Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 listopada 2015r. o 11:01
Oczywiście , że duchowa , Droga Arystokratko :) Przede wszystkim :)

Wszak już ten kosmita Jezus mawiał , że :



... miłość , czyli Stwórca , jest najważniejsza / najważniejszy. Ale żeby do Niej / do Niego dotrzeć , nie potrzebne są Łałtorytety z Watykanu , rzeźby , malowidła i posągi. Złote Cielce zamknięte w muzeach , towar którego w sklepie nie ma , tylko Miłość ... i nic więcej. Zaczynam Ją znowu czuć , w innym miejscu i w innym czasie ... ale czuję .

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
23 listopada 2015r. o 12:26
pamiętacie jak b.p.komojakośtam powoływał się na statystyki i opinie portalu mamprawowiedzieć.pl.
prowadzonego przez córki.
To teraz kawałek o prezesie TK
Przeczytane w necie : ...Krótki wpis o apolityczności, niezawisłości i braku związków. Róża Rzeplińska i Zosia Komorowska są w zarządzie wypaśnej fundacji STOWARZYSZENIE 61, która na san tylko portal „Mam prawo wiedzieć” wydała 300 tys. Dolarów dotacji. Portal rozsławił tatuś Zosi machając przed nosem wydrukiem w debacie prezydenckiej, swojemu kontrkandydatowi. Tatuś Zosi w grudniu 2010 r mianował tatusia Rózi Prezesem TK. Po przegranych wyborach (prezydenckich) tatuś Rózi i Mai, drugiej córeczki z tej samej fundacji, napisał z kolegami ustawę dającą instytucji na której stoi prawo blokowania każdej ustawy nowej władzy (zab. przed wygrana PIS). Projekt wniósł tatuś Zosi, bo tata Rózi ma wszelkie uprawnienia, prócz inicjatywy ustawodawczej. Tatuś Zosi projekt złożył do sejmu, bo był jeszcze prezydentem. Koalicja PO-ZSL, uchwaliła go szybciutko, wybierając sędziów TK na zapas, tak by żaden kandydat nowej władzy niw miał szans dołączyć do trzódki tatusia Rózi. I jeszcze jeden drobiazg. Rózia ma męża, mąż ma pracę. Jest sekretarzem Miasta Stołecznego Warszawy i nazywa się Marcin Wojdat. Wszyscy są apolityczni, niezależni i uczciwi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
23 listopada 2015r. o 17:40
Pannazdzieckiem napisał(a): Oczywiście , że duchowa...

Znacznie szerszy kontekst duchowy miałam na myśli :D, właśnie przyszłość kultury, sztuki, etc. Ten, o którym piszesz, podstawowy, ludzkość ma "zapisany w genach" ( wzór i podobieństwo).

:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 listopada 2015r. o 17:55
~Ja napisał(a): pamiętacie jak b.p.komojakośtam powoływał się na statystyki i opinie portalu mamprawowiedzieć.pl.
prowadzonego przez córki.
To teraz kawałek o prezesie TK
Przeczytane w necie : ...Krótki wpis o apolityczności, niezawisłości i braku związków. Róża Rzeplińska i Zosia Komorowska są w zarządzie wypaśnej fundacji STOWARZYSZENIE 61, która na san tylko portal „Mam prawo wiedzieć” wydała 300 tys. Dolarów dotacji. Portal rozsławił tatuś Zosi machając przed nosem wydrukiem w debacie prezydenckiej, swojemu kontrkandydatowi. Tatuś Zosi w grudniu 2010 r mianował tatusia Rózi Prezesem TK. Po przegranych wyborach (prezydenckich) tatuś Rózi i Mai, drugiej córeczki z tej samej fundacji, napisał z kolegami ustawę dającą instytucji na której stoi prawo blokowania każdej ustawy nowej władzy (zab. przed wygrana PIS). Projekt wniósł tatuś Zosi, bo tata Rózi ma wszelkie uprawnienia, prócz inicjatywy ustawodawczej. Tatuś Zosi projekt złożył do sejmu, bo był jeszcze prezydentem. Koalicja PO-ZSL, uchwaliła go szybciutko, wybierając sędziów TK na zapas, tak by żaden kandydat nowej władzy niw miał szans dołączyć do trzódki tatusia Rózi. I jeszcze jeden drobiazg. Rózia ma męża, mąż ma pracę. Jest sekretarzem Miasta Stołecznego Warszawy i nazywa się Marcin Wojdat. Wszyscy są apolityczni, niezależni i uczciwi.

A ty głupio mądraliński myślisz że tych co Pisiory wybiorą to przylecą z Księżyca ,dopiero będą Jarusiowi w tyłek wchodzić . Podobnie jak czyni to Kukiz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
23 listopada 2015r. o 23:09
Bo skok na trybunał to tylko PO może robić, wszystkim innym wara!

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 listopada 2015r. o 23:14
Gliński popsuł szyki PO, która chciała pozbyć się dyrektora teatru. Stąd ten nagły sprzeciw przeciwko "cenzurze". ; )

Udławiłem się ze śmiechu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
23 listopada 2015r. o 23:16
A merytorycznie?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 listopada 2015r. o 1:23
Popsuł, Popsuł.
Głos pisomatołków:
"media publiczne mają zostać przekształcone w narodowe instytucje kultury i funkcjonować na podobnych zasadach jak Opera czy Filharmonia Narodowa"
"Jak mówił Gliński w Polsat News, media będą finansowane z opłaty audiowizualnej, która ma zastąpić obecnie obowiązujący abonament. "Chcielibyśmy uzyskać do 1,5 mld zł na media publiczne: telewizja, radio, także agencja"

Głos lewaka, esbeka itp.:
"Czegoś tu nie rozumiem. Skoro TVP i PR działa jako spółka skarbu państwa na prawach spółki handlowej, to dlaczego nie jest finansowane ze środków publicznych czyli z naszych podatków odprowadzanych do Urzędów Skarbowych. Czy te 1.5 miliarda złotych byłoby jakimś obciążeniem dla skarbu państwa skoro, to i tak są nasze pieniądze ? Idea telewizji jako publicznej należy do odległej przeszłości i sięgającej co najmniej do początku lat 60 -tych gdy był, tylko jeden program telewizyjny. Wtedy był entuzjazm ,wszytko leciało na żywo, nie było reklam a telewizja gnieździła się w klitkach. To wtedy zadecydowano o opłacie audiowizualnej i wtedy było to jak najbardziej uzasadnione. Dzisiaj TVP stała się telewizją rozbuchaną ponad miarę a programów misyjnych, jest może 5 % całości emitowanych programów. To nie jest już telewizja publiczna, ale tuba partyjna z 3500 pracowników. Takiej telewizji zwyczajnie nie chcemy. Nie chcemy być uszczęśliwiani na siłę panie Gliński. Program telewizyjny stał się towarem i to klient powinien decydować czy chce korzystać z programów TVP czy nie. Ja nie chcę bo i nie ma co oglądać. Ja ograniczam się tylko do oglądania prognozy pogody, gdy przeoczę tę prognozę na TVN czy Polsacie. Oto całe moje spotkania z TVP SA. I ta trwająca 5 min. prognoza pogody kosztuje mnie 21 zł i 50 gr.miesięcznie. Zakodujcie, to badziewie, albo niech płaci budżet, ja płacę tylko za to co chcę. Tak powinna wyglądać praca nad opłatami RTV. Panie Gliński proszę się opamiętać i nie wywarzać otwartych drzwi. Rozwiązania są proste i obarczanie ludzi haraczem abonamentowym nie ma nic wspólnego ze sprawiedliwością a jest zwykłym naciąganiem"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza