Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

2900
#falco nieaktywny
20 grudnia 2015r. o 10:09
:D
tego akurat nikt dzisiaj nie dostrzega...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gral niezalogowany
20 grudnia 2015r. o 10:26
Stan Wojenny ?

Pamiętam, te czasy, byłem wtedy w "Solidarności", ojciec mi mówił; synu po co ci to, ale ja nie słuchałem.
Ojciec walczył po stronie Tita w byłej Jugosławii i powojnie przyjechał do Polski, był prześladowany przez polskie władze, bo Tito nie podpisał przystąpienia do Układu Warszawskiego.

Tak, że nie wspominaj mi co robił Kaczyński w czasie Stanu Wojennego w grudniu 1981 roku, bo ja to wszystko znam.
Wałęsa kłamał, że był w stoczni, kłamał w wielu innych sprawach.
Przez płot nie skakał, tylko go przesadzili, jak strajk już dawno trwał itd.
Stocznie rozwalił, Tusk i Unia mu w tym pomogła, ma wysoką emeryturę, na Florydę sobie jeździ, a jego koledzy: bez pracy, bez zasiłków, bez środków na życie i bez perspektyw na to co dalej.

Dzisiaj w PiS siedzą najwięksi moi wrogowie tamtych czasów, ale ja ich popieram, bo to oni są ostatnią naszą polską nadzieją.
Jak nie to już nic polskiego nie zostanie; lasy, KGHM, Orlen i wiele innych państwowych spółek zostanie sprzedane na Zachód, zanim My Polacy jakiegokolwiek majątku się dorobimy.
Bo za komuny zarabialiśmy od 30 do 200dolarów USA a teraz niewiele więcej, więc z czego masz odłożyć, żeby cokolwiek kupić, zainwestować w nasz majątek i naszą, polską ziemię?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~` niezalogowany
20 grudnia 2015r. o 11:09
Kawa na ławę - Szydło odpowiada jak automatyczna sekretarka żadnej logiki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sw niezalogowany
20 grudnia 2015r. o 11:26
taak polska w ruinie - wyprzedana ,stocznie upadły- nie ma już nic polskiego - polacy zarabiają poniżej nim socjalnego dzieci głodują - wszycy robią na śmieciówkach za pensję min.
Piękne slogany w które wszycy wierzą - a nikt nie sprawdzi.
a prawda :) ta wygląda trochę inaczej - produkcja stoczniowa w polsce jest 2 w europie i 5 na świecie - na całe szczęscie odpowiadają za to polskie prywatne firmy - bez związkowców którzy wykończyli te państwowe - polacy oszukują urząd skrabowy i zus - bo nikogo kto by tyle zarabiał nie stać by było na mieszkanie i samochód - tak tak szacuje sie że przynajmniej 35 % pracowników dostaje kopertę oprócz oficjalnej pensji. Tak samo jak bezrobocie - niech rękę podniesie ten pracodawca do którego przyszedł ktoś z urzędu pracy nie po pieczątkę że się nie nadaję tylko chętny do pracy - brak takich - no przecież miliony bez pracy prawie umierają z głodu:) . a teraz statystyka ilu ukrainców znalazło w polsce pracę - ponad 800 tys w tym roku . a jakim cudem jak jest takie bezrobocie-pewnie chcą odbudowywać ten kraj w ruinie (historycznie w 1989 polska miała o 1/3 niższe pkb jak ukraina ) - no ale przecież rząd obiecał pomoc - no właśnie w czym ??? rozumiem że te 500 zł na dziecko dadzą ze swoich zaskurniaków - nie z naszych podatków - a to znaczy że zatrudnią dodatkowych urzędników i im zapłacą żeby zabrać nam pieniądze a potem oddać :) rozumiem - darmowe leki dla osób starszych :) to skrót do kampani wyborczej - bo to krótsze hasło tak samo - jak polska w ruinie - skrót od polska będzie w ruinie .......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mariusz niezalogowany
20 grudnia 2015r. o 11:33
~sw napisał(a): taak polska w ruinie - wyprzedana ,stocznie upadły- nie ma już nic polskiego - polacy zarabiają poniżej nim socjalnego dzieci głodują - wszycy robią na śmieciówkach za pensję min.
Piękne slogany w które wszycy wierzą - a nikt nie sprawdzi.
a prawda :) ta wygląda trochę inaczej - produkcja stoczniowa w polsce jest 2 w europie i 5 na świecie - na całe szczęscie odpowiadają za to polskie prywatne firmy - bez związkowców którzy wykończyli te państwowe - polacy oszukują urząd skrabowy i zus - bo nikogo kto by tyle zarabiał nie stać by było na mieszkanie i samochód - tak tak szacuje sie że przynajmniej 35 % pracowników dostaje kopertę oprócz oficjalnej pensji. Tak samo jak bezrobocie - niech rękę podniesie ten pracodawca do którego przyszedł ktoś z urzędu pracy nie po pieczątkę że się nie nadaję tylko chętny do pracy - brak takich - no przecież miliony bez pracy prawie umierają z głodu:) . a teraz statystyka ilu ukrainców znalazło w polsce pracę - ponad 800 tys w tym roku . a jakim cudem jak jest takie bezrobocie-pewnie chcą odbudowywać ten kraj w ruinie (historycznie w 1989 polska miała o 1/3 niższe pkb jak ukraina ) - no ale przecież rząd obiecał pomoc - no właśnie w czym ??? rozumiem że te 500 zł na dziecko dadzą ze swoich zaskurniaków - nie z naszych podatków - a to znaczy że zatrudnią dodatkowych urzędników i im zapłacą żeby zabrać nam pieniądze a potem oddać :) rozumiem - darmowe leki dla osób starszych :) to skrót do kampani wyborczej - bo to krótsze hasło tak samo - jak polska w ruinie - skrót od polska będzie w ruinie .......


Człowieku, wyłącz TVN i rozejrzyj się wokół siebie to wtedy może dostrzeżesz jak wiele osób grzebie w śmietnikach (ja codziennie obserwuję to z okna swojego mieszkania i wspomagam ich na tylko ile mogę), ile dzieci jest głodnych, ilu młodych Polaków wyjechało za granicę bo tu nie ma godziwej pracy, jest kryzys demograficzny bo nie rodzą się dzieci z powodu biedy. itd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~` niezalogowany
20 grudnia 2015r. o 11:47
Po tym wywiadzie z Szydło czuję się bardzo ,bardzo dowartościowany że nie jestem w tej grupie ludzi co preferuje Kaczyński - "Mariusz" wszystkiego dobrego .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sw niezalogowany
20 grudnia 2015r. o 12:41
Może wyłącz radio maryja i zaproponuj tym grzebiącym jakąkolwiek pracę - przekopanie ogródka cokolwiek - zmienisz zdanie - pracy jest pod dostatkiem - a już na pewno w naszym mieście, pokaż mi jedną osobę chcącą podjąć jakąkolwiek pracę i jej nie znajdującą. Co do głodnych dzieci - gdzie je widziałeś - czy może tylko o nich słyszałeś ???oczywiście na ulicach spotyka się takich niedożywionych ze śniadą cerą co ich ojciec bmw przywozi do pracy - ale to inny problem, ale jeśli je spotkałeś to czy dodatkowe 500 zl pójdzie na jedzenie dla nich czy na wódke dla rodziców ?? Ja widziałem taki przykład rodziny - nawet w telewizji byli - przez 2 lata nikt nie pracował bo tyle pieniędzy od telewidzów przychodziło - a meblami z darów palili w piecu. Skończyły się przelewy - przestali pić poszli do pracy. Oczywiście są samotne matki którym trzeba pomagać, i różne przypadki życiowe - ale nie generalizujmy - w komunizmie ludzi bezdomnych bezrobotnych z wyboru (najcześciej tym wyborem jest wódka ) nie było widać bo był nakaz pracy - a za odmowę wiezienie. A przykładem który do łez mnie rozbawił była starsza pani która narzekała że paczki z mopsu nie dowożą do domu bo strasznie duże i ciężkie są że syn samochodem ją po nie musi wozić.......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
20 grudnia 2015r. o 12:57
500 zł zasiłku? to 450 zł powinno być w talonach ! na żywność ,nie alkohol :P tak jest na całym świecie,rzygać mi się chce jak patrzę na ten kraj zrujnowany biedny i głodny klęczący i poniżony. :P patriota Qrwa jak to pięknie brzmi?jak od nowego roku nie będe zarabiał 6500zł to żegnam ten kochany kraj(aktualnie 4950zł) :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza