Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

2900
#falco nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 22:24
a to ma że purpuraci popierają Pis i odwrotnie więc istnieje zależność ...

ja tylko odnoszę sie do form wypowiedzi bo jeśli ktoś pisze o klerze czy rządzie w samych superlatywach to co mam myśleć/...nie znam żadnego z was ...
wystarczy poczytać wasze wypowiedzi by stwierdzić jakie opcje popieracie ...
dlaczego o mnie nie piszecie że katolik czy chrześcijanin ...
za to często ''komuch''

tez po wypowiedziach?
tylko nigdzie nie napisałem że popierałem ''komuchów'' :D
zaraz napiszecie że pisałem ''komuno wróć'' :D
i owszem ...tylko to co chciałem wam przez to pokazać ,jest wam obce tak jak ludzie żyjący w tamtym systemie..
nie jeden z was biegał jeszcze w tetrowej pielusze a dzisiaj robi tu za ''obrońcę demokracji'' czy ''walczącego z komuną''
to śmieszne ...
pamięta jeden z drugim wywalczone przez Solidarność ''wolne soboty''?
pamiętacie setki szczęśliwych ludzi bawiących się co sobotę na tzw. ''fajfach'' nad Bobrem?
pamiętacie wysiadywanie w rynku ze znajomymi w Rynku czesto ,gęsto popijających swobodnie piwko?
ot wstrętna komuna
:D
usiądz dzisiaj w Rynku olśniony urokiem demokracji i otwórz sobie piwko jeden z drugim ...
ale piszcie bo to może ostatnie dni i tak ograniczonej wolności słowa bo już wasz prezio ustami swoich ''psów gończych '' ostrzega przed krytyką prezydenta ....
zapomniał już ''komoruskiego'' ?
to malutkie kroczki ale sukcesywne których wy nie widzicie w swoim oszołomstwie ale to i dobrze...poznacie co to jest ''komuna'' :D
wiecie po czym ją poznacie?...po koksiakach i braku dostępu do internetu... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 22:26
gover napisał(a):
Pan Prezydent Andrzej Duda i Panstwo jest moje.

Powodzenia :)[img=1450041966_vg8oohi.jpg]

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 grudnia 2015r. o 22:27
hipokryta bohater walki z komuną? hahahaaahahaaa haha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 22:29
gover
to nie znaczy że masz prawo do tego się odnosić
masz swoją rodzinę ?
pilnuj jej a inne zostaw w spokoju ...
gdybym się wstydził nie pisał bym o swoim Ojcu zwłaszcza tutaj ,wiedząc jakie indywidua będą się tego faktu trzymać ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xl niezalogowany
13 grudnia 2015r. o 22:31
No jakoś jeszcze masz internet z tego co widzę Falco.... Kaczyński ci jeszcze nie odciął ????? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 22:33
falco napisał(a): ..po koksiakach

falco, Twoj Ojciec, jak sam pisales, zawodowy wojskowy, po ktorej koksiaka byl w tym czasie, 13 grudnia. Badz tak mily i uprzejmy, i daj odpowiedz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 grudnia 2015r. o 22:33
falco napisał(a): gover



pilnuj jej a inne zostaw w spokoju ...


gdybym się wstydził nie pisał bym o swoim Ojcu




śmierdzielu a ty co tutaj bez przerwy robisz ? synalek pałkownika będzie tutaj pouczał innych? :/

jak taki hipokryta może spojrzeć w lustro? :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xl niezalogowany
13 grudnia 2015r. o 22:34
Co z tego że miał 8 lat ? Może go rodzice uświadomili o sytuacji w Państwie. Co w tym śmiesznego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza