Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

13547
#Skaut nieaktywny
29 listopada 2015r. o 15:07
PiS ma teraz moralny obowiązek natychmiast, albo jeszcze szybciej, zmienić nazwę. To nie jest bowiem ani "prawo" ani "sprawiedliwość". I nigdy zresztą nie było.

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
29 listopada 2015r. o 15:13
tak...
a prezia tytulowac "ajatollah kaczafi"

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 listopada 2015r. o 15:29
Teraz będzie i prawy i sprawiedliwy wg pis.

"Na przewodniczącego sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka wybrano Stanisława Piotrowicza, który, pełniąc kiedyś (2001) funkcję szefa prokuratury rejonowej, usprawiedliwiał czyny księdza pedofila.

Pokrzywdzeni zeznali, że ksiądz, za zgodą rodziców, nocował u siebie małe parafianki, rozbierał je do naga, kąpał, spał z nimi w jednym łóżku, całował, pieścił po brzuchu i wkładał palce w pochwę. Działo się tak przez 30 lat.

Prokuratura kierowana wtedy przez Piotrowicza, dziś posła Prawa i Sprawiedliwości, umorzyła sprawę. Bo dała wiarę księdzu, tłumaczył Piotrowicz na konferencji prasowej, że jego czyny nie miały podtekstu seksualnego. Czyn księdza "nie zawiera znamion czynu zabronionego".
Ksiądz masował dzieci po brzuchach, bo ma zdolności bioenergoterapeutyczne.

Umorzoną sprawę wznowiono w innej prokuraturze. Był akt oskarżenia, proces i wyrok: więzienie w zawieszeniu. Skazany nie odwołał się, choć miał takie prawo. Bo w sumie niczego się nie wypierał. Tylko nie rozumiał, co mu się zarzuca.

Na którymś etapie sprawy zeznał, że kiedy brał dzieci na kolana, reagował jak każdy mężczyzna, naturalnie. Dlatego kiedy szedł na katechezę, wkładał na siebie grube slipy albo kalesony.
Cytuję z pamięci, ale sens był taki: każdemu zdrowemu mężczyźnie staje, kiedy bierze dziecko na kolana."
cdn.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
29 listopada 2015r. o 15:49
ją pierdziele....jestem chory !!!!!
mnie nie staje w takiej sytuacji....

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 listopada 2015r. o 17:14
Wiecie co , ja tu sobie tak czytam zawijając te sreberka i myślę sobie , że rację ma dr Jaśkowski , cytat ze starczej pamięci i proszę mnie nie oskarżać o nieścisłości : " poziom edukacji w kraju między Odrą a Bugiem , osiągnął dno. Edukacja dzisiaj to, wiara w to , co powie tVn , albo "Wybiórcza" "

A Wy , Panowie jesteście klarownym tego przykładem.

Pierwszy Klakier Systemu , zwany Skautem , niedołężny umysłowo , powtarzający jak papuga głupie slogany ... kaiser kaput ! kaiser kaput ! :D To z " Dezerterów " zapraszam do lektury :)

Drugi , znany antyklerykał nakarmiony gównem Szechtera , wrzeszczący , że nawet mój ulubiony ksiądz ... Szańca ( Stwórco , oby więcej takich Ludzi :) ) to też pedofil.

Czy Wy macie jakieś obsesje , Panowie ? . Bawicie się w proroków , a gówno wiecie :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
29 listopada 2015r. o 17:20
~ napisał(a): ...

Kryształowo czyści wg "DudaPomoc":
...

I w tym problem, że nie wg "DudaPomoc" tylko:

http://polska.newsweek.pl/ulaskawienie-mariusza-kaminskiego-oficerowie-cba-ulaskawieni,artykuly,374880,1.html

I mój komentarz: dlatego jak się cytuje należy podać źródło :D

PS. Panienko, dziękuję :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 listopada 2015r. o 17:23
Zawsze do usług , Droga Arystokratko :) Uwielbiam Mądrych Ludzi , szczególnie Baby z Jajami :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
29 listopada 2015r. o 17:27
falco napisał(a): tak...
a prezia tytulowac "ajatollah kaczafi"

Jeśli "kaczafi" to i "putler".

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.