Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

2900
#falco nieaktywny
24 listopada 2015r. o 4:48
zakodowac wszystko a ja zaplace za to o co poprosze by odkodowac...
jest ta wolnosc czy tylko pier...niczenie o niej :]
jest ta demokracja czy tylko pier....o niej

jest to prawo i sprawiedliwosc czy tylko pier.... o tym :D

haselka dla gawiedzi ,nic wiecej
tvp ma spelniac ''misje''?
do dziela Pospieszalski :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
24 listopada 2015r. o 17:29
~ napisał(a): Głos lewaka, esbeka itp

Jakaś ściema. SLD było u władzy i abonamentu nie zniosło. Tylko, że ty wtedy jeszcze chodziłeś na czworaka, więc skąd możesz to wiedzieć. Poza tym nie widziałem, byś kiedykolwiek narzekał na abonament za rządów PO. Ale doszedł do władzy PiS, który jest winien całemu złu na ziemi, więc tacy "obiektywni" jak ty mają używanie. Zamiast pisomatołków powinna być banda czworga

Zacytowany tekst to mógł wysmażyć tylko ktos od Korwina albo inny ideowy prawicowiec, który nigdy swojej reprezentacji w parlamencie nie miał, a nie jakiś lewak czy sbek.



<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 listopada 2015r. o 22:21
skorn napisał(a):


Napisz coś o abonamencie.

Ja mam w du.pie TVP i jej nie oglądam i nie tylko tej telewizji.

Jak oglądasz to płać.

Co w poniższej wypowiedzi jest fałszywe lub "upartyjnione":
"Czegoś tu nie rozumiem. Skoro TVP i PR działa jako spółka skarbu państwa na prawach spółki handlowej, to dlaczego nie jest finansowane ze środków publicznych czyli z naszych podatków odprowadzanych do Urzędów Skarbowych. Czy te 1.5 miliarda złotych byłoby jakimś obciążeniem dla skarbu państwa skoro, to i tak są nasze pieniądze ? Idea telewizji jako publicznej należy do odległej przeszłości i sięgającej co najmniej do początku lat 60 -tych gdy był, tylko jeden program telewizyjny. Wtedy był entuzjazm ,wszytko leciało na żywo, nie było reklam a telewizja gnieździła się w klitkach. To wtedy zadecydowano o opłacie audiowizualnej i wtedy było to jak najbardziej uzasadnione. Dzisiaj TVP stała się telewizją rozbuchaną ponad miarę a programów misyjnych, jest może 5 % całości emitowanych programów. To nie jest już telewizja publiczna, ale tuba partyjna z 3500 pracowników. Takiej telewizji zwyczajnie nie chcemy. Nie chcemy być uszczęśliwiani na siłę panie Gliński. Program telewizyjny stał się towarem i to klient powinien decydować czy chce korzystać z programów TVP czy nie. Ja nie chcę bo i nie ma co oglądać. Ja ograniczam się tylko do oglądania prognozy pogody, gdy przeoczę tę prognozę na TVN czy Polsacie. Oto całe moje spotkania z TVP SA. I ta trwająca 5 min. prognoza pogody kosztuje mnie 21 zł i 50 gr.miesięcznie. Zakodujcie, to badziewie, albo niech płaci budżet, ja płacę tylko za to co chcę. Tak powinna wyglądać praca nad opłatami RTV. Panie Gliński proszę się opamiętać i nie wywarzać otwartych drzwi. Rozwiązania są proste i obarczanie ludzi haraczem abonamentowym nie ma nic wspólnego ze sprawiedliwością a jest zwykłym naciąganiem"


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
24 listopada 2015r. o 23:06
Standardy białoruskie przy obecnych "wyczynach" PiS-u to Himalaje demokracji.
PiS zgarnął już całą władzę ustawodawczą, wykonawczą, służby specjalne, wojsko i wymiar sprawiedliwości, Trybunał Konstytucyjny, teraz sięga po CBA, następny będzie NIK i NBP.
Zostanie już tylko etat prymasa.
Wtedy zrewiduje się Stary i Nowy Testament, wprowadzi się Czwórcę Świętą (wiadomo kto będzie tym czwartym) i na koniec ogłoszona zostanie WKRP - Wyłącznie Katolicka Rzeczpospolita Polska.
Dowód osobisty i polski paszport dostaną tylko osoby posiadające odpowiednie zaświadczenie od proboszcza.

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
24 listopada 2015r. o 23:44
Skaut napisał(a): PiS zgarnął już całą władzę ustawodawczą, wykonawczą, służby specjalne, wojsko i wymiar sprawiedliwości, Trybunał Konstytucyjny, teraz sięga po CBA, następny będzie NIK i NBP.

Wcześniej miała to wszystko PO. Byłeś zahibernowany przez ostatnie 8 lat?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
24 listopada 2015r. o 23:55
skorn napisał(a):
Skaut napisał(a): PiS zgarnął już całą władzę ustawodawczą, wykonawczą, służby specjalne, wojsko i wymiar sprawiedliwości, Trybunał Konstytucyjny, teraz sięga po CBA, następny będzie NIK i NBP.

Wcześniej miała to wszystko PO. Byłeś zahibernowany przez ostatnie 8 lat?



To raczej Ciebie hibernacja jeszcze trzyma. PO rządziła w koalicji, nie miała monopolu na wszystko a co ważniejsze nie powierzała losów Państwa "dziwnym ludziom".

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
25 listopada 2015r. o 0:05
No PSL to koalicjant z marzeń, rozdać im stołki i wszystko przyklepią.

Co do dziwnych ludzi u władzy, posłuchaj sobie słynnych taśm opublikowanych przez Wprost ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
25 listopada 2015r. o 0:48
Skaut napisał(a):
Wtedy zrewiduje się Stary i Nowy Testament, wprowadzi się Czwórcę Świętą (wiadomo kto będzie tym czwartym) i na koniec ogłoszona zostanie WKRP - Wyłącznie Katolicka Rzeczpospolita Polska.
Dowód osobisty i polski paszport dostaną tylko osoby posiadające odpowiednie zaświadczenie od proboszcza.


Ponad 90 % w narodowym spisie deklaruje wiare rzymskokatolicka wiec gdzie widzisz dramat ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza