Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

~Antek niezalogowany
14 grudnia 2015r. o 23:12
~Mariusz napisał(a):
~ napisał(a): Gwarantuję wam że w razie zamieszek pierwszy na Węgry ucieknie Jarosław K.


Ja ci dam s....synu zamieszki - spróbujcie, to was wszystkich szybko uspokoimy.

Pisiorku cmoknij mnie w pompę ,spier....sz szybciej od Jarka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mariusz niezalogowany
14 grudnia 2015r. o 23:26
~Antek napisał(a):
~Mariusz napisał(a):
~ napisał(a): Gwarantuję wam że w razie zamieszek pierwszy na Węgry ucieknie Jarosław K.


Ja ci dam s....synu zamieszki - spróbujcie, to was wszystkich szybko uspokoimy.

Pisiorku cmoknij mnie w pompę ,spier....sz szybciej od Jarka.


No to rozpocznij te zamieszki, na co czekasz? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 grudnia 2015r. o 23:39
~Mariusz napisał(a):
~Antek napisał(a):
~Mariusz napisał(a):
~ napisał(a): Gwarantuję wam że w razie zamieszek pierwszy na Węgry ucieknie Jarosław K.


Ja ci dam s....synu zamieszki - spróbujcie, to was wszystkich szybko uspokoimy.

Pisiorku cmoknij mnie w pompę ,spier....sz szybciej od Jarka.


No to rozpocznij te zamieszki, na co czekasz? :P

Czekam jak na mnie napadniesz ,wtedy będę musiał się bronić :P ,Ponadto tępy ...ku gdzie ty tu widzisz nawoływanie do zamieszek,tam jest napisane ,,w razie ''

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 grudnia 2015r. o 23:40
dzięki PO mamy reputacje najbardziej skorumpowanego kraju w Europie o rozrośniętej biurokracji , bardzo skomplikowanych przepisach we wszystkich dziedzinach życia ,emigracji i bezrobocia,eksmisji na bruk,komorników złodziei, taniej siły roboczej ,montowni zamiast przemysłu ,najwyższych cen i podatków ," upadłego" trójwymiaru sprawiedliwości ,kolejkowej służby zdrowia i polityków którzy żyjąc na koszt społeczeństwa zapomnieli o podstawowych prawach obywatelskich zawartych w Konstytucji RP. Zadłużenie i afery sięgały kosmosu a interes NARODOWY szamba i jeśli PIS nie da rady zrobić porządku z tą skorumpowaną pseudo elitą to zrobi to naród
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 grudnia 2015r. o 23:44
~ napisał(a):
~Mariusz napisał(a):
~Antek napisał(a):
~Mariusz napisał(a):
~ napisał(a): Gwarantuję wam że w razie zamieszek pierwszy na Węgry ucieknie Jarosław K.


Ja ci dam s....synu zamieszki - spróbujcie, to was wszystkich szybko uspokoimy.

Pisiorku cmoknij mnie w pompę ,spier....sz szybciej od Jarka.


No to rozpocznij te zamieszki, na co czekasz? :P

Czekam jak na mnie napadniesz ,wtedy będę musiał się bronić :P ,Ponadto tępy ...ku gdzie ty tu widzisz nawoływanie do zamieszek,tam jest napisane ,,w razie ''


No. no, jakież ty POlszewiku musisz mieć IQ skoro używasz takiego języka i argumentów:) Jak to było: Cała Polska się z was śmieje, komuniści i złodzieje. :*

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 grudnia 2015r. o 23:46
~ napisał(a): dzięki PO mamy reputacje najbardziej skorumpowanego kraju w Europie o rozrośniętej biurokracji , bardzo skomplikowanych przepisach we wszystkich dziedzinach życia ,emigracji i bezrobocia,eksmisji na bruk,komorników złodziei, taniej siły roboczej ,montowni zamiast przemysłu ,najwyższych cen i podatków ," upadłego" trójwymiaru sprawiedliwości ,kolejkowej służby zdrowia i polityków którzy żyjąc na koszt społeczeństwa zapomnieli o podstawowych prawach obywatelskich zawartych w Konstytucji RP. Zadłużenie i afery sięgały kosmosu a interes NARODOWY szamba i jeśli PIS nie da rady zrobić porządku z tą skorumpowaną pseudo elitą to zrobi to naród

Gdzie ty się czubku leczysz ?? ?? ?? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12689
#Victoria1 nieaktywny
15 grudnia 2015r. o 0:38
https://twitter.com/z3strony/status/676417886961983490
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~najgorszy sort niezalogowany
15 grudnia 2015r. o 2:04
wychodzi na to, że ten skrót zagarnął dla jedynie słusznej części społeczeństwa 11 listopada, 13 grudnia i 10 kwietnia... pogło was pisy ? jedne z najważniejszych dat w NASZEJ POLSKIEJ HISTORII przywłaszczyć sobie ze względu na KRZYŻYK na kartce do głosowania ??

żenada serio - bez względu na PO, PIS czy inne ustrojstwo...tak podzielić ludzi nie umie nikt tylko ten pokurcz.

zabrał mi osobiście bardzo ważne daty z mojego życia i dopóki tego życia starczy nie ma co liczyć na mój głos...trochę nas jest, będzie jeszcze więcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza