym samym dzisiaj mówi ktoś tam z ''nowoczesnej'' :D
za to pisałem że kraj który więcej kasy przeznacza na skazanego niż na dziecko w sierocińcu trudno jest nazwać krajem sprawiedliwym ...

dzisiaj piszę że czas przestać żyć przeszłością a dostrzec to co się dzieje obecnie ...
do czego to dochodzi że ludzie -legendy z czasów ''komuny'' dzisiaj w dobie - ponoć demokracji -oddają najwyższe odznaczenia państwowe ...


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
9 grudnia 2015r. o 8:49
prezydent PiSu duda, po raz kolejny złamał Konstytucję przyjmując przysięgę od kolejnej osoby "delegowanej' do TK przez PiS.
Czy on jest kompletnie głuchy na powszechną krytykę jego działań przez autorytety prawne i całe niemal środowisko prawnicze czy po prostu ma w d... wszystko poza opinią i poleceniem Kaczyńskiego? UJ chyba już teraz wstydzi się za przyznanie mu tytułu doktora praw.
Maszeruje ten duda dziarsko i ochoczo do bram Trybunału Stanu a koniec kadencji tego sejmu jest z każdym dniem coraz bliższy.

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA #pijezkranu