Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

2900
#falco nieaktywny
8 grudnia 2015r. o 23:40
ponownie ''oceniasz '' :D
moja fałszywa?...a co mnie to obchodzi co ty tam sobie myślisz?

co mnie obchodzi że próbując oceniać czas przeszły nie potrafisz ocenić dnia dzisiejszego?
co mnie może to obchodzic ?...nic
żyj dalej w swoim wyimaginowanym świecie ...

pełnym własnych ''prawd''
ja idę spać bo jutro tez jest dzień
;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 grudnia 2015r. o 23:41
skorn napisał(a): Czy ja już nie wspominałem o schizofrenii? ; )


i o hipokryzji? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~112 niezalogowany
8 grudnia 2015r. o 23:47
Kocham PIS, podniosą emerytury,obniżą wiek emerytalny dadzą 500 zł na dziecko,opodatkują banki i supermarkety,75latkowie leki darmowe ,to po jakiego ch..a głosowałem na Nowoczesną.
jednak LUDZIE TĘPI się rodzą i tak pozostaje, u tępoli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
8 grudnia 2015r. o 23:59
falco napisał(a): ponownie ''oceniasz '' :D
moja fałszywa?...a co mnie to obchodzi co ty tam sobie myślisz?

co mnie obchodzi że próbując oceniać czas przeszły nie potrafisz ocenić dnia dzisiejszego?
co mnie może to obchodzic ?...nic
żyj dalej w swoim wyimaginowanym świecie ...

pełnym własnych ''prawd''
ja idę spać bo jutro tez jest dzień
;)


Jeśli nie interesuje cię, co myślą inni, to po jaki ch*j zasmradzasz forum swoją obecnością? Nie lepiej byłoby zachwycać się w domowym zaciszu własną nieomylnością? Po co piszesz posty jeśli nie po to, by coś nimi przekazać? Nie pomyślałeś, że twoje wynurzenia też być może nikogo nie obchodzą?

Brak ci argumentów, to wtedy sie dąsasz: "co mnie obchodzi, ja wiem najlepiej, bo żyłem w komunie". Bo tylko falco żył w poprzednim systemie i tylko on sie zna.


To dzieki takim ludziom jak "kłamczyński" mozesz dziś smarować publicznie co tylko ci się podoba, podczas gdy za czasów Bieruta ubecja juz dawno by ci ten zarozumiały ł*b ukręciła. Tylko czy taki beton potrafi to zrozumieć?

I co to za brednie, że nie potrafię ocenić dnia dzisjeszego? Skąd taki wniosek?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 grudnia 2015r. o 0:06
on za komuny był szczęśliwy komuna żywiła takich dobrze? to co się dziwić że jest skrzywiony przez system :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
9 grudnia 2015r. o 0:12
Mundurowi i ich rodziny nie mieli źle, jest za czym tęsknić. Oby to był jedyny powód tej nostalgii.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 grudnia 2015r. o 0:15
pytasz innych o to,o tamto ...
po jaką cholere?...czy mni to interesuje co ty tu wypisujesz ?
piszesz że "smrodze" a ją ci odpowiem ze to nie ja a ty...
i co?
ty masz swoją "prawdę" i żyj nią a nie) próbuj tu mną manipulować ...
takie podpuchy jaki tu stosujesz są powiedzmy delikatnie- zbyt proste :]

musisz bardziej się postarać :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 grudnia 2015r. o 0:22
skorn napisał(a): Mundurowi i ich rodziny nie mieli źle, jest za czym tęsknić. Oby to był jedyny powód tej nostalgii.


ta a teraz musi nosić woreczki ;) Syryjczycy go już pogonili od koryta bo biedaczek całymi dniami siedzi na bolcu :] a jak jeszcze nie to za niedługo tak będzie a i shengen zagrożone to niemiaszek go za niedługo kopnie w zadek :/ wtedy Polska będzie cacy hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza