Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 listopada 2015r. o 21:14
Pynchoon napisał(a): ... Czyli wyszło jak zwykle, rzucimy narodowi temat zastępczy, znów będziemy się gryźć na górze, bo lud (wiadomo jaki) to kupi a władza się zawsze wyżywi (czyli priorytetem jest posadzić swoich na stołkach, bo jakoś nie widzę, aby nagle przyszła odnowa moralna i ogłosili otwarte konkursy na stanowiska, też dla ludzi bez pleców partyjnych).
...


No , no , no ... Pychuś , z zawiścią ;) , ale pod Twymi słowami obiema rencami :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 listopada 2015r. o 21:19
ile to osób straciło życie w tym wypadku?
proponuje tyle krzyży na Kakowskim...

:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 listopada 2015r. o 21:30
falco napisał(a): ile to osób straciło życie w tym wypadku?
proponuje tyle krzyży na Kakowskim...

:D


Do każdego makieta samolotu w skali 1:1 + wytwornicę sztucznej mgły + duży budzik.

Na straganach do kupienia będą wybuchowe kiełbaski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 listopada 2015r. o 21:33
ale bez helu...i tak jest smiesznie ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 listopada 2015r. o 21:37
Zapomniałem dodać Pynchoonie ... minus formacji , to podpis Dudy pod przymusowym szczepieniem na brodawczaka. Plus to brak flagi eurokołchozu. Co będzie dalej zobaczymy :) Jutro tematem zastępczym może się okazać , że krzyże wiszą nielegalnie , bo Trybunał Konstytucyjny ( podobnie jak Episkopat ) gówno do powiedzenia mają. Poza tym zima ... pewnie ktoś się zaczadzi w Krakowie i będzie tragedia na pół łełropy :D

Widzisz intelektualny gniocie , ja w odróżnieniu od Ciebie, nie próbuję dzielić Ludzi , tylko łączyć i zmuszam do myślenia. Ty natomiast szukasz nieustannie zadymy. No to ja sobie poczekam , zawijając sreberka , aż wrócisz i wtedy udeptana ziemia , skoro tej zadymy szukasz :)

Miłego wieczoru :)


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 listopada 2015r. o 21:39
czy tam było coś do mnie? :]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 listopada 2015r. o 21:54
Tak :*

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 listopada 2015r. o 22:08
to skoro tak to i ja coś napisze oszolomie-intelektualny bo jak widze nie zajarzyles co mnie zresztą nie dziwi...
od jakiego czasu nie odnodze się do twoich postów?...od chwili kiedy poruszylem na forum pewien temat...
to potwierdza tylko ta twoja "inteligencję" bo nawet nie potrafisz za to przeprosić więc nie pieprz tu farmazonow o tym jak to ty "laczysz ludzi" bo ją tu nie szukam zadym ...
przez miłosierdzie nie napisze co naprawdę myślę o tych twoich chemitralach i promieniach bo ju z inni to zrobili tak dobitnie że tylko kompletny i...a nie skumalby o co chodzi...
co ty tam pierdzielisz o "ubitej ziemi"?... takie bzdety możesz wstawiać malolatom a nie mnie ;)
nie pij dzisiaj więcej...to rada której zapewne i tak nie wezmiesz sobie do serca ;)
chcesz poczekać na mnie?...czekaj
nic innego nie uslyszysz ale z drugiej strony fajnie że ten post wzioles do siebie ...
pasuje jak ulal...

żeby nie było że dziele ludzi masz to co i mnie raczyles wkleic... :*

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza