Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

~ niezalogowany
9 grudnia 2015r. o 15:00
Skaut napisał(a): prezydent PiSu duda, po raz kolejny złamał Konstytucję przyjmując przysięgę od kolejnej osoby "delegowanej' do TK przez PiS.
Czy on jest kompletnie głuchy na powszechną krytykę jego działań przez autorytety prawne i całe niemal środowisko prawnicze czy po prostu ma w d... wszystko poza opinią i poleceniem Kaczyńskiego? UJ chyba już teraz wstydzi się za przyznanie mu tytułu doktora praw.
Maszeruje ten duda dziarsko i ochoczo do bram Trybunału Stanu a koniec kadencji tego sejmu jest z każdym dniem coraz bliższy.


To my Polski i Polacy wstydzimy się za was aferzystów z PO, za dyspozycyjnych sędziów, za złodziejstwo i bezkarność w naszym kraju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 grudnia 2015r. o 15:03
~Pis przecież rządził znakomicie napisał(a): PO jest jedynym rządem,który zanotował spadek wykorzystania środków unijnych."



Większego steku bzdur , to już dawno nie czytałem :D

Jak Kolega odnotuje jeszcze jeden spadek wykorzystania , to proszę mnie poinformować , a póki co to trzeba sobie uświadomić , że od każdego łełrasa z funduszy łełropejskich odsetki spłacą przyszłe pokolenia Polaków i Polek . Na tym właśnie polega istota pieniądza fiducjarnego . Oni nie mają pieniędzy. Tworzy je EBC , drukując jak stachanowcy swego czasu , dwadzieścia pięć godzin na dobę. Więc może Kolega przestanie już pier...dolić o korzystnych dla Polski funduszach , a skoncentruje się na niedoli przyszłych pokoleń niewolników w Kraju nad Wisłą ?

Świat nie poskładany jest ze świętych mikołajów , obecnie na topie , jest tutaj sporo cienia ... żeby nie powiedzieć " ciemnej materii " ... Kolego :]

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anty POPIS niezalogowany
9 grudnia 2015r. o 15:54
~ napisał(a):
Skaut napisał(a): prezydent PiSu duda, po raz kolejny złamał Konstytucję przyjmując przysięgę od kolejnej osoby "delegowanej' do TK przez PiS.
Czy on jest kompletnie głuchy na powszechną krytykę jego działań przez autorytety prawne i całe niemal środowisko prawnicze czy po prostu ma w d... wszystko poza opinią i poleceniem Kaczyńskiego? UJ chyba już teraz wstydzi się za przyznanie mu tytułu doktora praw.
Maszeruje ten duda dziarsko i ochoczo do bram Trybunału Stanu a koniec kadencji tego sejmu jest z każdym dniem coraz bliższy.


To my Polski i Polacy wstydzimy się za was aferzystów z PO, za dyspozycyjnych sędziów, za złodziejstwo i bezkarność w naszym kraju.


Kogo masz na myśli pieprząc to my Polki i Polacy kto cię upoważnił do wyrażania opinii w moim imieniu ,Ja osobiście nienawidzę PIS tak jak PO ,zobacz co teraz majstruje twó PIS z Trybunałem ,jedni zaczęli a drudzy kończą tylko z większym rozmachem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 grudnia 2015r. o 16:01
137
i co? co teraz wymyślą ...y bo ty przecież nic nowego
:D
może zalicz jakiś kurs dokształcający :D

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Polak niezalogowany
9 grudnia 2015r. o 16:46
Trąbkę mam ,megafon mam,flagę Polski i Unii mam ,4 łyse opony też mam powiedzcie czy jest organizowany jakiś wyjazd pod Sejm.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
9 grudnia 2015r. o 16:50
Trybunał Konstytucyjny prawnie "zmiażdżył" postanowienia zawarte w PiSowskiej ustawie o TK. Obnażył niekonstytucyjność wszystkich proponowanych nowelizacji. I co teraz zrobi duda-doktor prawa?
Wiadomo, zadzwoni do prezesa i spyta co ma robić !!
Odpowiedź można przewidzieć, prezio powie "olej to!" i tymczasowo urzędujący w pałacu prezydenckim karnie się do tego zastosuje, trzaskając zelówkami i z okrzykiem "tak jest!" .
A potem prezio "odciąży" sejm i senat od pisania i uchwalania ustaw i będzie je pisał i zatwierdzał sam, co wyraźnie przyspieszy legislacyjny proces rozpierdzielania Państwa.
Aż w końcu "odciąży" społeczeństwo od zbędnych praw i obowiązków obywatelskich i zlikwiduje wybory parlamentarne bo przecież już są zbędne skoro PiS ma władzę !!

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
9 grudnia 2015r. o 17:07
http://wpolityce.pl/polityka/274499-miller-rozgniata-balon-histerii-zalewa-nas-fala-hipokryzji-cale-zamieszanie-z-tk-zaczelo-sie-od-manipulacji-platformy

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 grudnia 2015r. o 17:25
skorn napisał(a): http://wpolityce.pl/polityka/274499-miller-rozgniata-balon-histerii-zalewa-nas-fala-hipokryzji-cale-zamieszanie-z-tk-zaczelo-sie-od-manipulacji-platformy

Takich wypowiedzi są tysiące ale na koniec Miller powiedział że DUDA łaski nie robił i powinien tych trzech sędziów powołać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza